Soba za muvanje(ili vezbanje ili savete) :D

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

P_R_E_D_A_T_O_R

Primećen član
Poruka
507
Razmisljo sam posto smo mi tinejdzeri jel da? ;) .Zasto se ovde ne bi zezali vezbali muvanje ucili upoznavali :D ...Posto se otvara dosta tema "Mozete da mi date savet"
"Kako da smuvam devojku/decaka"... :D .Sto ovde ne bismo o svemu tome govorili? :confused: .Lepo bi se druzili pricali delili savete jedni drugima 8) .Ali najbitnije je da budemo iskreni da ne lazemo i tako. :???: .Mrzim kada neko to radi! :evil: :evil: .Siguran sam da niste svi bas savrseni toliko da ne morate ovde da ulazite i da pitate za savete uvek negde ima rupa ;) .Samo je bitno da nas ne bude sramota da nesto pitamo i da se svadjamo :) . Voleo bih da ova tema uspe jer mislim da je stvarno odlicna!
 
Marko93:
Cool IDEA PREDATOR!!!!!!

Imash jedan poen od mene!!!

Ako smo vec kod toga da podelim sa vama sta je sinoc bilo u diskoteci! :D

Bio ja sinoc u diskoteci(skolskoj)i nadjem ribu!!Hehe nista lakse samo je bitno da igrash pravis se da si lik kada neko napravi krug ti udjes u krug krenes da igrash pevas!!I bila ti jedna riba koja me gledala ja je uhvatim za ruke i krenemo zajedno da igramo u krugu.Onda muzika za ples pitam je ja da plesemo plesali nesto **** bla bla bla.

I.................................................Osetim da je trenutak i lupim joj zvaku!!!I tako smo se smuvali eto nesto jednostavno od mene!!!

Školska diskoteka? :? Jbt... :roll:
 
Marko93:
Bio ja sinoc u diskoteci(skolskoj)i nadjem ribu!!Hehe nista lakse samo je bitno da igrash pravis se da si lik kada neko napravi krug ti udjes u krug krenes da igrash pevas!!I bila ti jedna riba koja me gledala ja je uhvatim za ruke i krenemo zajedno da igramo u krugu.Onda muzika za ples pitam je ja da plesemo plesali nesto **** bla bla bla.

I.................................................Osetim da je trenutak i lupim joj zvaku!!!I tako smo se smuvali eto nesto jednostavno od mene!!!
Nadjes ribu u diskoteci!!! (da sa sve tri uzvichnika)
A sta je to neka zesca oskudica kod vas kad si uspeo da pronadjes ribu u diskoteci? Bio neki gej parti, a? :lol:
Misim, ne znam, pitam... posto ono ja kad udje na tako neko mesto, ne moram nista da trazim, pun prostor riba, ni jedna se ne krije.

Osetis da je trenutak? Gde osetis? Dole medju nogama?
I btw... gde si joj lupio tu zvaku? Nisi u kosu valjda?

Da da... dvoje su se tako smuvali... :lol:
 
Ko otvara ove teme?
Oticice sve dodjavola kad svi vi zekite!(opet moram da napomenem da vecinom starci kritikuju ovu genijalnu temu!!!)
Pa dobro ce da molim da vi meni maloj,sljegljoj sa onog levog brda desno objasnite kak da sapletem kog frajerka vamo iz grad?Mi s selo smo malo stidljivi,pa rek da me naucte koj pametan savet na ova pametna tema.
 
Lupetalo, stvarno me zanima kako si ti bario ribe kad si bio 7razred?
el bilo ono....ajde da podjemo....ono do bandere...?
a da, josh bolje pitanje....da li si? hmmm....
jes da je to tad bilo ono shatro ''imam cu.pi koja me voli''...

ti marko, fino je to...samo smanji dozivljaj sa tim krugovima....ispade da se ribe muvaju tako shto ortaci naprave krug oko tebe i ti pochnesh da igrash i pevash.....i naravno chekash da te neka cu.pi pogleda i nasmeshi da je shchepish za ruchicu, osetish trenutak i zavalish zvakicu..
 
Ali, Aly... Eto sjaaaajneeee prilike! Dodjes kod njega, dobar dan - dobar dan, mozes li da me malo poduchis pen... ovaj tenisu jel, pa se onda pravis extremno nevesta, nemas pojma ni reket da drzis, pa on mora da ti stane iza da ti pokaze stav, pa polozaj ruku... e tu onda dolazi tvojih pet minuta, da mu se ugnezids sto bolje i tako... to ti je okvirana ideja, snacices se ti vec za dalje ;) :P
 
Vidi bokte,kojom brzinom radi tvoj perverzni mozak!Ok,...mislim,super,maco,meni mnogo znaci sto ti svoja iskustva delis samnom.Pretpostavljam da si ti vec to oprobao,jel da?Ma jesi,znam,ti si ovde iskusan covek.Taman meni u toj price ide u prilog sto zaista ne znam lepo da drzim,...reket. :wink: :wink: :wink:
 
d4ch4:
Lupetalo, stvarno me zanima kako si ti bario ribe kad si bio 7razred?
el bilo ono....ajde da podjemo....ono do bandere...?
a da, josh bolje pitanje....da li si? hmmm....
jes da je to tad bilo ono shatro ''imam cu.pi koja me voli''...
Ne znam tacno kako to danas izgleda, ali nasa vremena su bila stvarno genijalna po tom pitanju. Decije patetike i shabanizacije na sve strane kolko hoces!
Iskreno, ja na tom nivou nikad nisam mogao da budem, pa se takvim muvanjem riba u sustini nikad nisam ni bavio... jednom recju nisam jurio ribe, samo da bih imao **** koja me voli i zenskog mesa za vatanje. Jbga, takav sam... ono sto sam ja hteo u to vreme, bilo je suvise ozbiljno i napredno, za njih. Jbga, jos jednom.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top