"Moguća izborna saradnja DS i DSS"

_Milanche_

Poznat
Poruka
7.334
"Predsednik Srbije i DS-a Boris Tadić nije isključio mogućnost pre i postizborne saradnje s Vojislavom Koštunicom.
Tadić nije želeo da kaže da li su Koštunica i on sklopili dogovor o zajedničkom nastupu na izborima."

Da li je realna predizborna koalicija DS/DSS koja bi ukljucila jos neke stranke?
 
Fagypont:
Podrška Ligi u Vojvodini je primetno porasla u poslednje vreme. Znam barem šaku ljudi koji su u skorije vreme iz DS-a prešli kod Čanka. A ovaj Ustav će taj trend još više podstaći.
opet bez ljutnje mislim da ce liga ako izadje na izbore odvojeno od LDP-a dobiti manje glasova u vojvodini nego sto je dobila Zajedno za vojvodinu 2004 iz prostog razloga sto ljudi koji tako razmisljaju LDP vide kao ozbiljniju opciju i opciju sa vecim sansama da uspe u buducnosti.
Takodje vecina ljudi koji su nekad bili DS daleko vise gravitiraju ka LDP nego ja LSV ali naravno postoje razni primeri ali generalno mislim.
 
2004. godine Vojvođane je prevarila organizacija po imenu G17+ koja je ovde dobila najveći deo svojih glasova. A Zajedno za toleranciju je bila jako blizu cenzusa,iako manje popularna nego što će biti sada. Mislim da će se Vojvođani ipak pre odlučiti za Čanka nego za LDP. Uostalom,nadam se našoj zajedničkoj listi..
 
Јој бре ови ЛСД!!! Па да ли сте ви свесни да нема ниједне друге владајуће коалиције осим СРС-ДСС? Све што ви овде наклапате је без везе. Једва чекам да избори дођу та на на ни на на да избори дођу. Да радикали на власт дођу та на на ни на на на власт да дођу
 
Ја бих забранио вишепаратијски систем у Србији,..Не постоји боље решење, стално се сви нешто делимо и свађамо, мука ми је стварно...па сви желимо бољи живот зар не ;)
 
Maksimum radikalske politike, je , da se uglave u skupstinu , u tolikom broju , da mogu da ucenjuju, i da se grebu za sitne pare, na konto benzina, ili ovi koji su jaci igraci, da eto , dobiju neku gajbu, neko mesto u upravnom odboru RTSa, i tu je kraj ambicija i mogucnosti te sekte, kada se o politici radi......

Nemaju oni ni kapacitet, za stvaranje bilo kakve vlade, niti su zeljni da se brukaju , i da puknu jednom zauvek.............bolje ovako, pomalo , kao , u opoziciji, i grebanje , dok traje, traje..........

Moze li iko ozbiljan da zamisli Natasu Jovanovic, kao ministarku spoljnih poslova :):):):):)
Ili Vjericu Radetu, kao ministarku pravde:):)
Goca Pop Lazic, ministarka kulture :):):)

Mirchic kao ministar policije???:):) hhahhaahahhaaaaaaaaaaaaaaa
 
_Milanche_:
"Predsednik Srbije i DS-a Boris Tadić nije isključio mogućnost pre i postizborne saradnje s Vojislavom Koštunicom.
Tadić nije želeo da kaže da li su Koštunica i on sklopili dogovor o zajedničkom nastupu na izborima."

Da li je realna predizborna koalicija DS/DSS koja bi ukljucila jos neke stranke?
Iskreno da ti kažem.....Muka mi je i od jednih i od drugih i od trećih :roll:
 
E to morate kolega sa njim da raspravite. Vi biste sve da znate, a vrlo dobro vam je poznato da političari kriju noge ko zmija. Curiosity i nije baš neka zahvalna osobina za nekoga ko je intelektualac. Imate Kurir i sličnu štampu, oni žive od te mačke na koju se sapliću smene pa na uštap.
 

Back
Top