Zasto samo zene

bobba

Domaćin
Poruka
3.835
Eto bas juce sedim u parku za vreme rucka i zapazim jednu malu sitnicu :D
Zasto samo zene vrte goozoma
zasto to ne rade i muski pobogu
sad ja razumem muske i lezbejke, samo jedan mali pogleda na goozu koja se vrti pri hodu njima mora da raste adrenalin...............jel tako momci

sto vi ne vrtite goozom kao mi jel.................:D
 
bobba:
Zasto samo zene vrte goozoma
zasto to ne rade i muski pobogu

Pa moja guza sama vrcka :lol: kad sam na štiklama. :-D
Da ih popnemo na štikle pa da i oni vrckaju? :-D

g094.gif


 
pa jesi sama dala odgovor u prvom postu ti sto si postavila temu?
lepo si rekla da vrckaju samo zene i ****** a sta je za njih zajednicko? pa oboje ih primaju ko u pi.cku ko normalno...
 
Pa za par stotina godina unisex princip tje pobediti..ima da se shminkamo i vrcamo dupetom i nosimo tashnice i puderishemo nos.:lol:,a vi tjete da cheshete medjunozje u javnosti,prdite i podrigujete s ponosom medju ljudima i idete golih ramena,bez brusa....konachna pobeda ravnpravnosti medju polovima!
 
Enfroz2891.:
Pa za par stotina godina unisex princip tje pobediti..ima da se shminkamo i vrcamo dupetom i nosimo tashnice i puderishemo nos.:lol:,a vi tjete da cheshete medjunozje u javnosti,prdite i podrigujete s ponosom medju ljudima i idete golih ramena,bez brusa....konachna pobeda ravnpravnosti medju polovima!
koja apokalipsa bljaaaaaaaaaaakkkkkkkkkk
 
Enfroz2891.:
Pa za par stotina godina unisex princip tje pobediti..ima da se shminkamo i vrcamo dupetom i nosimo tashnice i puderishemo nos.:lol:,a vi tjete da cheshete medjunozje u javnosti,prdite i podrigujete s ponosom medju ljudima i idete golih ramena,bez brusa....konachna pobeda ravnpravnosti medju polovima!

ooooooooooo da frozen
samo u tvom svetu ce biti tako
 

Back
Top