smanjuje mi se prostor na hard disku!

@idza

Ovo mi lici na virus koji jede resurse tvog HDD-a... Sa sigurnoscu ne mogu da kazem koji..

Pored toga, tako brzo nestajanje memorije ne moze da prouzrokuje neki program, se mozda neki P2P program u koji si nagurao toliko opcija za download , pa ti resurse uzima temp tog programa..

Prije svega preskeniraj svim alatima za zastitu i obrati paznju ako koristis neki od P2P programa..

....
 
cekaj nisi jasan.
Hoces da kazes ti nista ne radis i memorija ti konstantno nestaje?
Na primer.
Ukljucis komp. Imas 100GB slobodnog prostora.
Nista ne diras pola sata i onda kad pogledas memoriju imas 90GB? Dobro primer je drastican ali mi treba sustina da bih razumeo o cemu pricas.
 
pa skoro da je tako. npr ako mi je komp ukljucen i samo prosti winamp pici da slusam muziku provjerim evo danas, imao sam 4.22 gb slobodno i nakon 5-6 sati imam 3.98 gb. a nije bio nakacen na net, znaci nemoguce da je ubacivano ista u njega
@GZ
za sada koristim samo dc++ mada ponekad soulseek. kako da pazim na p2p programe? mislim kako se to pazi na njih?
 
Pa vec sam ti napisao kako..

Vecina programa P2P prilikom downloada odnosno na listi downloada koji si postavio ili zadao pravi TEMP file koji imas kreiran nakon instalacije nekog P2P...

Kada se iskljucis sa neta kako ce ti nedowrseni downloadi da se nastave bez tih TEMP datoteka koje P2P programi imaju..

Dakle, skinuo si recimo pola filma od 400 MB a ostalo 200.. tih 400 MB je tmp datoteka i onda ce da se nadje u programu P2P koji koristist vjerovatno kao takva, tek kad zavrsis download dobices kompletan fajl u formatu koji si skinuo..

To sam rekao da moze biti jedan od razloga...
 

Back
Top