Naj techno,metal,rap grupa

Techno:Astral Projection
Rock:Alice in Chains,Radiohead,Nirvana,Soundgarden,Pearl Jam,R.E.M.,The Cure,Block Out,Bjesovi...
Rap:2B4TIME(tesko da je neko cuo za njih,ali najbolja domaca rap grupa),Straight Jackin
 
Children of bodom, Blind Guardian, Amorphis, Thyrfing, Behemoth, Borknagar, Vintersorg, In Flames, Cannibal Corpse, Dimmu Borgir, Opeth, Lilitu, FinnTroll, Monnsorrow, Obituary, Vomitory, Venom, Vader, Far Factory, Extol, Six feet under, Napal Death, Morbid Angel, Bathory, Iron Maiden, Immortal, Marduk, Moonspell e to je za metal, ima tu i black-a, viking-a, war-a, death-a, doom-a, natural metala, melodic death-a i jopsh puno toga!!!!
Malo je pristrasno sa moje strane ali to su bandovi koje ja volim a ima johs puno njih!!!!!!!!!
p0z
 
detroit313:
RAP: BAD COPY,VIP,D12,G-UNIT...
A VI STO SLUSATE METAL I TECHNO STE KEVE MI FEGETI

Brate ti si fegetcina samo takva.. Mrzim kad debili koji nemaju pojma o HH-u pocnu da prozivaju metalce, jer oni su kao repeeri jbt.. Zbog takvih debila su uvek i bile frke izmedju metalaca i hopera, jer ovi novopeceni debili koji kao slusaju HH a culi su samo za MTV sranja seru ko niko a nemaju pojma.. Aj bre pali fegetu..
 
techno-prodigy(mada oni nisu u techno fazonu,oni su jednostavno-prodigy,imaju svoj veoma prepoznatljiv stil)
metal ne slusam.ne mogu to da svarim.organski ne podnosim metalce.kada ih vidim na ulici...
rap grupa...?da li postoji neka!?od repera obozavam 50-a........
 
Techno ne podnosim!!Ja zaista ne mogu da pronadjem nista lepo u toj muzici,ne nosi nikakvu poruku...Rap takodje ne mogu da skapiram,al' OK,postujem ga...Sto se tice metala(rock-a,grunge-a....) najbolje grupe po mom misljenju:RHCP,Placebo,Pearl Jam,Nirvana,Metallica,Guano Apes....
 
IvAnA:):
Techno ne podnosim!!Ja zaista ne mogu da pronadjem nista lepo u toj muzici,ne nosi nikakvu poruku...Rap takodje ne mogu da skapiram,al' OK,postujem ga...Sto se tice metala(rock-a,grunge-a....) najbolje grupe po mom misljenju:RHCP,Placebo,Pearl Jam,Nirvana,Metallica,Guano Apes....

Ej drago mi je sto ti se svidjaju Pearl Jam,Peppersi... i tako to...ali TO NIJE METAL !!!
I GRUNGE i ROCK NISU "PODPRAVCI" metala.

KEEP ON ROCKING IN THE FREE WORLD !!!
 

Back
Top