Razmena Ribolovackog Pribora !!!

Dr.Nitro

Aktivan član
Poruka
1.951
Nisam siguran dali je ova tema bila vec negde, ja trazih ali nisam mogao da je nadjem ...

e ako ima nesto neko od vas sta mu ne treba i sto bi zamenio za nesto drugo sto mu treba neka napise pa cemo razmotriti i pomoci ako mozemo ... ajde da napravimo nesto onako ... kao razmenu ...

pozzz ... :arrow: NITRO
 
BIG S:
Treba mi Nils Master, model DR invincible, 8 cm crna ledja zlatan stomak.............

Eto............
Jedan moj drugar je pre neko vece dobio Nilsa na poklon od jednog cileta koga cesto vodimo sa nama na vodu i prema kome sam ja bio rezervisa u sve njegove price???Medjutim kad je covek otvorio kutiju sa varkama koje inace nisam video da koristi mal nisam pao na dupe BIG S,NILS...brate razni dekori neke koje u zivotu nisam video one izbusene zubima kojekakvih grabljivica,onda se cile otvorio sa pricama od kojih dah zastaje gde ubrzo ukapiras da varalicarenje nije pocelo od tebe vec da ga je neko izmislio mnogo pre,a tek kad je izvadio slike kapitalaca po preko nekoliko komada za jedno vece slikano u haustoru zgrade u kojoj zivi (moras da preskocis nemoz' da se prekoraci).Cutali smo i upijali sve sto nam je pricao kao deca a on jos malo pao u trip.Od tada samo gledamo i ucimo.Naravno prepustili smo njemu procenu mesta gde treba ici...otisao sam da spavam BISTRO vam bilo moji drugari!
 
Ko sto sam i misleo........NEEEEEEEEEMA !!!!:cry:

00000369-n.jpg


To je ovaj srednji od 8 cm, samo je jako bitno da na njemu pise DR, tj da je deep runner!!!
 

Back
Top