"tvrd" sex i zene?

mora biti jako opuštena i navlažena, može joj biti malo neugodno u početku... a i treba vremena da se to razradi, ako hočeš brzinski onda nema šanse, tako da jednostavno nije za svaki dan i nije za svakoga... bolno jeste sve dok se ne opusti... a to ne može sa svakim i ne može ako je ideja ne privlači...

znači cura kao prvo mora to ŽELETI onda se samo mora POTPUNO OPUSTITI i bolovi nestaju a ona počinje da uživa - a ti take your time ne žuri - i isprobajte iz više položaja ne boli u svima isto .... eksperimentišite, otkrivajte jedno drugoga, ufff pa nisi baš mali ,-) !!!
 
blondi:
mora biti jako opuštena i navlažena, može joj biti malo neugodno u po?etku... a i treba vremena da se to razradi, ako ho?eš brzinski onda nema šanse, tako da jednostavno nije za svaki dan i nije za svakoga... bolno jeste sve dok se ne opusti... a to ne može sa svakim i ne može ako je ideja ne privla?i...

zna?i cura kao prvo mora to ŽELETI onda se samo mora POTPUNO OPUSTITI i bolovi nestaju a ona po?inje da uživa - a ti take your time ne žuri - i isprobajte iz više položaja ne boli u svima isto .... eksperimentišite, otkrivajte jedno drugoga, ufff pa nisi baš mali ,-) !!!


hvala na savetu, probacu pa cu ti javiti
CMOKA za tebe
 
Moja prijateljica je vec godinu dana u vezi.Pre par meseci,za vreme sexa,njen decko je kazao:"Dusho,ja cu sad malo da budem grub :wink: !" i povukao je za kosu... :shock:
Zasto sam ovo ispricao-zato sto ta moja prijateljica ima vrlo retku i slabu kosu :lol: Probajte da zamislite njen izraz lica dok je vristala :lol: :lol:

:wink:
 
worm:
sm:
sta mislite o tome koliki br zena uziva u "tvrdjem" sexu, sexu u kojem zena dozivljava i izvesnu kolicinu bola?
Kroz moje isustvo samo jedna devojka sa kojom sam bio nije volela "grublje".

Samo pazi... grublje ne znači iživljavanje!
Upravo tako. Mada dosta zavisi od toga medju kakvim devojkama se kreces i kakve nalazis. Sve zavisi od strogosti njihovog vaspitanja. Ako su sputane - nece voleti grublje. Svakom ponekad dodje zelja za malo grubljim stvarima.
 
LOVAC NA SRCA:
worm:
sm:
sta mislite o tome koliki br zena uziva u "tvrdjem" sexu, sexu u kojem zena dozivljava i izvesnu kolicinu bola?
Kroz moje isustvo samo jedna devojka sa kojom sam bio nije volela "grublje".

Samo pazi... grublje ne znači iživljavanje!
Upravo tako. Mada dosta zavisi od toga medju kakvim devojkama se kreces i kakve nalazis. Sve zavisi od strogosti njihovog vaspitanja. Ako su sputane - nece voleti grublje. Svakom ponekad dodje zelja za malo grubljim stvarima.

Није тачно, јер ма колико да је њено окружење назадно, ако ти умеш да је опустиш, та, некад затворена особа има да се трансформише у никад бољу 'ебачицу. Све је на мушкарцу...
 
BodoniuS:
LOVAC NA SRCA:
worm:
sm:
sta mislite o tome koliki br zena uziva u "tvrdjem" sexu, sexu u kojem zena dozivljava i izvesnu kolicinu bola?
Kroz moje isustvo samo jedna devojka sa kojom sam bio nije volela "grublje".

Samo pazi... grublje ne znači iživljavanje!
Upravo tako. Mada dosta zavisi od toga medju kakvim devojkama se kreces i kakve nalazis. Sve zavisi od strogosti njihovog vaspitanja. Ako su sputane - nece voleti grublje. Svakom ponekad dodje zelja za malo grubljim stvarima.

Није тачно, јер ма колико да је њено окружење назадно, ако ти умеш да је опустиш, та, некад затворена особа има да се трансформише у никад бољу 'ебачицу. Све је на мушкарцу...
Ne bih se, baš, složila. Okruženje ume sve da nas ubije u pojam. Nekad je tako i bolje. Sve u svemu, slažem se sa Lovcem.
 

Back
Top