XV beogradska gimnazija

u Xv-oj se na prolece ne ide zato sto krov prokisnjava,zimi se ne ide zato sto ce da se obrusi krov i zatrpa ih snegom a na jesen em sto krov prokisnjava em su im profani na godisnjem do 15.oktobra ma ko sto kaze patty skola je opustena zavrsavas je sa pola mozga
 
..look who's talking!!
..jel ste vec nauchili sva slova u XV-oj..?
..XV je zapochela kao istureno odeljenje XIII za prigradska naselja..
..ono shto je njen problem je to shto joj je u vreme pre "liste zelja" :roll:
gravitiralo pola uze srbije ka rushnju i dalje ka chachku,
chime su povecali broj uchenika i srozali kriterijume do nervnih napada profesora..
..danas je poznato da vukovci iz XV polazu prijemne sa uspeshnoshcu od 25%,
a da svako ko ume da se potpishe i da pogodi koji predmet odgovara ima prelaznu ocenu..
 
november child:
..look who's talking!!
..jel ste vec nauchili sva slova u XV-oj..?
..XV je zapochela kao istureno odeljenje XIII za prigradska naselja..
..ono shto je njen problem je to shto joj je u vreme pre "liste zelja" :roll:
gravitiralo pola uze srbije ka rushnju i dalje ka chachku,
chime su povecali broj uchenika i srozali kriterijume do nervnih napada profesora..
..danas je poznato da vukovci iz XV polazu prijemne sa uspeshnoshcu od 25%,
a da svako ko ume da se potpishe i da pogodi koji predmet odgovara ima prelaznu ocenu..
Ha ha ha ziva istina!
 
ahahhah, i ja sam isla u 15. ...qq lele, i onda je bio krsh od skole, a mogu misliti sad... za 4 godine sam efektivno ucila 2 meseca (kad se sve sabere)... tada mi je bilo super... fenomenalno drustvo, mozak na otavu... problemi pocinju da isplivavaju na fakultetu, sve sam morala ponovo da ucim, jer u gimnaziji to nisam naucila...
eto... toplo je NE preporucujem :)
 
november child:
..look who's talking!!
..jel ste vec nauchili sva slova u XV-oj..?
..XV je zapochela kao istureno odeljenje XIII za prigradska naselja..
..ono shto je njen problem je to shto joj je u vreme pre "liste zelja" :roll:
gravitiralo pola uze srbije ka rushnju i dalje ka chachku,
chime su povecali broj uchenika i srozali kriterijume do nervnih napada profesora..
..danas je poznato da vukovci iz XV polazu prijemne sa uspeshnoshcu od 25%,
a da svako ko ume da se potpishe i da pogodi koji predmet odgovara ima prelaznu ocenu..


'Fala Bogu!
U 15. mozhe da ide ko hotje... Shta retji ...
Emilija oboje znamo ko ide u nju... I kakvo mishljenje o toj osobi imamo....
Znash na koga mislim? :twisted:
Moje mishljenje o XV : :oops: :cry: :roll: :roll:
 
e ljudi da vam kazem neshto,zavrshila sam XV gimnaziju,nisam ni glupa ni retardirana i znam da se konektujem na net...nego...mogu da vam kazem da je celo moje drushtvo a i ja upisalo zeljene fakultete.Drugarica je sa DRUSHTVENOG smera uspela da upishe medicinu dok djaci iz XIII sa prirodnog smera to nisu uspeli,drushtvo mi je upalo i na budzet na arapski, skandinavski,shpanski, na prava, na ekonomski,....nije XV toliko naivna kao shto izgleda.Drushtvo je fenomenalno,barem sam ga ja imala,nisu sa sela vec su svi sa Brda, Vidikovca,Ceraka,...
tako da je toplo preporucujem ;)
 
klea_bg:
e ljudi da vam kazem neshto,zavrshila sam XV gimnaziju,nisam ni glupa ni retardirana i znam da se konektujem na net...nego...mogu da vam kazem da je celo moje drushtvo a i ja upisalo zeljene fakultete.Drugarica je sa DRUSHTVENOG smera uspela da upishe medicinu dok djaci iz XIII sa prirodnog smera to nisu uspeli,drushtvo mi je upalo i na budzet na arapski, skandinavski,shpanski, na prava, na ekonomski,....nije XV toliko naivna kao shto izgleda.Drushtvo je fenomenalno,barem sam ga ja imala,nisu sa sela vec su svi sa Brda, Vidikovca,Ceraka,...
tako da je toplo preporucujem ;)
:roll:
 

Back
Top