Radikalne odmazde............

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
_Milanche_:
bilo je ali koliko nekulture i prostakluka isvega ostalog karakterise SRS da i nekad razmisljas o tome?

Ма карактерише све странке, можда само неки више скривају од јавности неке унутрашње ствари од других, али на крају се сви своде на исто... Сви су потекли из овог народа и свуда има свакаквих људи... Ја ти само хоћу рећи да су неки овде далеко гори, а прозивају Радикале за оно што су управо они... И мислим да је оно што Чанак и његови истомишљеници говоре у овом тренутку јако опасно... И у сасвим погрешном тренутку, односно њима је у савршеном, зависи са које стране гледаш... :-x
 
_Milanche_:
pazi to sad ako ti mislis da ako neko ko ne voli radikale da je taj anti-srbin i ostalo sto si napisao mslim da si u velikoj zabludi

Ама човече не генерализујем ствари... Па није анти-Србин онај ко гласа за Вељу нпр. Говорио сам о конкретно овима на форуму што су изговарали све и свашта, и о њиховом анти-српству, а не кажем да свако ко не гласа за Радикале није Србин... Па нисам баш тол'ко блесав... :lol:
 
ШЕШЕЉ:
Ма карактерише све странке, можда само неки више скривају од јавности неке унутрашње ствари од других, али на крају се сви своде на исто... Сви су потекли из овог народа и свуда има свакаквих људи... Ја ти само хоћу рећи да су неки овде далеко гори, а прозивају Радикале за оно што су управо они... И мислим да је оно што Чанак и његови истомишљеници говоре у овом тренутку јако опасно... И у сасвим погрешном тренутку, односно њима је у савршеном, зависи са које стране гледаш... :-x
ako pogledas malo u proslost sta su radili funkcioneri SRS a posebno haski opstuzenik ne znam da li se sa tobom mogu sloziti oko konstatacije "svi su isti"...
 
ШЕШЕЉ:
Ама човече не генерализујем ствари... Па није анти-Србин онај ко гласа за Вељу нпр. Говорио сам о конкретно овима на форуму што су изговарали све и свашта, и о њиховом анти-српству, а не кажем да свако ко не гласа за Радикале није Србин... Па нисам баш тол'ко блесав... :lol:
za koga glasa anti-srbin?
 
prosti_radikali.gif

Slobodni radikali 8-)
antioxidant_fuel.jpg

A evo ga još jedan simpatičan, mali radikal
won_050x060_SpongeBob_Plankton_01.jpg
 
untouchable:
Био си у праву, нема шта.
to ti kazem sve je to igra i tako ce ostati i dalje...mocnim ljudima u Srbiji(cak ni onima koji vode SRS) a i van Srbije ne odgovaraju neke znacajne promene zato sam ti onda i rekao da ce naredni izbori biti sammo farsa i da sta god se desi stvari ce ostati iste kao danas a zbog trenutnog raspolozenja Amerkanaca SRS jos uvek nije prhvatljiv da bude u vladi tako da DS/DSS ne gine jos 4 godine...
 
ШЕШЕЉ:
Ти, твој отац, твој брат, и сви они које смо годинама убијали, али вас нисмо довољно убили... :lol:

П.С. Мислим да ће се препознати они којима је упућено, па сад, ако ти мрзиш Радикале... ;)
Kaži mi da li i dalje stojiš iza ove konstatacije?
 
goxy:
:-D Hvala....Baš sam se potrudio da nađem ........ :-) Tvoja podrška mi mnogo znači :-D

Па стави и остале ликове са Б92, мислим из цртаног са Б92, мада су ми и умови који раде тамо, на нивоу интелигенције Патрика звезде... Да, гледао сам сунђер Боба, да одмах избегнем беспотребна питања, и да јесте, Радикал је гледао Б92... Па шта, мораш да познајеш противника да би га откинуо на првим следећим изборима... Бла, бла, бла, трућ, трућ... е сад сам задивио и самог себе... како сам интелигентан... :lol: :lol: :lol:
 
jomini:
Ako ustanovim da ti je komentar prilično udaljen od normalnog - da. Dakle?

Ако мислиш да сам прозивао Миланчетову фамилију, то нисам, јер немам ништа против лика, мислом да је ок... А ако мислиш на прозивке на пар предходних постова упућених онима који ће знати да је њима упућено, онда мисли шта хоћеш... И ради шта хоћеш, твој проблем...
 
nego sheshelj ajd ti kazi nama ovde al posteno,koliko dece radikali planiraju da poubijaju i koliko izdajnika trajno da osakate? mora da se o tome prica na tim vasim tribinama i sastancima..evo,antachibl i dzeri,koji su deklarisani radikali stoje iza toga da je ubijanje dece politickih protivnika nesto pozitivno i otvoreno zastupaju stav kako je to jedna od najboljih ideja srpske radikalne stranke...
 
serb_pagan:
nego sheshelj ajd ti kazi nama ovde al posteno,koliko dece radikali planiraju da poubijaju i koliko izdajnika trajno da osakate? mora da se o tome prica na tim vasim tribinama i sastancima..evo,antachibl i dzeri,koji su deklarisani radikali stoje iza toga da je ubijanje dece politickih protivnika nesto pozitivno i otvoreno zastupaju stav kako je to jedna od najboljih ideja srpske radikalne stranke...

Ај немој да си ироничан, сви бре лупате глупости, стварно не знам шта се тачно десило, нисам данас гледао вести, ал' сигурно је текст извађен из контекста, к'о оно ''хлеб 3 динара'' што увек помињете у погрешном контексту... А уопште није тако гласио цео текст...
 
ШЕШЕЉ:
Ај немој да си ироничан, сви бре лупате глупости, стварно не знам шта се тачно десило, нисам данас гледао вести, ал' сигурно је текст извађен из контекста, к'о оно ''хлеб 3 динара'' што увек помињете у погрешном контексту... А уопште није тако гласио цео текст...
tebe smatram jednim od retkih sagovornika sa druge strane,sa kojim se moze prozboriti iole normalno..pogledaces snimak i videti da chika moma lazic,sa sve zastavom SRS-a iza sebe,sa smeskom prica o tome kako se IRA razracunava sa "izdajnicima" i kako im ubija decu..kad govori o ubijanju dece,vidi se lagani smesak na njegovom licu..verovatno je zamisljao kako bi preklao dete borisa tadica ili cedomira jovanovica...na kraju izlaganja preti kako ce se to uskoro desiti izdajnicima u srbiji...i chuje se gromoglasan aplauz podrske..molim lepo,sve transparentno..
i da,pogledaj postove radikala dzerija i antacibla na drugoj temi,u kojima oni hvale chika momu i bezrezervno podrzavaju njegov stav o sakacenju izdajnika i ubistvima njihove dece...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top