Pijani narode moj

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

AA SRBIJE

Obećava
Poruka
61
E`pa gospodo ,

Znam da necete voleti sto ovako krecem,ali mislim da je zestok problem alkohola u nasem drustvu.Da alkohola koji pravi masu drugih poremecaja i izaziva takav nemoral u narodu da se mnogi jednostavno ogradjuju od nas.Nase nepostovanje osnovnih pravila sa ostalim svetom je direktan produkt alkoholisane nacije.
Slobodan na pregovorima u Dejtonu je bio pijan da su to sve svstske agencije prenele.Da i Bush je opicen i pijana,ali samo da znate da se bela kuca svako jutro otvara sa AA sastankom.Kod nas je to jos uvek daleko,ali morace da krene ranije ili kasnije.
Kako se suociti sa istinom?
Rat smo izgubili pijani po hrvatskim i bosanskim gudurama,gde to ima?
Javasluk nedeisciplina nemoral???
Decu podizemo kojima je droga i alkohol lakse pristupan nego dobra knjiga,nego odlazak u pozoriste.Nezabijajte glavu u pesak vec podignite uspravno i trazite resenje.Bar jednu osobu mozete pomoci da ostane trezna,bar jednom detetu mozete objasniti stetnost alkohola i droge,da ako niste jedan od onih kojima je to normalno.
 
Mi, Srbi najveci alkosi??

Pa pogledaj malo Svedjane, pa da vidis sta je problem alkoholozma, i to samo zato sto je alkohol preskup i za njihov standard. A uzgred budi receno, doktor mi prepisao zbog "zgaravice".
 
Јбг. нисам ја крив што људи од овако лепог живота, немају никакву другу утеху...
А да ми је криво, јесте, али да има више посла у овој земљи, мање би се људи опијали...

igrajzazivot.gif
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top