Javna rasprava o ustavnoj reformi Srbije

Fagypont

Primećen član
Banovan
Poruka
511
DA gradjanskom NE partijskom Ustavu

Amfiteatar Sava Centra, petak, 29. septembar, 12:00

Na skupu će govoriti:

Nataša Mićić, predsednica GSS,
Čedomir Jovanović, predsednik LDP,
Nenad Čanak, predsednik LSV,
Žarko Korać, predsednik SDU,
Vesna Pešić, Centar za mir i demokratiju,
Miljenko Dereta, Građanske inicijative,
Andrej Nosov, Inicijativa mladih za ljudska prava,
Aleksandar Popov, Centar za regionalizam.

Ne propustite.
 
Videla zaba da se konj potkiva pa i ona digla nogu.

I mali Perica resio da pise ustav :lol:


Ustav treba da pisu parlamentarne stranke tj one najjace jer se njihovim glasovima u parlamentu ustav i usvaja.

A ne male Perice, Cedice, Natasice i ostala banda narkomansko-pedersko-izdajnicka skupljena s koca i konopca.
 
~Petar~:
na tvoju zalost,chovek ce da pravi i odluchuje o ustavu ove zemlje,isto toliko koliko cesh i ti.
to je simbolicno,ali barem nije manje od tebe.
i ne brini za madjarsku,pogledaj gde se ti i mi nalazimo pa prichaj
Па на моју радост пита се српски народ,и од њега зависи свака реч у Уставу,а не од сепаратиста.
 
Ustav usaglasavaju i predlazu parlamentarne stranke - one najjace svakako jer one predstavljaju najveci broj biraca. Onda se taj predlog ustava iznosi na referendum i gradjani glasaju za njega ili protiv njega.

Svakako da nece se pitati mali Fagypont kako treba da izgleda ustav Srbije. Kad mali Perica(fagypont) osvoji 10% glasova gradjana Srbije ii bude imao isto toliko mandata u parlamentu Srbije onda ce moci da kaze nesto. Do tad - psi laju karavani prolaze
 
jedite_kod_Joa:
Па на моју радост пита се српски народ,и од њега зависи свака реч у Уставу,а не од сепаратиста.
:confused:
ti stvarno jesi..ono sto se pricha
sustina je da bilo kakva prava i obaveze u ovoj zemlji su jednaka tebi,koliko i fagypontu.
svaka rec u ustavu naravno da zavisi od srpskog naroda,tj. od njegovih partija koje ga kroje,ali i medju samim partijama imash razlichite koncepte(pa ce neke brinuti i o pravima manjina...danas je inache bio sastanak sa kasom btw). ako i bude drzava srpskog naroda i svih gradjana,sta ti imash od toga drugachije? to je i dalje gradjanska drzava,ono je puki naziv,forma
uostalom,najgluplja je drzava koja misli da manjine moze da zatrpa i da ce to da joj bude kul. to radimo samo mi na balkanu i turci
 
Autobus je veliki za njih. Kombi im je vrhunac 8-)

Nego evo i ja sam ljut, ocekivao sam da me Klemente konsultuje prilikom sastavljanja spiska igraca za ove kvalifikacije za Evropsko prvenstvo , al nista od toga :( :lol:

Kakav je to nacin da sastavlja reprezentaciju bez "konsultovanja javnosti"? :lol: 8-) Sram ga bilo radikal jedan baskijski! :evil: :shock: :mrgreen: :lol:
 
Jerry Ropero:
Ustav se ne donosi u tajnosti. Imas predlog ustava vec 2 godine na sajtu vlade Srbije. To sto mali Perica ocekuje da mu Kostunica, Tadic i Nikolic dodju na vrata i da ga pitaju sta on misli - ne znaci da je mali Perica u pravu 8-)
Слажемо се мада је проблем управо код малих станчица које су затечене брзом најавом избора. Они су рачунали да ће као прво моћи да одуговлаче процес доношења устава (као што су до сада, неучешћем) како би се припремили на време за наредне изборе. Овако су затечени без гаћа и нормално је да се буне, ем устав (а нико њих не моли за мишљење), ем избори и то врло скоро. Најгоре ће проћи ЛСВ који се посвађао са Касом, не може са ДС и Расимом, не може са Суљом, једино му преостаје Чеда и његова алијанса жртава природнополитичке селекције. Нормално је да се буни када му је избор очајан. То што седи међу шљамом смета чак и њему самом...
 
Bogami kad vidim da ovakvi strucnjaci koji nis mis ne znaju da drze , se pitaju oko ustava, onda bi hteo i ja da se pitam 8-)

hakervuk.jpg
 
Pazite sta sam nasao na forumu muzika, pitanje je sta vam slusaju matorci.

A baka je radikalka i otkida se sa pesmama koje izdaje Srpska radikalna stranka, a izvodi (mislim) Bora Spuzic Kvaka: "Oj, Seselju spasitelju", "Dosla voda do poda, dosla i do guse, hajde Vojo sad je zgoda komunisti da se sruse", "Karlobag, Karlovac, Virovitica" i sl. Kostaju 135 dinara i citav tiraz je rasprodat, cisto ako nekog zanima..
 

Back
Top