musko zensko prijateljstvo

becejka27011

Obećava
Poruka
77
da li muskarci mogu u zenama da vide samo prijatelja bez drugih emocija i obrnuto.da li prijateljstvo moze da preraste u nesto drugo i sta?da li mogu da poveravaju intimne stvari ,da satima pricaju da se razumeju,vole a da ostanu samo drugari.da li moze da sevne varnica koja ce da upali vatru vecih razmera?Kakva su vasa iskustva i misljenje?Ja mislim da ne .
 
Tuzni_patak:
Miško i Mica , dva posebna bića , imaju svoju volju i svoja htenja....
Da li ćemo ih poslušati ili ne to je već procena njihove mudrosti i razmaženosti...
znaci hormoni se kontrolisu?Svesno?govoris u sebi :"ona mi je drugarica smiri se (ili drug)
ne ne svidja mi se njen osmeh ,ne nije pametna ,volim je kao druga.....i ostale stvari a pojasni
 
Моја пријатељства са неким мушкарцима се мере деценијама....и наш однос је на нивоу ''сестро слатка''....каква еротика, какве варнице! :lol:
 
Naravno da postoje prava prijateljstva izmedju muskaraca i zena. Ne znam zasto se to pitanje tako cesto postavlja.
Meni su zanimljivija (za analizu) prijateljstva izmedju dve zene ili dva muskarca gde nisu bas "cista posla" tj. radi se o nekoj ljubavi... koja mnogo lici na zaljubljenost.
 
Nista lepse od musko zenskog prijateljstva. Nijedna zena ne moze da me skapira kao sto moze muskarac, nijedna zena ne moze da mi "oprosti" mane i grehe kao muskarac, nikad me zena nije podrzala u necemu kao muskarac, nikad me nijedna zena nije tako revnosno iskritikovala. Oni se udube!

I to nije zbog "varnica", nego je jednostavno tako. :-)
Muskarci su tako nesebicna bica, bar ove koje ja volim. Blago meni. Srecna sam, to shvatih dok sam ovo pisala. :D
 
pa...jeste mogu da kazem da imam muskog druga jos iz osnovne gde nije bilo emocija nikada,..a imala sam drugove koji su poceli nesto da osecaju i hteli nesto vise od prijateljstva i tu se sve zavrsilo.
jer za mene su drugovi oni koju mene privlace fizicki uopste!!!
Ali bolja sam sa muskarcima tj drugovima nego sa drugaricama i zenama,.valjda ih zbog toga imam samo 2-3 a ostalo sve ortaci...
 
down deep inside, protivim se m-z prijateljstvima.....
pitas da li moze da preraste u nesto jace, pa zavisi od situacije do situacije....

ali, pogotovu mi smetaju musko-zenska dodirivanja na prijateljskoj bazi, tesko da ima nesto bizarnije....
mi smo kao ortaci pa ajde da se srdacno zagrlimo..... ili ono, kad se drugarice vide pa se poljube u obraz....
Zapazio sam da ovo obicno iniciraju devojke, kako prema svojim drugaricama tako i prema drugovima....
Ali zanimljivo, tako paradiraju kad je prisutno vece drustvo, znaci kad su bezbedne, a retko ili nikad u situacijama jedan na jedan...
 
random_cloud_form:
ali, pogotovu mi smetaju musko-zenska dodirivanja na prijateljskoj bazi, tesko da ima nesto bizarnije....
mi smo kao ortaci pa ajde da se srdacno zagrlimo..... ili ono, kad se drugarice vide pa se poljube u obraz....
Zapazio sam da ovo obicno iniciraju devojke, kako prema svojim drugaricama tako i prema drugovima....
Ali zanimljivo, tako paradiraju kad je prisutno vece drustvo, znaci kad su bezbedne, a retko ili nikad u situacijama jedan na jedan...

