ADSL u Cacku???????????????????????

Cacak sumadijski r'n'r :)


Poštovani,

predviđeno je da se na svim centralama obezbedi oprema za instalaciju ADSL usluge. Postoji više činilaca koji utiču na dinamiku obavljanja tog posla kao što su nabavka i montaža potrebne opreme, broj podnetih zahteva od strane zainteresovanih korisnika.
Korisnici koji su podneli zahtev biće obavešteni SMS porukom, ukoliko su kao kontakt ostavili broj mobilnog telefona ili u pisanoj formi na adresu dostave računa za telekomunikacione usluge, kako bi odlaskom u Korisnički servis Telekom Srbija a.d. potpisali ugovor i preuzeli modem.
S poštovanjem,

DIREKCIJA ZA USLUGE
Sektor za brigu o korisnicima
 
14.02.2007 - ovo sam skinuo sa drugog foruma, pa hajde da sacekamo i taj ponedeljak

Nova proširenja ADSL kapaciteta na još 34 centrale! Čačak, Užice, Prokuplje, Prijepolje ...
Od ponedeljka 19. februara novi ADSL priključci u sledećim mestima u Srbiji, po mrežnim grupama:

011 - Beograd
Voždovac, Guberevac, Dedinje, Žarkovo

021 - Novi Sad
Betanija, Detelinara, Liman 2, Telep A

027 - Prokuplje
Pojatsko naselje, Prokuplje

031 - Užice
Arilje, Bajina Bašta, Zlatibor, Kosjerić, Krčagovo, Požega, Sevojno, Terazije, Užice

032 - Čačak
Atenica, Ivanjica, Jezdino Polje, Ljubić, Preljina, Čačak

033 - Prijepolje
Prijepolje

034 - Kragujevac
Aranđelovac, Bubanj, Erdoglija, Korićani, Lapovo, Park, Rača, Stara Varoš, Crkva
 
Istina ja sam danas imala poziv od Sezam pro-a iz BG sa istim pitanjem da se prijavim na njihov servis od 19 februara kada i zvanicno ( i konacno) krece ADSL u Cacku
Medjutim mislim da je trenutno najjeftinija usluga Telekoma kada je ADSL u pitanju !
Neogranicen flat (download/upload) paket (znaci ne ona varijanta ogranicena u MB koju nudi vecina provajdera) iznosi kod njih mesecno 1800 din pri brzini 512kb/s
 
evo sta kaze Telekom iz BG-a
Poštovani,
Kako je Telekom Srbija a.d. provajder za sve podprovajdere koje pominjete,ADSL usluge će biti u funkciji krajem marta,kada će svi oni koji su se prijavili za ovu uslugu preko Telekom Srbija a.d. biti pozvani .
Modemi za sve korisnike koji odaberu Telekom Srbija a.d. za svog provajdera se preuzimaju prilikom potpisivanja ugovora.
S poštovanjem,
DIREKCIJA ZA USLUGE
Sektor za brigu o korisnicima
 
A sve vam je to zavlacenje oko ADSL-a. Po meni mislim da je to dobra opcija za internet, medjutim sa druge strane Telekom Srbija to odvratno radi. Igrom slucaja poznajem coveka koji radi u Neobee.net-u oni usvakom gradu gde ima ADSL pruzaju svoje mogucnosti ljudima to jest korisnicima, i mnogo su bolji. Istina je da su svi drugi nevezano za njihovo ime bolji od Telekoma, jer Telekom Srbija nikada ne zeli da poboljsava ADSL to jest da ga oporavlja. Eh koliko samo ima caka tu da znate.

Stoga moj neki predlog iz prve ruke bio bi da sacekate lepo dok pocne ADSL kod vas i onda ce se pojaviti i drugi operateri koji ce cak i jeftinije pruzati usluge od Telekoma Serbije.

Ali nemenjam Wireless....
 
će menjamo telekom
odma !!!
ma trebalo bi da izadje nowi zakon o telekomunikacijama
nešto slično onom u nama "bratskoj hrwatskoj"
xaxaxaxa
po tom zakonu
telekom više neće biti jedini operator fixne telewonije
pa će morati tržišno da se ponaša
a i ti drugi koji se budu prihvatili tog posla
mada poznajući naš mentalitet
mislim da ćemo o nekakvom poboljšanju na tom polju moći da
pričamo tek za nekoliko decenija
xexexexe
:)
;)
 
katarrina:
Istina ja sam danas imala poziv od Sezam pro-a iz BG sa istim pitanjem da se prijavim na njihov servis od 19 februara kada i zvanicno ( i konacno) krece ADSL u Cacku
Medjutim mislim da je trenutno najjeftinija usluga Telekoma kada je ADSL u pitanju !
Neogranicen flat (download/upload) paket (znaci ne ona varijanta ogranicena u MB koju nudi vecina provajdera) iznosi kod njih mesecno 1800 din pri brzini 512kb/s
I ja sam zatrazio paket adsl od sezampro-a jos letos posto imam kucu ovde u cacku,zvali su u decembru i dogovorili smo neki lite paket od 128/64 za pocetak,i do danas nista,...Kako drugi napreduju,nek se javljaju kako sljaka Adl [s-nema veze sa sezampro :)] !?
 
Pile-Tele-shop:
će menjamo telekom
odma !!!
ma trebalo bi da izadje nowi zakon o telekomunikacijama
nešto slično onom u nama "bratskoj hrwatskoj"
xaxaxaxa
po tom zakonu
telekom više neće biti jedini operator fixne telewonije
pa će morati tržišno da se ponaša
a i ti drugi koji se budu prihvatili tog posla
mada poznajući naš mentalitet
mislim da ćemo o nekakvom poboljšanju na tom polju moći da
pričamo tek za nekoliko decenija
xexexexe
:)
;)


Cuo sam i ja za to, ali ovo sto imamo moramo maximalno koristiti slazes se...
 

Back
Top