Cicin kutak-papirne lutkice

Jvss

Početnik
Poruka
7
Zelela bih da dodjem u posed papirnih lutkica koje su nekada izlazile u Politikinom zabavniku ili na bilo kojem drugom mestu. Ako iko ima bilo kakvu informaciju gde bi se to moglo pronaci, na koji nacin, po kojoj ceni i sl. molim da me obavesti na privatnu poruku!
 
ahahaha...kod mene, imam ja. Cena prava sitnica - 1 billion $ za paket od ravno 88 komada :D
(treba ljudima pružiti šansu, možda neko najstvarnije želi papirne lutkice )
Hijavata, Hijavana, Fantom, Sinbad Moreplovac, sve bre....:) I one velike "Ivana u cveću" :lol: E, a imam i neke iz Australije, pala davno neka menjaža.

A zašto ti trebaju?
 
Jao a Lu? DD je l' imaš Lu? :D

teddy.gif
 
kako si uspela da ih sacuvas, ja sam uvek imala problem sa glavom.. nekako je otpadala iz meni nepoznatog razloga.. :D
imam jednog malog decka iz zabavnika sacuvala sam ga zato sto lici na mog brata kad je bio mali.. jednom je hteo da ga baci, kao, sta ce ti ovo! :D al nisam mu dozvolila.. nekako mi ga bilo zao. .D
 
pa bile su uredno složene - a glava je otpadala samo kad sam ih...hihihi...."vodila u šetnju" :lol:

Obučem tu gomilu papira na to parče kartona (potpuno je pogrešno mišljenje da su papirne lutkice ZAMENA za prave, nisu, bwe! Papirne se sackaju i šuškaju i tako...pažljivo s njima nacrtanima!) i ondaK, ako ne duva vetar, izađem na ulicu....:lol:
E ali tad sam bila jako mala (pre osnovne). I tad sam još dobijala za svaku injekciju koju oćutim tj, ne oplačem - knjigice, slikovnice, lutkice, po želji....:) a zaštitnu kad mi ubodu, onda izaberem neku NAJVEĆU knjigu :mrgreen: (uvek sam bila megaloman :D )
 
Betty:
ahahaha...kod mene, imam ja. Cena prava sitnica - 1 billion $ za paket od ravno 88 komada :D
(treba ljudima pružiti šansu, možda neko najstvarnije želi papirne lutkice )
Hijavata, Hijavana, Fantom, Sinbad Moreplovac, sve bre....:) I one velike "Ivana u cveću" :lol: E, a imam i neke iz Australije, pala davno neka menjaža.

A zašto ti trebaju?

Ej Hijavata!!! Od kada nisam cuo to ime :)
 

Back
Top