Zarada preko Interneta

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

shtefcs

Početnik
Poruka
39
Dosta vas je pitalo kako krenuti i ima li nacina da se egold napuni bez da se salje novac "iz svog dzepa" Zato vam preporucam ovaj stariji ali pouzdan ptc program koji vas placa za klikove,placa oko 1cent za par klikova I idealan je da zaradite koji $ i pocnete dalje ulagati sa egoldom.Obratite paznju na paid to sign up dio gdje cete za par besplatinih prijava ne programe zaraditi.Tako da do 1.og dolara mozete vec prvi dan u svega par minuta.Iako vecina slicnih sajtova uopste ne isplacuje ovaj je vrlo pouzdan i nema minimuma za isplatu.Ovo je idealan program za pocetnike.

http://www.donkeymails.com/pages/index.php?refid=shtefcs
 
Nikada mi nece biti jasno, kako je moguce da se uvek nadje gomila ljudi koji se navuku da se prostim kliktanjem iz fotelje u kuci, moze bilo sta zaraditi? Znaci sedis, klikces a neko zahvalan za to ti samo sipa pare? Treba upotrebiti mozak pa odmah u startu shvatiti da od toga nema nista.
Bolje kupiti neku knjigu ili vise njih, sesti u tu istu fotelju, citati, uciti i na kraju nauciti nesto od cega se moze ziveti - da li je to programiranje, web dizajn ili nesto trece, nebitno.

Mozemo mi kliktati do mile volje, nista bez rada nema, niti ce ikada biti...
 
Ovdje se mozete prijaviti za Cash Surfers,registracija je besplatna,samo skinete njihov program (mali bar na kojem se okrecu reklame),a placaju i do 1$ po satu.Ne morate svaki cas mijenjati URL adresu kao kod Spedie,mozete zaradjivati i kada ste offline u browseru,samo da program zna da ste tu moracete ponekad i promijeniti neki URL.
Nije lose,a u svakom slucaju da vam se ne svidja uvijek mozete da izadjete i obrisete account.
Nema gubitka,a dobitak raduje! ;-)
Pokusajte svakako je besplatno,ako ne valja-brisi!
evo linka
http://www.cashsurfers.com/signup.asp?referrer=LedenoDoba
 
i jel se neko obogatijo kliktanjem? Bojle da pitam jel nekom otpao prst od kliktanja , imam igricu kuci zove se king of the buttons i fora je da klikces dok se ne smoris , ne mozes da zaradis ali ko voli to da radi ...:)
pozdrav
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top