Graficki problem

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

tommy gun

Poznat
Poruka
9.136
.Imam Geforce 440 MXZnaci do pre neki dan sam igrao Medieval Total War i super mi je isao..........ja sam skinuo drivere sa neta tj. www.nvidia.com ..........e onda sam usao u MTW i izbacio me iz kampanje.......onda sam otisao na DirectXDiagnostic i kad kliknem test 3Direct ono kaze kao sad ce da testira DirectX 7,i kliknem OK ono nesto ubacije izbacuje i odjednom kaze kao neke brojeve i kaze NO inerface....Znaci ja ne znam sta da radim........a mnogo mi se igra ova igra.........nemojte da mi zakljucavate temu
 
@Tommy gun

DirectX 7

Ne kapiram bas za ovu verziju directX-a.. Zar nemas neki noviju verziju.. Iskreno receno u igre se nimalo ne razumijem, ali ova verzija koliko se sjecam je poooostarija.. Ne mora da znaci, kako vec naglasih, ali zar ne bi bilo dobro da ubacis bar za pocetak DirectX 10c??

Ko se razumije u igre bolje ce da ti objasni, ali ako sa tim drajverima ne ide, jednostavno ih deinstaliraj....

Ako ovde ne bude islo, da premjestim na Hardver ili video igre..

Pozzz...zzzzz
 
probaj da vratis stare drajevere i reinstaliras direct x
Moguce je da ti se nesto poje*alo zbog novih drajvera.
JA se secam kad sam stavio 6300 nisam uopste mogao da je instaliram sa starim drajverima nego sam morao da skidam najnovije.
Moguce je da novi drajveri prave probleme staroj kartici.
 
tommy gun:
.Imam Geforce 440 MXZnaci do pre neki dan sam igrao Medieval Total War i super mi je isao..........ja sam skinuo drivere sa neta tj. www.nvidia.com ..........e onda sam usao u MTW i izbacio me iz kampanje.......onda sam otisao na DirectXDiagnostic i kad kliknem test 3Direct ono kaze kao sad ce da testira DirectX 7,i kliknem OK ono nesto ubacije izbacuje i odjednom kaze kao neke brojeve i kaze NO inerface....Znaci ja ne znam sta da radim........a mnogo mi se igra ova igra.........nemojte da mi zakljucavate temu


Nisi trebao instalirati novije drajvere, vrati stare jer bolje za sigurno radi na njima.
Noviji drajveri optimiziraju novije graficke karte a tvoja je stariji model...
 
ja sam skinuio taj nov drajver.....ali to je zasnovano od 6200 GEforce pa na dalje........e onda sam skinuo 92.91 i onda sam ga instalirao pa isti qurac.........sad cu probam ROLL BACK,ali verovatno ce me vratiti na onaj drajver 91.47 sto ne podrzava moju....
 
tab503:
probaj da vratis stare drajevere i reinstaliras direct x
Moguce je da ti se nesto poje*alo zbog novih drajvera.
JA se secam kad sam stavio 6300 nisam uopste mogao da je instaliram sa starim drajverima nego sam morao da skidam najnovije.
Moguce je da novi drajveri prave probleme staroj kartici.
kako da ga reinstaliram........directX?
 
.....e ponovo ja.....ewo sad sam instalirao 7 Sins..i stavio mi komp sve sam na high...a inace igra nije zahtevna....i kad sam usao posle minut mene se zamrzne sliak i posle minut restartuje komp....sta da radim poludecu.......instaliram DirectX ono ni ne vidi se instalacija nego odmah kaze Finish...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top