ADSL-veliki problem! Da li josh neko ima isti?

grki

Obećava
Poruka
81
Interesuje me da li neko ima problem sa ADSL-om poslednjih 7-10 dana? Ja sam na PTT-u.
Sve do pocetka "VELIKOG BRATA" internet je radio ko lud, a onda je sve krenulo po zlu.
Ujutru negde do 11h sati radi i ne radi, a posle protok progresivno opada kako dan odmice, da bi negde ok 19h bio u nivou dialup-a sa protokom cirka 8kb/s. Evo dok ovo pishem skida se falj brzinom 7,5 kb/s.Da li je ptt josh jednom opravdao svoju nesposobnost u pruzanju internet usluga. Da li je moguce da u Srbiji zemlji dembeliji nishta ne moze da funkcionishe kako treba? Zvao sam tehnicku podrsku, a gospodja mi rece da napishem mail inzinjerima iz PTT-a :) , a unapred znam kakav je ishod ove utakmice.

DA LI JOSH NEKO IMA SLICAN PROBLEM, DA BIH ZNAO STA DALJE CINITI?
 
Upravo sam zvao tehnicku podrsku i zamolio ih da mi daju telefon od "INZINJERA", ali mi se javila neka druga zena i ispricala kako ovih dana menjaju opremu i trebalo bi sve da proradi kako treba. Sharena laza. Fora je sto ortak koji zivi na 500 metara od mene koristi ADSL kod Eunet-a, a isti mu radi ko zmaj. Da li PTT izlazi u susret drugim provajderima i njihovim korisnicima u smislu dodele linkova i izbegavanja ovakvog problema?
 
Ja sam već više od godin dana na ADSL-u preko BeoCity-a.
Radi bez problema.

Dešava se nekih 3-4 puta mesečno da ne funkcioniše internet veza.
Ta smetnja traje uglavnom između 15 minuta do 2 sata.

Na početku sam zvao njihovu službu uspaničen, i svaki put su mi objasnili da je kod njih sve OK
nego Telekom je imao nekih problema ili je nešto podešavao tako da nije do njih.
Samo jedanput je bila greška do njih, jer su menjali IP adrese i nisu me obavestili (ili nisam bio tu da primim poziv).
 
Ja sam već više od godin dana na ADSL-u preko BeoCity-a.
Radi bez problema.

Dešava se nekih 3-4 puta mesečno da ne funkcioniše internet veza.
Ta smetnja traje uglavnom između 15 minuta do 2 sata.

Na početku sam zvao njihovu službu uspaničen, i svaki put su mi objasnili da je kod njih sve OK
nego Telekom je imao nekih problema ili je nešto podešavao tako da nije do njih.
Samo jedanput je bila greška do njih, jer su menjali IP adrese i nisu me obavestili (ili nisam bio tu da primim poziv).
 

Back
Top