freerepublic.com: pozitivna reagovanja republikanaca na vest o novom ustavu

Alekasandar2

Iskusan
Poruka
5.546
Postavio sam članak BBC-a na www.freerepublic.com i dobio neočekivano podršku.
čak šta više većina diskutanata je predložila da jednostavno oteramo Albance sa Kosova.

Citirali su Koštunicu "Kosovo je bilo i ostaće Srbija" i kažu da je onda vreme da oterama nelegalne Albanske emigrante sa Kosova nazad u Albaniju:
http://www.freerepublic.com/focus/news/1711368/posts?page=7

To: kronos77
Preoblem are German and British Troops....

I think they are too few to really matter. Anyway, this is going to be very interesting to follow.

G'night and good luck!


mislim da su nemci i Englezi (na kosovu problem)

odgovor- ima ih premalo da prave problem, bez obzira, biće veoma interesantno da se ovo prati

Srećno!



veteran Vijetnamskog rata kaže citirajući Koštunicu::

To: kronos77

"...the truth that Kosovo always has been and always will be an integral part of Serbia".

Good!

Now lets remove the illegal alien/moozlim invaders from albania

13 posted on 09/30/2006 3:34:55 PM PDT by Vn_survivor_67-68


Odlično, hajde sada da OTERAMO (pazi, "mi") ilegalne imigrante/balijske osvajače nazad u Albaniju.

možda je ovo najbolji odgovor:

Belgrade is calling the bluff of the "international community"!

I don't think President Bush would have supported an armed enforcement of a partition of Serbia and Kosovo anyway, but with US forces engaged in Iraq and Afghanistan, and Iran, Syria and North Korea looming at the horizon, there is no way we will see a repeat of Clinton's "Wag the tail" war.

The UK has more than enough on its plate also in Afghanistan and Iraq, and France has plenty of trouble in its former African colonies, and also tries desperately to play apart in the near Middle East (Lebanon, Gaza??).

So, it looks like Serbia will have to gear up and defend itself against Belgium and Luxembourgian troops.

That's going to be an interesting match to watch - all 5 seconds of it!

"Beograd sada trayo da medjunarodna zajednica pokaže karte (da zapad u stvari blefira)
Da predsednik buš je angažovao SAD u Iraku i Avganistanu i da neće da podrži odvajanje kosova od Srbije, pojavljuju se Sirija, Severna Koreja i neće da ponavlja Klintonov rat
engleska isto u Iraku i Avganistanu, frtancuska ima problema u Africi,

Srbiji ostaju samo Belgijske i luksemburške trupe na putu, voleo bih to da vidim, svih 5 sekundi."
 
serb_pagan:
jeeeeeeeeeeee...odlicna vest...rednexima iz svih sjedinjenih drzava je drago sto je srbija donela ustav... kladim se da nemaju pojma ni gde je srbija


serb pagane ne znam da li znaš da su ove i poršle godine američki kongresmeni republikanci boravili u Beogradu, pa čak i održali predavanja na jednom od beogradskih fakulteta, da ne pravim reklamu istom.
I da li znaš da je Buš došao na vlast ne zanemarljivim brojem glasova
Srba iz američke države Ohajo?
 
Alekasandar2:
moja greška je što sam ovo postavio u temu o usvajanju ustava, ipak je posebna tema pa ako neko želi da priča o ovom neka piše ovde da ne kvarimo temu o ustavu gde su se Srbi političari bar jednom složili.


Da ne kvarimo onda, Srbi bi uvek trebalo da se slože oko tako važnih pitanja, trebali bi u istoriskim trenutcima da zanemare sitne stranačke interese.
 

Back
Top