Imam al' ne dam...

Devilishgirl:
i popushish skroz..jednom sam se zbog ljubavi ponizila, pljunula na sebe, nishta mi nije bilo vazno sem da ostanemo zajedno, umirala danima i nikad vishe ni zbog koga...yebesh ti to...dok je lepo ok, kad pochne tortura goodbye forever..

Bas sam na to mislila...I ja sam...Uvek sam stavljala njega ispred sebe, iako su mi govorili da ne radim to, nije mi smetalo...
Ali valjda se samo jednom onako zaista iscimas, a onda i naucis nesto...
 
zelenooka:
Ne postoje granice.
g094.gif
I mislim da je glupo razmišljati na taj način, ako nekoga zaista voliš ne postoji ono što mu nećeš pružiti...
g094.gif
U ljubavi nema mesta za ovakve igrice.
g094.gif

U pravu si. Mene sto neka vise voli ja joj vise ispruzim.
 
Devilishgirl:
i popushish skroz..jednom sam se zbog ljubavi ponizila, pljunula na sebe, nishta mi nije bilo vazno sem da ostanemo zajedno, umirala danima i nikad vishe ni zbog koga...yebesh ti to...dok je lepo ok, kad pochne tortura goodbye forever..
Blago tebi ako mozes da biras u koga ces se zaljubiti i koliko ce to da traje...
 
*Easy*In*Mind*:
Do koje granice treba ici, i sta sve treba pruziti partneru (nekome koga stvarno jako volis) ...ustvari bolje, sta nikad ne treba pruziti, dati... :?:


Trazis generalizaciju, na siroku temu (tj. mnogo mogucih odgovora) - tesko se da odgovoriti.

Ajde da hipotetisem:

- nekada ne treba prepisati nekretnine - da ne dobijes shut kartu i ostanes na klupi u parku,
- neke ce reci: nikada necu dati gOOzu (te daju onom n + 1 -om)
- neki kazu da se nikada nece zeniti, a da sve ostalo moze...
- ...
 

Back
Top