Moja devojka i njena drugarica?

Ja da sam na tvom mestu kresnuo bih i nju i drigaricu i onu durgu drugaricu, i drugaricinu mamu, i ubacio nekog mog druga,..
Sta fali,.moz's misliti jaka stvar nejna najbolja drugarica,..:?
Ajd startuj je da vidim kako ce prica teci dalje...bas me zanima kako ce ova da regauje na to,....:roll:
 
spirittt:
Veceras sam se nalozio na njenu drugaricu, a toliko dugo je nisam primecivao...Extra je!

Da li da je startujem, sta mislite? Ipak je njena najbolja drugarica..

Sta ako joj kaze? Onda sam propao...ni jedna,ni druga...

Kakva su vasa iskustva?
Samo napred... ako joj je drugarica... nece ti dati... ako nije... dace ti... u svakom slucaju svojoj devojci ces uciniti uslugu... znace da li joj je ova prijateljica... ili ne...

E, sad... ja kad pocnem primecivati druge zenske osobe oko sebe osim svoje devojke... znaci da je veza... pukla... move on...
 
Silent Bob:
Samo napred... ako joj je drugarica... nece ti dati... ako nije... dace ti... u svakom slucaju svojoj devojci ces uciniti uslugu... znace da li joj je ova prijateljica... ili ne...

E, sad... ja kad pocnem primecivati druge zenske osobe oko sebe osim svoje devojke... znaci da je veza... pukla... move on...

Odlican predlog, ucinice uslugu svojoj devojci, em ce znati da li joj je najbolja prijateljica, em ce se otarasiti decka, a, sta ce joj takav? I mozda ne bi bilo lose da se ona onda nabacuje njegovom drugu, totalni rasplet :arrow: na kraju potpuno cista situacija ;)
 
spirittt:
Veceras sam se nalozio na njenu drugaricu, a toliko dugo je nisam primecivao...Extra je!

Da li da je startujem, sta mislite? Ipak je njena najbolja drugarica..

Sta ako joj kaze? Onda sam propao...ni jedna,ni druga...

Kakva su vasa iskustva?
e sinak zaj*bo si se, sad ces morati da trpis izlive feminizma na ovoj temi, a da su kontra polovi odma bi te podrzale; nego da se vratim na temu - od biraca nema j*baca, udri ne stedi a ako te provali nadji trecu u resen problem
 
AcaBg82:
I E OVAKVI SMRADOVI IMAJU RIBU
ALI JA NEMAM
I JOS SE PITAM ZASTO?

PA NISAM SMRAD
Ahahahaha, hahaha. Hahahaha, haha, hahaha! Haha?
Pa zene vole smradove, ako nisi provalio, zato nisi povalio.
Samo prichaju da vole nezne nauchnike, a treba im oznojeni arkan.
Mozes sebi priushtiti da budesh fin sa masom tek kada te se boji, ovako ce samo misliti da si slab.
Osim toga, ovaj tip je normalan, *******, privlachi ga drugarica njegove devojke, shta sada, gore bi bilo da to potiskuje i da fantazira. *******.
Haha, 'nije smrad' jaojj.....
 
W.A.S.P.:
e sinak zaj*bo si se, sad ces morati da trpis izlive feminizma na ovoj temi, a da su kontra polovi odma bi te podrzale; nego da se vratim na temu - od biraca nema j*baca, udri ne stedi a ako te provali nadji trecu u resen problem

Ljigavo mi je kod oba pola, i nema veze sa feminizmom. Cisto mu dodje malo ljudskosti i osnovno postovanje. Ima toliko riba ako vec hoce da je prevari. Mos' misliti napalio se. Nista nek j*be onda sve sto stigne.:roll:
 

Back
Top