Бомбашки напад на аутомобил про-америчке полиције у Ираку...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Иначе биће ускоро нова Аз-Зауахири касета, то је бин Ладенов први поручник. Рецимо у наредних пар десетина сати

Ti si malo jace obrezan nego je trebalo??
Mislim, kakav ,bre Az- Zauahiri.................:):):):)

To neki novi radikalski prikan???:):):):)
 
markovozd:
kakav ,bre Az- Zauahiri...........:):):):)
Доктор Ајман ал-Зауахири (или "Завахири" ако ћемо званичном српском транслитерацијом... ја мислим да је мој реформисани начин писања бољи).
То је човек број 2 у међународној Ка'ида организацији, одмах иза Осаме бин Ладена.

Вашингтон нуди 25 милиона $ за њега, односно 5 Ратка, а ти никад чуо, зар ти то није нелогично.

Елем, биће нови спот ускоро.
0c7c0bfa2b.gif


(Ово доле је она његова слика коју сам већ ставио раније)
http://img.photobucket.com/albums/v648/babopijade/drzawahiri2.jpg
 
Jaguar b. p.:
Доктор Ајман ал-Зауахири (или "Завахири" ако ћемо званичном српском транслитерацијом... ја мислим да је мој реформисани начин писања бољи).
То је човек број 2 у међународној Ка'ида организацији, одмах иза Осаме бин Ладена.

Вашингтон нуди 25 милиона $ за њега, односно 5 Ратка, а ти никад чуо, зар ти то није нелогично.

Елем, биће нови спот ускоро.
0c7c0bfa2b.gif


(Ово доле је она његова слика коју сам већ ставио раније)
http://img.photobucket.com/albums/v648/babopijade/drzawahiri2.jpg

Samo ti velicaj te koljace i Srbo ubice!!!
 
Пази, нама Србима ситуација за време Милошевића није одговарала јер смо били под санкцијама. Такво стање није прихватљиво јер чини наше људе обесправљеним у односу на друге Земљане. Нешто што је српској младежи било блокирано због санкција, другој западној младежи је било доступно.

Дакле сви се слажемо да је рецимо стање 1999. или 1993. било неприхватљиво.
Тако да је Милошевић и његова ВЈ армада представљала проблем, јер су због тог режима санкције и биле на снази 8 1/2 година.

Да скратим, муџахидун који су долазили из Азије су се борили противу те Милошевићеве персоналне гарде која се залагала за увођење санкција вама без икаквог разлога™.
Ја мислим да је похвално да се неко бори против оног који сматра да је прихватљиво да ви будете под санкцијама.
 
Jerry Ropero:
Procitah danas u novinama da je americka agresija i okupacija u Iraku zapala u corsokak tj hronican nedostatak novca.

Americki general trazi pare a ovi mu kazu da nema i da izdrzi sa time sto ima . Navijam da propadnu.


govor mrznje,...glupost
nema veze sa realnoscu,.....ali ti to izgleda nije vazno

slucajno,..ako te interesuje istina

oni su malo bogatiji nego sto mislis,
i kad udju u rat,vec imaju izglasan budzet za to..
a kad su zauzeli irak,opet su izglasali novi budzet, na tvoju zalost, na neograniceno vreme
sto znaci da imaju dovoljno para da ostanu dokle hoce
e sad,..ako ti kazem da tih prvih 300 milijardi dolara,
pospesuju americku ekonomiju,
ti neces da verujes,jer sigurno se radujes sto ce da bankrotiraju :shock:

ps. mozda su te novine krive :roll:
 
markovozd:
Pa sto ne kazes, da si i ti neki mali mudzahedin
Чекај, прво једнина је муџахид. Муџахидин је множина.
Та реч значи "онај који практикује џихад," што ће рећи борбу.

Ја сам иначе изразито и милитантно против Бошњака и Арбанаса, тако да нимало не подржавам оне који теби прво падају на памет када се помену муслији.
Штавише, позвао бих на џихад против Бошњака и сатирање њихове смрдљиве државе.

south:
glupost
nema veze sa realnoscu,.....ali ti to izgleda nije vazno
Не, у праву је Џери Роперо, крсташи су прсли. Авганистан само што нису изгубили, а у Земљи Две Реке ће изгледа
такође да им буде уручена буља у року од месеци.

