Farbe za kosu

Ja probala Syoss i nije losa. Bas mi je lepu boju izvukla, prirodnu...
A vise ne bacam pare na skupe fabre, shvatila sam da mi sve ispadne isto. Srecom:)

moja sestra se farba u plavo
hoće onu pepeljastu nijansu
koju god farbu da koristi, sve ispadnu iste - nikada kao na kutiji
njen zaključak je upravo ko Trojin - sve su farbe iste
 
moja sestra se farba u plavo
hoće onu pepeljastu nijansu
koju god farbu da koristi, sve ispadnu iste - nikada kao na kutiji
njen zaključak je upravo ko Trojin - sve su farbe iste

Jesu sve farbe slicne/iste, i ja se uvjerih...ali, se mjesanjem nekoliko nijansi farbe postize najbolja, tj. zeljena. To je doduse i do frizerke, koliko "zna znanje"...npr. moja drugarica godinama ima tu pepeljasto plavu, i kaze da joj frizerka mijesa nekoliko nijansi, i cak kap, dvije crne boje (da ubije zuti ton), i boja stvarno savrsena...dok se sama farbala bila je i zuta i karamel, i "boja lisice"...i sve osim te, pepeljaste koju je zapravo htjela.
 
sve crvene koje sam koristila daju prejaku 'perika' boju koliko god prirodno izgledale na kutiji,
koja god nijansa, cija god farba
na kraju dodje najbolje koristiti jeftine palette i mjesati razlicite

a plavushe na kutijama su uglavnom prirodne plavuse, nemas sanse za taj izgled vec u startu :D
 
E crvenu sam oduvek zelela da probam. To mi je kao ono nesto sto jednom u zivotu moram uraditi...
A sve crvenokose se zale da im se brzo ispira boja. I bojim se da cu ispasti narandzasta, u svakom slucaju moracu kod frizera, uvek sam se farbala sama.
A i decko ce me ubiti ako se ofarbam u crveno, rekao mi je. He he, pa sta sad...
Je l' se i vama cini da muskarci najmanje vole crvenokose?
Ne :)
Crvena znachi samopouzdanje :)
Shta je privlachnije od samopouzdane djevojke? :)
Meni nikad nije falilo momaka i udvaracha. :)
 
Ja koristim Garnier 100%color farbu od 220 din i posle drugog farbanja sam izvukla plavu kao sa kutije, bez blajhanja. Prvi put jesam bila narandzasta ali sam to i ocekivala, s obzirom da mi je svetlo smedja boja kose i imam tog crvenkastog pigmenta. Sad moju farbu koristi sestra koja godinama kupuje Keune i Loreal farbe i nije zadovoljna. Nema garancije da ces kupiti kvalitetnu farbu za vise novca.
 

Back
Top