najoriginalniji nacin da pridjes djevojci/momku

  • Začetnik teme Red Zmaja
  • Datum pokretanja
pa to za cosak bas i ne pali kod svih riba kod mene ne bi,pa jeste to malo zesci problem...mada je tu nama maqlo vise lakse vi date temu a mi nesto nalupamo na tu temu i eto ti zvak3e! :wink: pa mora da se zna KO OTVARA KAPIJU,A KO VOZI TRAKTOR! ,,E VIDI, JESI MI TI DRUGARICA ALI... ma,po meni sto ne znaci da trebate da me slusate,kad ti se vec pruzila prilika reci su suvisne,gurni joj jezik u usta pa da vidis dal ce da te odbije,ako kao okrene glavu, BATALI JE,u suprotnom ....GOOD LACK !!!!! :wink:
 
sirena:
Ja se ne usudjujem da prva pridjem!Pitate se zasto?Pa iz prostog razloga sto kad decku prva pridje djevojka on se ukoci,zbuni i nezna sta ce(kod vecine je tako).Zato bolje mi je da cekam nekog hrabrog koji ce mi sam prici i gotovo! :oops:

Ovo prvi put cujem u zivotu, mislim da se u tom slucaju palis na neke nesposobnjakovice, jer daleko od toga da muskarci ne znaju sta ce kad im pridje devojka.
 
Ok. Recimo , kakav razgovor zapocnes ??

'' U sto je kisovito danas ....''
xaxa

De ne mlati.

Obicno kazem neshto u stilu:Kako si, shta radish, shta ima novo....Zapocnesh razgovor na neku zajednicku temu(moze a ne mora shkola).I pre nego shto izadesh kazesh joj da je veoma duhovita(cak i ako nije)Nabavish od nekoga njen broj i pitash da izadete, josh bolje ako ste iz iste shkole, kontakt je brzi...
 

Back
Top