Pitanje za zenski deo foruma....

..meni nije bitno da li je neki lik završio fax...bitno je da se sa njim može ok komunicirati...
...na bilo koju temu...;)
...takođe mi je sasvim nebitno kojim se poslom bavi i koliko ima kinte...
(nadovezujem se na Aleksejevu konstataciju)...
...žena treba da zarađuje za sebe...što se mene tiče
...moj čovek ne mora apsolutno ništa da radi...
 
PuNkKiSs:
..meni nije bitno da li je neki lik završio fax...bitno je da se sa njim može ok komunicirati...
...na bilo koju temu...;)
...takođe mi je sasvim nebitno kojim se poslom bavi i koliko ima kinte...
(nadovezujem se na Aleksejevu konstataciju)...
...žena treba da zarađuje za sebe...što se mene tiče
...moj čovek ne mora apsolutno ništa da radi...
Blago tvom coveku... jel' mesto zauzeto? :twisted:
 
montekristo:
Jedna tema me je navela da postavim pitanje zenskom delu foruma kakvog muskarca zamisljaju pored sebe? Tacnije na primer, koje zanimanje im je najprivlacnije kod muskarca, koliko im je obrazovanje bitno?

Moram priznati da mi je obrazovanje veoma bitno.Nije da omalozavam ljude koji ne nastave dalje skolovanje i nemaju diplomu u rukama,jednostavno oni su izabrali drugi put,odmah da se zaposle iz nekih njihovih razloga i ja to postujem,ali nikada nekog sa tako malo ambicija ne bih izabrala za decka a mislim jos manje da cu za muza.
Ne znam zasto, ne verujem da je to neka psihicka blokada ali jednostavno mozda zato sto ja imam vece aspiracije pa ocekujem da me partner u svemu prati pa da cak bude i bolji od mene.
Mozda zvucim prepotentno,.....ma samo sam htela da konstatujem kako mi je obrazovanje bitno :lol:
 
samuilov:
Moram priznati da mi je obrazovanje veoma bitno.Nije da omalozavam ljude koji ne nastave dalje skolovanje i nemaju diplomu u rukama,jednostavno oni su izabrali drugi put,odmah da se zaposle iz nekih njihovih razloga i ja to postujem,ali nikada nekog sa tako malo ambicija ne bih izabrala za decka a mislim jos manje da cu za muza.
Ne znam zasto, ne verujem da je to neka psihicka blokada ali jednostavno mozda zato sto ja imam vece aspiracije pa ocekujem da me partner u svemu prati pa da cak bude i bolji od mene.
Mozda zvucim prepotentno,.....ma samo sam htela da konstatujem kako mi je obrazovanje bitno :lol:

Mislim da diploma bilo kog fakulteta ne mora da garantuje obrazovanost! ;)
 
PuNkKiSs:
..meni nije bitno da li je neki lik završio fax...bitno je da se sa njim može ok komunicirati...
...na bilo koju temu...;)
...takođe mi je sasvim nebitno kojim se poslom bavi i koliko ima kinte...
(nadovezujem se na Aleksejevu konstataciju)...
...žena treba da zarađuje za sebe...što se mene tiče
...moj čovek ne mora apsolutno ništa da radi...

Tebe vredi ozeniti!!! :D:D


MA zene koje kazu da im nije bitno ovo ili ono samo se.ru!!

Sve zene vole kesh!

A one koje kazu kako je njihovo njihovo itd... One se samo proseravaju. Kad vam neka barab zavuce tuxona pitacete se sta vam bi...
 
PuNkKiSs:
..meni nije bitno da li je neki lik završio fax...bitno je da se sa njim može ok komunicirati...
...na bilo koju temu...;)
...takođe mi je sasvim nebitno kojim se poslom bavi i koliko ima kinte...
(nadovezujem se na Aleksejevu konstataciju)...
...žena treba da zarađuje za sebe...što se mene tiče
...moj čovek NE MORA APSOLUTNO NISTA DA RADI...

Nije mi bitno da li je zavrsio fax, ali mi jeste bitno da bude obrazovan i elokventan
takodje nije vazno koliko novca ima, ali da, mora nesto da radi... muskarac koji u 25 godina ne radi apsolutno nista nije ni sposoban, ni ambiciozan, ni odgovoran, sto se mene tica... a to su (meni) bitne stvari
 
montekristo:
Jedna tema me je navela da postavim pitanje zenskom delu foruma kakvog muskarca zamisljaju pored sebe? Tacnije na primer, koje zanimanje im je najprivlacnije kod muskarca, koliko im je obrazovanje bitno?
Pa sta ja znam zanimanje ne bih rekla da mi je bitno...A obrazovanje...mislis na fakultetsko obrazovanje, ili samouko? Udata sam za coveka koji je fakultetski obrazovan, i radi dobar posao, ali nije mi to bilo bitno(kada sam se udala jos nije imao faks) Bitno mi je da dobro funksionisemo zajedno...
 
Образовање ми је јако битно...и диплома и општа култура....нпр. не могу да поднесем граматичке грешке и сл. Па онда и да је нешто прочитао у животу...шта ћу, ротитељи су ми професори, цела фамилија са дипломама, то ти је таква атмосфера. Не зато што ја мислим да мора имати диплому, већ зато што ће необразовани касније у животу крв попити образованом. Прва свађа и биће: Шта ти мени, је л' ти мислиш да си боља зато што имаш диплому... и слично.
Ето, мало сам елаборирала...
Колекторе мој....
 
[Aleksej_BASO]

''Sve zene vole kesh!

A one koje kazu kako je njihovo njihovo itd... One se samo proseravaju. Kad vam neka barab zavuce tuxona pitacete se sta vam bi...''

Ženi koja zarađuje i ima svoju platu (ili je pak bogata :lol: )
nije UOPŠTE potreban muškarac koji ima novac...

...Aleksej,mani se malo te priče da je muškarac taj koji treba materijalno da obezbeđuje svoju porodicu i da drži sve na svojoj ''grbači''...
...mislim da je sada ipak došlo neko malo drugačije vreme...
...stvari su se malo promenile...(žene su malo naučile same da se o sebi staraju :lol: )

...valjda smo malo evoluirali...(ovo se odnosi na ono što si rekao u drugom pasusu)

Naravno, još uvek se može naleteti na neki primer klasičnih sponzoruša i udavača...ali
zašto sve žene zbog toga generalizovati i stavljati u isti koš?...
 
montekristo:
Jedna tema me je navela da postavim pitanje zenskom delu foruma kakvog muskarca zamisljaju pored sebe? Tacnije na primer, koje zanimanje im je najprivlacnije kod muskarca, koliko im je obrazovanje bitno?
Samouverenog,avanturistu,da je borac,da me iskreno voli i da on vodi mene,a ne ja njega.
Ove osobine sam samo malo istakla pored onih koje svi ochekujemo od partnera...koje se podrazumevaju :wink:
Ja sam nekako vishe za pojam da se osecam sigurno i zashticeno pored njega....e sad... posao...fax....u to ne zhelim da zalazim,to mi malo deluje kao kada biste me pitali koji broj cipela treba da nosi..otkud znam...valjda se neko "osnovno" obrazovanje podrazumeva ( ovim ne mislim naravno samo na osnovnu shkolu)... :D
 
Znam sjaaajnog coveka za tebe:

delphi_indiana_jones_with_box_P0000013338S0001T2.jpg


:lol: :lol: :lol: :mrgreen:
 

Back
Top