suđenje mladićevim jatacima

prashina...
inache neki lik-optuzeni je rekao da ce da bojkotuje sud i peva pesme o mladicu,jer je sudjenje zatvoreno za javnost. chovek voli publicitet
super
bacanje samo takve prashine u ochi...ne znam ko moze vishe da im pada na to
zasto lepo ne kazu-nemamo herca ili necemo da ga hapsimo i to je to..ovako je vishe smesno
 
samo da napomenem da se nadam da će i atif duduković u najskorije vreme biti uhapšen i procesuiran, da ne kažem priveden pravdi. čisto da predupredim dvadesetak pitanja o tome koje je poglavica drago imao nameru da mi postavi.

~Petar~:
zasto lepo ne kazu-nemamo herca ili necemo da ga hapsimo i to je to..ovako je vishe smesno

a sad će kao šatro da hapse onog hadžića...opet kupovina vremena...
 
Nikada Kostunica nece uhapsiti Mladica.........nema teoretske sanse, ni u snovima.........

Mentalni sklop mu je takav, da Kostunjavi jednostavno, ne moze to da uradi, i to nije pitanje imanja herca, vec imanja osnovnog osecaja odgovornosti za Srbiju i narod u njoj..........

Licno , mislim da bi ga radikali , prvi spakovali u Hag, ali to bi ipak bila previsoka cena za nas, da zbog toga samo, Toma i Aca zajasu Srbiju
 
Mo to ce Kostinja da ispuni ceo mandata i onda ce glavni adut na sledecim izborima da mu bude mladicevski patriotizam,dobice par procenata vise nego sto trenutno ima i onda ce da prebaci vruc krompir na sledecu vladu u kojoj ce premijer verovatno biti iz DSa.
E dok se to sve formira, BIA ce da zavara sve tragove za Mladicem i ajde Jovo nanovo!
Veselo!

:D:D:D:D
 
markovozd:
Nikada Kostunica nece uhapsiti Mladica.........nema teoretske sanse, ni u snovima.........

Mentalni sklop mu je takav, da Kostunjavi jednostavno, ne moze to da uradi, i to nije pitanje imanja herca, vec imanja osnovnog osecaja odgovornosti za Srbiju i narod u njoj..........

Licno , mislim da bi ga radikali , prvi spakovali u Hag, ali to bi ipak bila previsoka cena za nas, da zbog toga samo, Toma i Aca zajasu Srbiju
Kao i uvek, sve si pobrkao.
Nikada radikali ne bi isorucili Mladica, a Kostunica je za*eban igrac (da prostite) jednostavno ih vuce za nos:)
Koliko znam, sama Karla se bunila sto je sudjenje zatvoreno za javnost, i rece pritom, da ce ona traziti da se otvori za javnost, e ne bi li sta cula o svom miljeniku :wink:
Ne znam sta je po tom pitanju ucinjeno, i da li ce nasa lepa :wink: Karla uspeti u svojoj nameri.
 
*BILJA*:
Kao i uvek, sve si pobrkao.
Nikada radikali ne bi isorucili Mladica, a Kostunica je za*eban igrac (da prostite) jednostavno ih vuce za nos:)
Koliko znam, sama Karla se bunila sto je sudjenje zatvoreno za javnost, i rece pritom, da ce ona traziti da se otvori za javnost, e ne bi li sta cula o svom miljeniku :wink:
Ne znam sta je po tom pitanju ucinjeno, i da li ce nasa lepa :wink: Karla uspeti u svojoj nameri.

А шта мислите колегинице на следећу трговину.
Ми отворимо ово суђење, они отворе суђење Шешељу.
За јавност.
Мене рецимо више занима какве ће песме војвода тамо да пева ;)
 
Kaze truju ga vazduhom ''U nameri da ga upropaste''
o045.gif
:lol:
 
*BILJA*:
Kao i uvek, sve si pobrkao.
Nikada radikali ne bi isorucili Mladica, a Kostunica je za*eban igrac (da prostite) jednostavno ih vuce za nos:)
Koliko znam, sama Karla se bunila sto je sudjenje zatvoreno za javnost, i rece pritom, da ce ona traziti da se otvori za javnost, e ne bi li sta cula o svom miljeniku :wink:
Ne znam sta je po tom pitanju ucinjeno, i da li ce nasa lepa :wink: Karla uspeti u svojoj nameri.

