SEDMA GIMNAZIJA

Моја рођака иде у седму.
И она ми је причала о тим овцама.
Многи из мог одељења су из Миријева, али оног новог дела и нису хтели у Седму јер се ваљда налази у сеоском делу, а неко ми је спомињао и трактор.
Али то не значи да је тамо лоше.
 
skola je katastrofa,ja zivim u novom delu mirijeva i kad sam isla do sedme presekla sam se,nema osvetljenja,ovce setkaju okolo,cuju se besni psi,a tek sto smrdi,nisam mogla da verujem,ne daj boze da sam to upisala,inace dosta ljudi iz moje osnovne je upisalo sedmu i kazu da je extra laka,da je zajebavanje,svejedno,nikad ne bih isla u tu skolu,a da,upoznala sam devojku iz sedme koja zivi na banovom brdu....jadna
 
Pola vas uopste nije ni, ne bilo u skoli, nego ni videlo skolu, pa sad lupate kao da imate pojma o cemu pricate. Ovce setaju po dvoristu? Cuju se besni psi? Smrdi? Zajebavanje? Jedino sto imalo ima veze sa stvarnoscu su psi, ali i to je retko. :) Skola je sasvim ok, profesori super(mlad je nastanicki kadar, poptuno su ok nastavnici), ucenici takodje. A da je laka skola, nije, moram priznati. Moja jedina zamerka je sama konstrukcija skole(nema sv. sale), ali nista narocito. Drugim recima, ne lupajte, a ponajvise janne. Pozdrav
 
skola je katastrofa,ja zivim u novom delu mirijeva i kad sam isla do sedme presekla sam se,nema osvetljenja,ovce setkaju okolo,cuju se besni psi,a tek sto smrdi,nisam mogla da verujem,ne daj boze da sam to upisala,inace dosta ljudi iz moje osnovne je upisalo sedmu i kazu da je extra laka,da je zajebavanje,svejedno,nikad ne bih isla u tu skolu,a da,upoznala sam devojku iz sedme koja zivi na banovom brdu....jadna
Nema osvetljenja? Gde li si ti zalutala uopste? :(
Ovce? Gde li si ovce videla?
Besni psi? Ma nije valjda, psi, pa jos besni!
Smrad? Ponekad se i oseti, s padom pritiska, unutar skole ne smrdi.
Nije teska, ali nije ni laka. Da je zajebavanje, nije.

Nakon svega ovog sto sam procitao u tvom postu, nigde nisam uspeo da nadjem istinu. Svaka rec nema veze sa mozgom, a jos manje sa tacnoscu. Ne znam ko ti je nalupao te stvari, jer ti ocigledno nikada nisi bila u blizini skole.

Da mi je neko rekao da cu braniti Sedmu, ne bih mu verovao. :-(
 
skola je katastrofa,ja zivim u novom delu mirijeva i kad sam isla do sedme presekla sam se,nema osvetljenja,ovce setkaju okolo,cuju se besni psi,a tek sto smrdi,nisam mogla da verujem,ne daj boze da sam to upisala,inace dosta ljudi iz moje osnovne je upisalo sedmu i kazu da je extra laka,da je zajebavanje,svejedno,nikad ne bih isla u tu skolu,a da,upoznala sam devojku iz sedme koja zivi na banovom brdu....jadna

Pa sta??? i ja ziwim u Zarkowu pa wec 3 godine idem u sedmu i nista mi ne fali!!! Ne lupaj za owce,besne pse jer to nije tacno!!! Skola nije laka,ali nije ni teska.Jedino sto se nalazi u odwratnom kraju...starom Mirijewu:mad:
 
Pa sta??? i ja ziwim u Zarkowu pa wec 3 godine idem u sedmu i nista mi ne fali!!! Ne lupaj za owce,besne pse jer to nije tacno!!! Skola nije laka,ali nije ni teska.Jedino sto se nalazi u odwratnom kraju...starom Mirijewu:mad:

Mislim da smo sada razresili pitanje ovaca i besnih pasa. Ako nekoga zaista zanima da sazna nesto vise o skoli, moze slobodno da pita, a ne da se informise od ljudi koji nikada nisu bili ni blizu skole.
 

Back
Top