Prva kul RPG igra-Morrowind ili Gothic 2?

Kako to mislis "PRVA"? Prva kul igra od ove dve je ona koja je prva izasla! Ako me pitas koja je kulija- Gothic 2! Mada bi mi dilema bila veca da je morrowind malo bolje uradio mapu. I bilo je trenutaka kada nisi znao sta tacno trazi misija, a saznao bi da si mogao nekoga da pitas tj. ta su ubacili i te dijaloge! Npr: Gde je tacno taj i taj grad, ili kada dodjes u grad- gde je tacno soba od tog i tog... I sl.
 
morwind ima veoma zanimljiv nacin levelovanja, nekako najlogicniji. Ja sam tukuci se sa jednim jedinim likom napredovao od 1. do 4. levela. Bili smo slicnih snaga, i ja se razmasem, skupim poena za sjekiru, a on me isfulava, pa skupim i light armorer ili tako nesto, pritom od silnog skakanja i trcanja nakupim acrobatics i atletics, a sve su mi primarni skilovi, tako da sam jako brzo napredovao. A kad me dobro izranjava ja preko vrata, pa odspavaj malo da se oporavis, pritom se i on oporavi isto pa sve jovo nanovo dok ga najzad ne ubih. Tako da mi je sad dosta lakse.
Jedino sto mi nije najjasnije je kako budzim onu posljednju statistiku, ono koliko si poznat u morowindu, koliko te cijene. Taj skil mi je samo 2. Jel ima to veze s tim da pridobijem afinitet npc-ova 100/100?
 
mislim da imamo pobednika... 8)

a000_196_1024.jpg
 
labo:
e svarno pade mi napamet, jadan lik koji je pisao walkthrough za morowind. Taj je stvarno jako uporan i jako dokon, taj walk bi morao biti u 3 toma minimum...
Ja mislim da taj lik dobija dobre pare za tako nesto, jer da bi se njegov walkthrough nasao na sajtovima vezanim za igre, ovi moraju prvo da mu plate autorska prava! Ako nije tako, to su ljudi od kojih treba bezati sa ulice, ili ne bezati i ne osecati se sigurnim!
 
labo:
ljudi jel ima u morowindu ko u gotiku da se uzme naki napitak za ubrzanje e se smorih, jer nevidjeno sporo lik trci, jos kad se isprazni ono sranje za trcanje pa treba da hodam dok se ne napuni ocu da umrem od smora, a udaljenosti su ogromne... Ako ima, kuda da idem po to?
Nauci alchemy skill i beri biljchice! Nadji opremu za alhemiju i meshaj napitke.ja sam tako slucajno napravio napitak sa kojim sam imao speed 300, invisibility 3 min i letenje na 3 min! :)Moje remek delo ! :)
 
fantom piroman:
Ej,ljudi zapeo sam u Morrowindu(opet).Ne znam gde se nalazi ona Urshilacu(valjda se tako pise) grobnicu.Onaj cica kaze da se nalazi blizu Red Mountain,ali ja nemam blage gde je.Please help!!!
Koliko se ja secam mislim da je direktno juzno, ali mi se cini da ti tako kaze i onaj poglavica... U sred je planincina, kao i sve u tom Morrowindu. Zato mi se i ne svidja- mozda je realno da ne postoji utabana staza do svakog bitnog odredista, ali ako vec prave "realniju" igru, gde tako necega nema- onda su mogli da ti LEPO OBJASNE gde da nadjes ono sto trazis. Ako sada imas problema, tek ces ih imati- MNOOOOGOOOO! Zato skini FAQ / WALKTHROUGH... Sa npr. www.gamespot.com ili www.gamefaqs.com ...ili tako nekako :)
 

Back
Top