Dok on njih "vuce za nos" pregovori o pridruzivanju EU stoje samo sa Srbijom a investicije u Srbiju su i dalje male u odnosu na zemlje koje planiramo da dostignemo.
Da ne pominjem to da ne kasnimo za privatizacijom da ne bi bilo skoro nikakvih investcija jer grinfild investicije u Srbiju su retkost.To je jako lose.
 
_Milanche_:
Dok on njih "vuce za nos" pregovori o pridruzivanju EU stoje samo sa Srbijom a investicije u Srbiju su i dalje male u odnosu na zemlje koje planiramo da dostignemo.
Ovo je jedan od problema Srbije. Cekamo na strane investicije da bismo uredili drzavu i pokrenuli ekonomiju. Zato nam treba 6 godina da se donese ustav, a o zakonima da ne govorim. Zato nam i dalje fabrike stoje, obradivo zemljiste zarasta u korov...

Ako uredimo drzavu i ona zaista postane pravna drzava, ako pokrenemo privredu - Evropa ce hteti da razgovara sa nama.

Ko zeli da ide u gosti domacinu cija je kuca u haosu?
 
rdeki:
Ovo je jedan od problema Srbije. Cekamo na strane investicije da bismo uredili drzavu i pokrenuli ekonomiju. Zato nam treba 6 godina da se donese ustav, a o zakonima da ne govorim. Zato nam i dalje fabrike stoje, obradivo zemljiste zarasta u korov...

Ako uredimo drzavu i ona zaista postane pravna drzava, ako pokrenemo privredu - Evropa ce hteti da razgovara sa nama.

Ko zeli da ide u gosti domacinu cija je kuca u haosu?
Ne moze se pokrenuti privreda bez investicija to ni jedna zemlja nikad nije uspela.
Bez novca se ne moze organizovati proizvodnja.Nase fabrike koje stoje su samo zidovi i zastarela tehnologija koja ne vredi nicemu.
Tacno je da mi sve radimo sporo to si u pravu to i ja kritikujem.
 
rdeki:
To nije istina. Ima u istoriji dosta primera koji govore suprotno toj tvojoj tvrdnji.
Pa i Srbija je 1903 izdrzala strasne sankcije i pod sankcijama uspela da pokrene potpuno zaustavljenu privredu.
to je bilo pre 100 godina...a uz to Srbija je bila pretezno poljoprivredna zemlja koja je dohotka 90% stvarala od popljoprivrede a danas od poljoprivrede nije realno da imas vise od 5% ucesca u BDP-u.
Ti meni nadji zemlju u poslednjih nekoliko decenija koja je uspela bez investicija i novca da stvoji jaku ekonomiju i vodim te na cevape...
 
privreda moze da se pokrene SAMO BEZ INVESTICIJA, kada se sistem zatvori u jednu funkcionalnu celinu i pokaze da moze da se samostalno realizuje. a moze da se drzi u kretanju samo uz pomoc investicija, ali jedine efektivne investicije za jednu nezavisnu ekonomiju su unutrasnje, drzavne investicije koje su zapravo preusmereni drzavni porezi. sve ostalo je bajka, za one koji jos uvek veruju da unutrasnja ekonomija zavisi od spoljnje i obratno. to je jedna bedna i providna falsifikacija, koja danas postaje ociglednija nego ikad - neka mi u suprotnom neko da odgovor na jako prosto pitanje: u globalnoj ekonomiji, kada ne postoji spoljnja ekonomija de fakto, sta odrzava rast i razvoj trzista? odakle dolaze te investicije? sa marsa?
 