Ево неких података о мртвим америчким крсташима у Ираку по месецу, и то званичних Department of Defense у чију потпуност сумњају и Американци:

Август 2003 - 35
Август 2006 - 65

Један не мора да буде технички аналитичар да ту спази тренд.

А до сада у септембру '06 смо убили додатних 67 крсташа.

a kad su zauzeli irak,opet su izglasali novi budzet, na tvoju zalost, na neograniceno vreme
sto znaci da imaju dovoljno para da ostanu dokle hoce
хахах Које бре гласање, не зарађује се новац гласањем. Њихове опције су: 1) повуци се и изгуби све, и 2) остани и искрвари на смрт.
 
Jaguar b. p.:
Пази, нама Србима ситуација за време Милошевића није одговарала јер смо били под санкцијама. Такво стање није прихватљиво јер чини наше људе обесправљеним у односу на друге Земљане. Нешто што је српској младежи било блокирано због санкција, другој западној младежи је било доступно.

Дакле сви се слажемо да је рецимо стање 1999. или 1993. било неприхватљиво.
Тако да је Милошевић и његова ВЈ армада представљала проблем, јер су због тог режима санкције и биле на снази 8 1/2 година.

Да скратим, муџахидун који су долазили из Азије су се борили противу те Милошевићеве персоналне гарде која се залагала за увођење санкција вама без икаквог разлога™.
Ја мислим да је похвално да се неко бори против оног који сматра да је прихватљиво да ви будете под санкцијама.

Ti si malo pobrljavio!

mouse2zu7.gif
 
То је следећи број Нузуика од 2. октобра 2006, као што видиш насловна прича је о долазећем крсташком поразу у Авганистану.
Подсетићу те да сте прогласили победу 2001, шта би с тим?
 
Jaguar b. p.:
То је следећи број Нузуика од 2. октобра 2006, као што видиш насловна прича је о долазећем крсташком поразу у Авганистану.
Подсетићу те да сте прогласили победу 2001, шта би с тим?


normalno da je sledeci,...ali ovaj taliban ce da ga procita ,zajedno sa alahom.. natenane

060923afghantalibanpichsmallstandarddd5.jpg



samo neznam koji je od ovih,ja mislim prvi s leva..
a posle je neko pritisnuo dugme i .... prekide im miting podrske:roll:

ps. i sta kazes talibani dobijaju ?
 
Лупаш, та слика је објављена пре пар недеља поводом тога што америчка војска има бирократску забрану напада на сахране. Тај скуп Талибана се слободно разишао јер по правилима рата нису могли бити нападнути. Крсташи су онда били у нервном растројству јер нису могли да убијају људе, а имали су их на нишану. Спреченост да убија насумичне сељане из Трећег света изједа сваког крвожедног идиота као што су плавооки Нато лемури.

А иначе имам 100 нових бораца свака 24 сата, и то ти је основни разлог што губите. То би требало да ти буде јасно из чињенице да 2 пута више крсташа гине у Земљи Двају Река него пре 3 године. Читаве те 3 1/2 године крсташи убијају стотине хиљада људи лево и десно, силују и убијају терористе прерушене у децу, и и даље их поражавамо.

Afghanistan zindabad!
Amir-ul-Mu'mineen zindabad!
Karzai, Amrika murdabad!

Иначе погрешно си закачио слику, добар си у корацима колико и онај канадски крсташ који је стао на нагазну мину у Авганистану.
 
Jaguar b. p.:
Лупаш, та слика је објављена пре пар недеља поводом тога што америчка војска има бирократску забрану напада на сахране. Тај скуп Талибана се слободно разишао јер по правилима рата нису могли бити нападнути. Крсташи су онда били у нервном растројству јер нису могли да убијају људе, а имали су их на нишану.

[prodaj ti tu pricu o sahrani tvojim talibanima,.... ili srpski nemoj da lazes,jer to je vojna formacija, a ne sahrana nekog talibana [/FONT]

А иначе имам 100 нових бораца свака 24 сата, и то ти је основни разлог што губите. То би требало да ти буде јасно из чињенице да 2 пута више крсташа гине у Земљи

a ovakvih
war16xt0.jpg
mozes da imas na 1000 dnevno,pa ce i oni na onu ''sahranu''
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top