Mi­ri Mar­ko­vić....para nikad dosta

markovozd

Primećen član
Poruka
679
Mi­ri Mar­ko­vić
pen­zi­ja 80.000!

E.V.N., 24. avgust 2006

PO­ŠTO nad­le­žne slu­žbe vi­še od tri go­di­ne ni­su us­pe­le da re­še nje­gov zah­tev, Slo­bo­dan Mi­lo­še­vić ni­je do­če­kao pred­sed­nič­ku pen­zi­ju, ali bi sa­da, po slo­vu za­ko­na, mo­gla da je "na­sle­di" nje­go­va su­pru­ga Mi­ra Mar­ko­vić. Jer, u čla­nu 14. stav 2. Za­ko­na o pra­vi­ma i du­žno­sti­ma pred­sed­ni­ka Re­pu­bli­ke sto­ji da u "slu­ča­ju smr­ti pred­sed­ni­ka Re­pu­bli­ke, od­no­sno u slu­ča­ju smr­ti pred­sed­ni­ka Re­pu­bli­ke po pre­stan­ku oba­vlja­nja funk­ci­je, nje­gov su­pru­žnik ima pra­vo na pen­zi­ju u vi­si­ni 75 od­sto pri­ma­nja". U ovom tre­nut­ku to bi bi­lo oko 80.000 di­na­ra me­seč­no.

Pa treba da gladuje Srbija...........za bolje i nije :D :D :D
 
jedite_kod_Joa:
Изгледа,"демократе" немају ништа паметно да кажу,па ће вечито та трубе о Милошевићу и његовој породици.Вероватно ће то тако бити и за 20 година....


:D :D :D :D :D
Prvo , ja sam daleko od demokrate, da se ja pitam , tesko da bi se Mira i Marko najeli od tatine penzije...........a to nije demokratija......

ja, bi, demokratski udelio gospodji Miri, onoliku penziju koliku je dobila i Elena Causesku..............metar sa dva......pored Satrapa ispod duda..............

A , kad pomenu "pametnu pricu"..........ne zivis valjda u ubedjenju , da ovde ima i sa kim pametna da se prozbori?? :D :D :D :D :D :D
Show program ste, vi...........partiJoti........ :D :D
 
jedite_kod_Joa:
Изгледа,"демократе" немају ништа паметно да кажу,па ће вечито та трубе о Милошевићу и његовој породици.Вероватно ће то тако бити и за 20 година....
Ja ga već zaboravio .....Tačnije, zaboravio bih ga da povremeno ne iskače kao pajac iz kutije......
jack%20in%20the%20box.JPG
 
Видећемо како ће демократе да примене закон... Кад су тако гласни још од ''промена'' како треба бити другачији од Милошевића, како треба поштовати и примањивати закон, па ето нек га примене... Ако у закону пише па удовица бившег председника треба да прима пензију, то је закон и мора да се спроведе... Испаде мало иронична цела ситуација, ал' шта ћеш...
 
ШЕШЕЉ:
Видећемо како ће демократе да примене закон... Кад су тако гласни још од ''промена'' како треба бити другачији од Милошевића, како треба поштовати и примањивати закон, па ето нек га примене... Ако у закону пише па удовица бившег председника треба да прима пензију, то је закон и мора да се спроведе... Испаде мало иронична цела ситуација, ал' шта ћеш...
slazem se..zakon mora da se sprovede..neka mira dodje,neka odgovara za podstrekivanje na ubistvo ivana stambolica,neka odgovara za finansijske pronevere i malverzacije,neka po zakonu bude osudjena za sve sto je uradila..pa neka fino u zatvoru do smrti dobija slobinu penziju...sve po zakonu...
 
Elvin:
u zakonu piše da je neodazivaje na ročište krivično delo...možda ne bi bilo loše dati drugarici sa cvetom u kosi penziju, naravno ako prvo raščisti šta ima sa sudom. može u zdravlje da je troši - iza rešetaka :D
Ja video temu i reko da odgovorim,zena se krivicno goni,kakva penzija,bolje tu lovu da daju meni i Jominiju,treba nam za kola,gorivo,servis,etc.
 

Back
Top