_Milanche_:
to je bilo pre 100 godina...a uz to Srbija je bila pretezno poljoprivredna zemlja koja je dohotka 90% stvarala od popljoprivrede a danas od poljoprivrede nije realno da imas vise od 5% ucesca u BDP-u.
Ti meni nadji zemlju u poslednjih nekoliko decenija koja je uspela bez investicija i novca da stvoji jaku ekonomiju i vodim te na cevape...

amerika.
pet u pola s lukom, hvala unapred.
 
_Milanche_:
to je bilo pre 100 godina...a uz to Srbija je bila pretezno poljoprivredna zemlja koja je dohotka 90% stvarala od popljoprivrede a danas od poljoprivrede nije realno da imas vise od 5% ucesca u BDP-u.
Ti meni nadji zemlju u poslednjih nekoliko decenija koja je uspela bez investicija i novca da stvoji jaku ekonomiju i vodim te na cevape...
Znas sta... Bilo je svega i svacega i pre 100 i pre 200 godina.
U svakom slucaju mislim da ne treba cekati da nam se zapad smiluje, vec trebamo ponesto i sami uraditi. A mi upravo to i radimo - sedimo i cekamo.
Sto se poljoprivrede tice, imamo vise od 70% neobradjenog obradivog zemljista. Mislim da bi to mogao da bude mnogo znacajniji izvor prihoda.
 
rdeki:
Znas sta... Bilo je svega i svacega i pre 100 i pre 200 godina.
U svakom slucaju mislim da ne treba cekati da nam se zapad smiluje, vec trebamo ponesto i sami uraditi. A mi upravo to i radimo - sedimo i cekamo.
Sto se poljoprivrede tice, imamo vise od 70% neobradjenog obradivog zemljista. Mislim da bi to mogao da bude mnogo znacajniji izvor prihoda.
A kako bi ti ojacao okonomiju da cujem model?....nemamo tolko neobradjenog zemljista....problem je sto je nasa poljoprivreda nazadna i tesko moze da konkurise modernim poloprivredama.....
Sustina je u malim i srdnjim preduzecima ali koja opet ne mogu da se formiraju u znacajnoj meri jer nema velikih firmi za koje mogu da rade...Velike firme ne mogu da pocnu da posluju bez novca i velikih ulaganja.
 
mmmm-ne. ja sam bas imao u vidu reorganizaciju americke privrede posle kraja 50-ih, kada je zapravo nastala americka trzisna imperija. bez investicija. nula. zero. niks.
sto se tice 1919, to je jako cudno, posto je krah berze i u svetu nezapamcena ekonomska kriza roknula ameriku malo posle tog datuma... znaci, kazes da je najjaca ekonomija u to vreme bila ona sa najsiromasnijim stanocnistvom i prisilno uvedenom planskom privredom u regionu atlantika? ups... u vezi sa tim... prve investicije su one koje su dosle sa evropskim bezecim kapitalom polovinom 30-ih, znas, onda kad su napravili evropski rat sto ga zovu svetskim da bi izmestili kapital u ameriku i napravili marsalov plan odmah potom... shatro.
ako nije problem, ja bih malo kajmaka odgore, i urnebesa jednu kasicicu.
 
_Milanche_:
A kako bi ti ojacao okonomiju da cujem model?....nemamo tolko neobradjenog zemljista....problem je sto je nasa poljoprivreda nazadna i tesko moze da konkurise modernim poloprivredama.....
Sustina je u malim i srdnjim preduzecima ali koja opet ne mogu da se formiraju u znacajnoj meri jer nema velikih firmi za koje mogu da rade...Velike firme ne mogu da pocnu da posluju bez novca i velikih ulaganja.
Neko ce se smejati, ali.. javni radovi su se u istoriji pokazali kao dobar pokretac.
Neobradjenog zemljista ima bas toliko, i manji je problem nazadna tehnologija (koja s druge strane ima za krajnji proizvod zdravu hranu) vec upravo veliki procenat neobradjenog zemljista. Pa podji od Nisa juzno prema Kursumliji pa sam vidi.
 

Back
Top