SVI NA REFERENDUM........

markovozd

Primećen član
Poruka
679
Eto, nakon sto je donesen novi, stari , istorijski ustav, ostaje jos da izadjemo na referendum, i da verifikujemo odluku skupstine..........

Idealna sansa, da se otresemo mlohavog, i njegove ekipe........ :wink:

Jos ce ovaj instant ustav, i da izadje na dobro , u neku ruku.........odlazak DSSa u autobus, kojim ih je premijer Djindjic, petog oktobra dovezo u vlast, i skupstinu, je najbolje sto moze da donese ovaj ustav................

ZIVEO USTAV SRBIJE !!!!!!!!!!
:D :D :D
 
Десиће се само промена партнерства или,можда,чак и надоградња тако што би се сви поново удружили заједно са ДС-ом,овај пут.
Биђе:ДСС-ДС + можда остали из садашње власти(и то неки),ако им буду требали.
 
jedite_kod_Joa:
Десиће се само промена партнерства или,можда,чак и надоградња тако што би се сви поново удружили заједно са ДС-ом,овај пут.
Биђе:ДСС-ДС + можда остали из садашње власти(и то неки),ако им буду требали.
u ovo nema sumnje
 
Постоји само један проблем у тој рачуници - СРС ће по свему судећи освојити довољно гласова за самостално формирање наредне владе.
 
untouchable:
Постоји само један проблем у тој рачуници - СРС ће по свему судећи освојити довољно гласова за самостално формирање наредне владе.

Naravno.. ;) Ovu sada će opet činiti koalicija SRS-DSS i po nešto malo od ostalih, a onu narednu, kad sva ružna posla obavi Koštunjavi, preuzimaju Radikali. Veoma pametno s njihove strane. ;)
 
dr hirurg:
Kolega Marko vi rekoste da nemate simpartizere u političkom miljeu, ali iz svake pore Vašeg bića izbija neo liberalan stav kao kod kolege eremite. :idea:

Ne, ne..........ja sam rekao da nisam stranacki opredeljen, i da su mi svi isti govnojedi od DSa preko DSSa do SRSa..............sa razlikama u nijansama.........

Ali , nisam rekao da sam ambivalentan ko ce sutra da vlada Srbijom i mojom sudbinom....
Ovi ne valjaju, ajde da vidimo neku drugu kombinaciju...............

I, naravno, u tu drugu kombinaciju ulazi ono nijansiranje, sto kod mene znaci, SRS ni po koju cenu.........
 
Banshee:
o majko sveta :roll:
na odusevljenje cele nacije....donosenje ustava ostvarenje sna :roll:
koji mutavi lazljivi i prevrtljivi maloumnik :neutral: :x :evil:

Ovaj???
capt113bl6.jpg


Ma jok.........cini ti se :D

"ko ne poznaje Gucu, ne poznaje Srbiju"
Mutavi Mlohavac
 
E sad jos samo da Ustav prodje na referendumu, sto teska posla da ce da se desi....i eto imacemo novi ili 'novi' Ustav....ma u svakom slucaju imacemo Ustav...
(ili ako neko zna razliku izmedju Constitution / constitution, uveo je Monteskje, mislim da cemo mi pre imati constitution, jer i ako je i pas lutalica pas...ipak se razlikuje od psa sa pedigreom...ko razume shvatice)
 
markovozd:
Ovaj???
capt113bl6.jpg


Ma jok.........cini ti se :D

"ko ne poznaje Gucu, ne poznaje Srbiju"
Mutavi Mlohavac

Pa, ja ne znam koliko je on "mutav" ali svojim usima sam cula kada je gospodin Tadic pozdravio "gospodje ministarke":)
Smeh je odzvanjao skupstinskom salom, i diljem Srbije:)
Verovatno da od tog smeha, ne cusmo sta su urlikali ovi ispred, a gadjati coveka upaljacem, a ovaj nepusach, mislim da je stvarno originalo :wink:
 
Alekasandar2:
Živka, Živka, ostavi ti pečata u srpskoj politici..

aaaa, Nušiću, Nušiću...
Dobro, ipak se snasao i nastavio dalje, ja mislim da bi bilo celishodnije, da se i sam bar malo nasmejao svom lapsusu, ali, ziv covek, gresi.
Inace, ako se secas, bivseg predsednika Skupstine, g-dju MIcic ona je uvela u praksu- narodna poslanica:)
Kolio znam, zena je narodni poslanik, a postoji Uskrscnja poslnica, Bozicna, Patrijarhova....
U svakom slucaju, vazno je da je Ustav konacno donet, i naravno da cu izaci i glasati ZA:)
 
_Milanche_:
ne znam da li je usvojen zakon koji je regulisao ravnopravnost polova a o kome se dosta pricalo a koji uvodi termine kao sto su psihologica,inzinjerica,advokatica pa i poslanica i ministarka...
Koliko znam, nije,jer, uvek se pretpostavljalo da muskarci treba da vrse tako odgovorne funkcije :roll:
Ali, pogledaj kakvo rogobanto zvuci: psihologica, advokatica (ovde moze pravnica) a tek recmo- pedagogica:)
Treba poraditi na tome da se nekako iznadje neko resenje, mada ne vidim zasto?
Pedagog-pedagogica, oslusni malo, kako ti to zvuci:)
 
dr hirurg:
Vi koleginice baš ne volite gospodina Tadića? :shock:
ne kolega, bojim se da sam mislila na gospodina kostunicu.
mada mi ni gospodin tadic nije na lisi omiljenih politicara...jer s kim si takav si...a on je trenutno sa kostunicom i ostalom bagrom skupstinskom...
sto se mene tice izgubili su moj glas ovom apsurdnom pricom oko ustava...
 

Back
Top