Digimoni vs Pokemoni

Pajper

Poznat
Poruka
9.902
Nadam se da nije bila tema...posto je 4um pun tema o crtacima,pa da vidimo. Da li ste gledali,ko vam je bolji itd. Ja sam Digimone OBOZAVALA! Pokemoni su mi bzvz. Bas sam nedavno videla u trafici da ima da se kupi DVD sa Digimonima...tacno sam razmisljala da kupim :shock: :? :lol:
 
Дигимони су нека дигитална створења из Дигиворлда :lol: Није било лоше, мада се све сводило на борбе као и у Покемонима... Ал имало је душу бар, за разлику од ових... Како ми је било жао оног зеленог рогоње, када је умро :((( Ал најбоља епизода је била она када се портал између светова отвара и клинци се враћају тамо и опраштају од људи... Па је онда ишла мелодија "Игра сабљама"... Човече... Био сам 3 разред, ја мислим... Најежио сам се тада....
 
Pajper:
Nadam se da nije bila tema...posto je 4um pun tema o crtacima,pa da vidimo. Da li ste gledali,ko vam je bolji itd. Ja sam Digimone OBOZAVALA! Pokemoni su mi bzvz. Bas sam nedavno videla u trafici da ima da se kupi DVD sa Digimonima...tacno sam razmisljala da kupim :shock: :? :lol:
IMA DA SE KUPI?JEEEEEE :)
Digimoni naraFno...ja sam jedno vreme,u 3-4 razredu bila ubedjena da postoje. :lol:
Kaki bre Pokemoni,ono zuto malo djubre...,,,bljax
 
Miki 13991:
Дигимони су нека дигитална створења из Дигиворлда :lol: Није било лоше, мада се све сводило на борбе као и у Покемонима... Ал имало је душу бар, за разлику од ових... Како ми је било жао оног зеленог рогоње, када је умро :((( Ал најбоља епизода је била она када се портал између светова отвара и клинци се враћају тамо и опраштају од људи... Па је онда ишла мелодија "Игра сабљама"... Човече... Био сам 3 разред, ја мислим... Најежио сам се тада....
Jao znam da su imali neku muziku koju sam obozavala...sada ne mogu da se setim kako ide... :(
 
milicaanchy:
E i ja sam volela muziku,,,i znam kako ide,,,,samo su mi rechi mali problem,na japanskom :lol:
znam da sam se tripovao da su neki delovi na Srpskom :lol:
Ovo cudo koje sam dobio u mc-ku idalje imam :lol:
digimongabumonplushbackpackiz6.jpg

slika je sa neta, nemam digitalca
 
Пајпер и Милица

Аха, музика је баш суперт била. Е да, Мр Буфла, како се зове онај мали жути диносаурс, што га је Таичи имао??? :? :? :?
 

Back
Top