zaljubiti se

smem ja da se ubacim? ja kontam da postoji mogucnost da se mushkarac ( u ovom sluchaju, mada vazhi i za zhenu ) ne kontaju da zaista mogu ostvariti vezu sa nekim na koga ne bi do sad nikad pomislili na taj nachin, shto zbog straha od predlaganja da se predje na vishi nivo, shto zbog jednostavno gledanja druggih ljudi na taj nachin i uzimanja tog odnosa zdravo za gotovo.
 
mladalacki dani zaljubljenistva su, ipak, za mene proslost.... a ako si mislila da li se kres shema moze razviti u vezu zavisi od situacije do situacije i dejstava mreze brojnih faktora, svaki uopsteni zakljucak bi bio bez pokrica....
 
Kad muskarac ima devojku za kres,onda mu je ta samo za kres i on se toga drzi ko pijan plota.
Retko kad ce se takav zaljubiti u nju, jer je vec na pocetku raskrstio u glavi sta od nje hoce. Mada nista nije nemoguce. Ni ti ni ja ne znamo kad cemo i u koga da se zaljubimo.To se jednostavno desi;)
 
random_cloud_form:
mladalacki dani zaljubljenistva su, ipak, za mene proslost.... a ako si mislila da li se kres shema moze razviti u vezu zavisi od situacije do situacije i dejstava mreze brojnih faktora, svaki uopsteni zakljucak bi bio bez pokrica....

Vish ,prvo sam htela da pitam - da li uopshte mozete josh da se zaljubite ...
 
Možemo , uvek možemo da se zaljubimo....

A evo ti nekih hintova...
ako je dobar čovek ; što je devojka više njegova to je on više njen.
Dobar seks, neopterećujući odnos i hrana čine čuda muškoj ćudi....

A jastuk je uvek jastuk...tu pomoći nema....
 
Tuzni_patak:
Možemo , uvek možemo da se zaljubimo....

A evo ti nekih hintova...
ako je dobar čovek ; što je devojka više njegova to je on više njen.
Dobar seks, neopterećujući odnos i hrana čine čuda muškoj ćudi....

A jastuk je uvek jastuk...tu pomoći nema....


shta je sad jastuk kriv ...
 

Back
Top