AUKCIJA

DjuraMornar

Iskusan
Poruka
5.284
Na podforumu "Zdravlje" sam sasvim slucajno videla da je potrebna pomoc mladicu iz Jagodine koji je oboleo od Leukemije. Neophodno je da sakupi ogromnu sumu novca kako bi mogao na lecenje.
da li ste zainteresovani,slikari,koliko vas ovde ima...ne puno ali ipak....da postavimo ovde po jedan od svojih radova....simbolicno.....da pokusamo aukciju i ukoliko se nesto proda....uplati se mladicu na njegov racun?
Ja nemam druge ideje,a grozno se osecam.


AUKCIJA CE TRAJATI OD 27 - 10 Oct. 2006

Mladen
http://www.dnjcompany.com/mladen/

Molim one koji zele da ucestvuju u Aukciji ,neka svoje novcane ponude dostavljaju javno kako bi sve ovo imalo neku verodostojnost i legitimitet.
Hvala!
 
Tako je....Hvala Goscice.....postavi i ti nesto ako imas i mozes....
Ne znam kako ti stojis i da li si uopste u mogucnosti (posto je podforum likovne umetnosti slabo posecen) postavke ovog sto se desava ovde negde na Krstarici ,na nekoj stranici koja je posecenija a koja bi bila samo kao smernica ka ovom podforumu ne bi li smo uspeli u ovom naumu....?
Ako ne, ok,pokusajmo ovako...;)
 
Mozda da ih sa foruma Beograd ili Svastare uputis ovamo, ne znam.Nemam nikakva posebna ovlascenja osim ovih ovde.Posto je ideja i inicijativa tvoja, mislim da bi ti to trebala da uradis.Idem da nadjem neki svoj rad...
 
Znam situaciju posto sam i ja iz Jagodine, i voleo bih da pomognem. Mada, posto nemam predstavu o cenama radova, a mislim da ima dosta ljudi koje su u istoj situaciji, mozda nebi bilo lose da uz rad postavite neku pocetnu cenu.
 
Evo, ovo je totalno rucni rad...nista kompjuter, dobijete print, dimenzije po zelji...
ovo je A4
neuramljeno, jer ja moram da vam posaljem iz toronta:)
a pocetnu cenu cu da stavim kasnije jer moram da pokrijem troskove slanja i printovanja...:)

Latice2.JPG
 
Eto ,ja sam upravo ispljuvana na temi "Beograd"....ali neka ....To neka Mastermajndu sluzi na cast. Afirmisan sam umetnik pa mi ,kako on kaze "promocija" ovogh tipa zaista nije potrebna.
Hvala svima koji ucestvujete. Pozdrav.
M.
 
Gjuro,neka svako ide svojim putem,sta se bre sekiras.Znam da pogadja,al to moze samo da ti bude kompliment.Daj da kupim ovaj kolaz,nek ide zivot!
 
Ne mogu da poverujem dokle ide ljudska zloba,to je sve. Razumem da je mladic mogao u jednom momentu da pomisli sta je pomislio...ali da bi tako krupne reci izgovorio potrebno je prvo poznavati osobu sa kojom razgovara....ili barem protrcati kroz njene postove. Videti da to nije makar ko zeljan afirmacije pa makar to bio i jedan monstruozan nacin kao sto je ovaj....Ali ne....neki ljudi su toliko uzasnuti samim sobom ....da je izgleda za njih napad apriori najbolja odbrana.
Sram da ga bude.
Ovim zavrsavam diskusiju o njemu ,nedostojan ju je.
M.V. u tebe nisam ni sumljala.
Pozdrav.
 
Ja nemam para da doniram, i sama sam bolesna..ali ako neko hoce da kupi moj rad...
neka ide mladicu....i ne svadjajte se, lepo je receno da je aukcija simbolicna, ja nisam ni slikar ni umetnik, ovo sam pravila jednom pre nekoliko godina kad sam bila jako bolesna...sad sam opet jako bolesna i ne mogu da radim, i nemam para....ali ako se nekome svidjaju moji kolazi mogu da vam posaljem printove, ja sam neke uramila i stoje mi na zidovima i izgledaju super, a imam ih jos...
print mogu da posaljem postom, i obecavam bice ekstra kvalitetan....
Ostale moram da skeniram, pa cu ih postaviti ovde...
a ti Djurice mozes da ostavis aukciju otvorenu ,ne samo do 27.
 

Back
Top