Demonstracije u Beogradu večeras!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kolega, nije odvala, neka protestvuju ljudi. Imaju isto pravo kao svi. Ne vidim samo razlog protesta kada su svi važni politički faktori u zemlji usaglasili stavove oko toga. I demokratski i radikalni blok. Manjina je uvek takva. Želi da bukom dođe do povlastica od onih koji su na vlasti da ih ne bi sabotirali. S tom razlikom što u današnjoj Srbiji niko se zbog njih ne uzbudjuje. Jedino prodavci balona profitiraju. :grin:
 
Troy.Duffy:
Ustav koji se donosi iza leđa građana zaslužuje da bude pocepan od strane samih građana.

U pravu si. Kako da glasam za Ustav kad ne znam kakav je? Šta piše u njemu?
Zaista mi nije jasno kako su to oni mislili da izvedu.
Meni je najveći crnjak što je Voja trubio o tome čim je došao na vlast. Prodjoše tri godine pa ništa. Sad ga sklepao za tri dana, na juriš. Svašta bože.
Da li se varam ili je on inače profesor Ustavnog prava?
 
Bi2:
U pravu si. Kako da glasam za Ustav kad ne znam kakav je? Šta piše u njemu?
Zaista mi nije jasno kako su to oni mislili da izvedu.
Meni je najveći crnjak što je Voja trubio o tome čim je došao na vlast. Prodjoše tri godine pa ništa. Sad ga sklepao za tri dana, na juriš. Svašta bože.
Da li se varam ili je on inače profesor Ustavnog prava?

ma dace ti fa ga vidis, par dana pred referendum...pa ne mozes glasati za ono nesto sto ti nije predstavljeno, mislim to je kao davanje blanko potpisa. e sad to sto neces imati vremena da procitas i da vidis o cemu se radi, naravno tek neces moci da cujes raspravu, nedostatke i sve ostalo od strucnih ljudi...to je vec druga prica.
 
pilgrim_kg:
Demonstracije su protiv Ustava...mada neke stvari idu uz to, hteli mi ili ne...mislim nista novo u zemlji Srbiji...sve je po starom.
Pa, vidis, za mene je potpuno novo, saznaje da ce neko usred Beograda da da vice da Kosovo nije srpsko, i KO su ti koji ce to da izvikuju?
Neciji placenici, sta li?
Mislim da ima mnogo vise onih koji su za to da je Kosovo srpsko, i onda moze doci do kakvih sukoba, a valjda nam to ne treba.
Ili, treba, da sacica tih jadnika bude uvelicana najmanje 1OO puta, pa da u svet odu slike "gradjana koji ne prihvataju Ustav"!
Jedino merodavno mesto gde ce o tome donositi odluka je Refernedum koji ce biti odrzan krajem oktobra.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top