Zasto ti smeta ako te ja dodirnem ili se zagrlimo a u tvojim kolima smo i caskamo ili negde gde smo face-to face???
Dobro desilo mi se da sam se tako grlila sa nekim svojim ex frendom u kolima a ja nisam znala da se on primio na mene..a ja sve jaooo ti su super, kako mi je lepo sa tobom...bla bla bal....
 
pa to onda znachi da ti nisi prijatelj....
ne kazhem, deshavalo se - ja montirana, oni pripiti - pa da zinu u dekolte il neshto.....
al.... ja sam putovala s drugovima, spavalo nas troje u istom krevetu i nikad nishta nije bilo.... niti je bilo insinuacija na temu..... oni imali svoje, ja svoje.... vuk sit i ovce na broju.... super se druzhili godinama..... al to valjda zavisi od choveka.....
 
ja mislim da postoje fer odnosi, pa i između suprotnih polova :) Varnice s tim nemaju ništa!

ovo što muvalo priča je fascinantno - kad su dva muškarca zanesena jedan drugim :lol: Viđala sam to, ooo......aiii...pa se drže za ruke sekund-dva duže nego što treba, pa se gledaju, pitaju se za horoskop :mrgreen: Pa samo jedan s drugim hoće da pričaju, niko ih ne zanima - a hetero su!
 
Betty:
ja mislim da postoje fer odnosi, pa i između suprotnih polova :) Varnice s tim nemaju ništa!

ovo što muvalo priča je fascinantno - kad su dva muškarca zanesena jedan drugim :lol: Viđala sam to, ooo......aiii...pa se drže za ruke sekund-dva duže nego što treba, pa se gledaju, pitaju se za horoskop :mrgreen: Pa samo jedan s drugim hoće da pričaju, niko ih ne zanima - a hetero su!

E, znas o cemu pricam? Jelda je cudno?
 
pa, iz svog ličnog iskustva bih rekla - IPAK ne. Nekoliko puta sam u životu imala muškarce za prijatelje, svaki out ih shvatajući baš kao prijatelje, ali se ipak odnos svaki put na kraju "povampirio". neki put sam ja poželela nešto više, neki put on, u jednom slučaju oboje, ali smo bili u vezama tako da nije bilo ništa od toga,... i to su sve slučajevi koje razumem zašto su se prijateljstva ugasila. ali, u jednom (poslednjem) slučaju se prijateljstvo ugasilo a da niko od nas nije bio zainteresovan, čak sam ubeđena da je on gej, ali ipak, kako je moja veza sa momkom cvetala, tako se ovo prijateljstvo gasilo, da bi se na kraju moj drug totalno udaljio od mene i više se ni ne čujemo...
 
Nije reč o zanesenosti, nego o prijateljstvu.
I ne drže se za ruke "trenutak duže", nije istina...
Noćas sam u snu sreo nekog giliptera, barabu jednu, koji mi se smucao kroz san sa mojom bivšom ribom, u redu za bioskop. Poćeo on , iz čista mira, da omalovažava mog prijatelja... samo da ste mogli da vidite kako sam ga ja branio i kako sam se borio za to da NIKO, ni u snu, ne sme da kaže nešto ružno...

m - ž prijateljstvo postoji ako su mu koreni u detinjstvu. Takva prijateljstva su večna, baš kao i m-m prijateljstva, nema nikakve razlike. Da, mi svoje prijatelje volimo, ali bez odnosa fizisa u odnosima i to je ono pravo, onaj odnos privrženosti i ljubavi koji tražimo kasnije i od svojih partnera.

Za odrasle relacije m - ž odnosa saglsan sam sa Izi, to već nije to..
 
Postoje par muskih osoba s kojima se druzim:D
Gledam ih stvarno kao bracu i veoma sam srecna sto ih imam;)

Mada,takva drugarstva su retka.Covek treba da prelomi u glavi da onu drugu osobu ne gleda kao predmet zelje, nego prijateljstva. Kad se to prevazidje dobijamo pravo prijateljstvo izmedju muskarca i zene:) i tako treba i da ostane8)
 

Slične teme


Back
Top