Zbunjena..................

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Nedodirljiva88

Ističe se
Poruka
2.788
Ima jedan momak sa kojim treba sutra da izadjem-eh..........problem nastaje u tome sto sam ja njega jedno 5 puta odbila........mislim svidja mi se on........ali znate kad ste baksuz i tvrdoglavi onda tjerate ono nesto svoje!!!Ne znam sta da sutra ucinim,da ga odbijam i dalje ili da mu pruzim priliku...........samo ima jedan problem-on je jako nafuran,jedino je u mom drustvu opusten i njemu svaka cura dodje kao neki trofej.........ja to mrzim.......sta uciniti?????:???: :???: :???: :???:
 
Nedodirljiva88:
Mislis.........:???: :???: :???: ????A znam da ce me sutra pitati da podjem sa njim........a sta ako ga sutra ispalim i ne dodjem na sastanak.......????
Pa visila bih na grani ja mislim.............:-D
da ti ja nesto kazem ;)
nisi se ti zbunila, ti si se malkice ufrkisala, a nema potrebe da se plasis.. izadji sa njim, nisi ti bre ni tako mala da ne znas da se snadjes, ako dodje do nekih nenadanih situacija..
nemoj da ga kuliras, bice ti zao, sto posto :!:
 
ne mogu da verujem da se momci toliko ponizavaju da bi bili sa ribom, reci mu da se obesi i da nema stav, a sve se plasim da bi neko nafuran jurio za jednom ribom, to sto on izgleda tebi nafurano, to on glumi da bi bio veci u tvojim ocima, budi sigurna, a kakva je to glava kad sa 18 godina pita ribu da li hoce da podje sa njom,njemu fali koja daska, pre bih reko da je neka pickica, ribe ne treba nista pitati, niti traziti odobrenje, zato sto je po defaultu odgovor ne, nego se treba ponasati ko da imas odobrenje..........
inace,kad meni riba preko telefona 2 puta kaze da ne mozemo da se vidimo brisem broj, a kad ne da broj telefona, samo kazem cao i odem, dok Victor ribu isproziva kad ne zeli da ostane u kontaktu,joj kad se samo setim tih legendarnih napushavanja.........
 
bash sam se danas na neki nachin posvadjala sa sa najboljom drygaricom...
sinoc se smyvala sa nekim likom koji je iz Grocke i samo na to jedno veche...a prichala my je kako nije takva cyra bla bla i da to nije y njenom fazony...i ipak je pala...
bash mrzim kad tako cyra izgybi svoj ponos i kad pregazi svojy rech zbog tamo nekog...
ja kad bih ga odbila 5 pyta 6 sigyrno ne bi bio izyzetak... ;)
 
Nedodirljiva88:
Ima jedan momak sa kojim treba sutra da izadjem-eh..........problem nastaje u tome sto sam ja njega jedno 5 puta odbila........mislim svidja mi se on........ali znate kad ste baksuz i tvrdoglavi onda tjerate ono nesto svoje!!!Ne znam sta da sutra ucinim,da ga odbijam i dalje ili da mu pruzim priliku...........samo ima jedan problem-on je jako nafuran,jedino je u mom drustvu opusten i njemu svaka cura dodje kao neki trofej.........ja to mrzim.......sta uciniti?????:???: :???: :???: :???:

nadji moj broj... :razz:
 
chekaj.....ispalila si ga 5 puta.....?pritom,on je kao neki baja,i pitao te je 6-ti put da izadjete??jaooo jadan on.....;)a i blagooo tebi koja pristajesh nakon 6 puta....Moje prwo NE,ostaje NE do kraja...a tebi,draga moja,neka je sa srecom 6-ti put...
 
E pa da vam kazem kako mi je bilo.Naime izasli smo na pice..........i sve je bilo sasvim super prvih sat vremena-kasnije je poceo da prica obicne gluposti i da se hvali(ja imam ovo......ja imam ono.........ja mogu imati svaku)............i meni puko' film i kazem mu.............!e pa imaj ti svaku-osim mene"......i ustanem i odem!!Bas me je iznervirao...........znam ga poprilicno dugo.........i nisam mogla vjerovati kakve mu gluposti izlaze iz usta!!! Nije mi zao sto sam ga odbila............mislila sam da sam ja pogrijesila u procjeni............ali sad vidim da nisam!!

P.S.-u svakom slucaju hvala svima na savjetima i komentarima!:-D
Pozdrav:-D :-D :-D !!!!!!
 
Nedodirljiva88:
E pa da vam kazem kako mi je bilo.Naime izasli smo na pice..........i sve je bilo sasvim super prvih sat vremena-kasnije je poceo da prica obicne gluposti i da se hvali(ja imam ovo......ja imam ono.........ja mogu imati svaku)............i meni puko' film i kazem mu.............!e pa imaj ti svaku-osim mene"......i ustanem i odem!!Bas me je iznervirao...........znam ga poprilicno dugo.........i nisam mogla vjerovati kakve mu gluposti izlaze iz usta!!! Nije mi zao sto sam ga odbila............mislila sam da sam ja pogrijesila u procjeni............ali sad vidim da nisam!!

P.S.-u svakom slucaju hvala svima na savjetima i komentarima!:-D
Pozdrav:-D :-D :-D !!!!!!
eeeee...pa on je budala...ja bih te izveo da gledamo zalazak sunca....iznad nekog jezera...pa bih ti ubrao buket cveca...i delio bih ti dzentlmentske komplimente celo veche...uvazhavao bih te....a onda bih te otpratio do kuce....ali jebbiga...malo je takvih kao shto sam ja :lol: :lol: :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top