KUCKE

Блади бичиз!!! хехехех! Нека их, увек треба да постоји и нижи облик живота, ради природне равнотеже...нек уживају
 
Irena:))):
Za ljubav, eh mislim da bolje prolaze neiskvarene, za strast- kucke, a u zivotu...obe mogu dobro da prodju u pojedinim ali razlicitim situacijama

to je to...mislim ovo podebljano..a ona prva recenica nidje veze:))))))))))))))
 
Irena:))):
Za ljubav, eh mislim da bolje prolaze neiskvarene, za strast- kucke, a u zivotu...obe mogu dobro da prodju u pojedinim ali razlicitim situacijama

За страст кучке??? Е није!
Или сам ја онда кучка кад се напалим?
Или је кучка кад је ђубре у животу?
Или је кучка кад је добра у кревету?

Молим дефинишите кучку!!!
 
tweet-tweet:
За страст кучке??? Е није!
Или сам ја онда кучка кад се напалим?
Или је кучка кад је ђубре у животу?
Или је кучка кад је добра у кревету?

Молим дефинишите кучку!!!
Ajde da definisemo i nju i neiskvarenu, pa onda svima da bude jasno! Onda ne bi davala pogresne odgovore!
 
tweet-tweet:
За страст кучке??? Е није!
Или сам ја онда кучка кад се напалим?
Или је кучка кад је ђубре у животу?
Или је кучка кад је добра у кревету?

Молим дефинишите кучку!!!

analyze this analyze that:))))))))))))
 
slucajna:
Sta mislite da li u zivotu bolje prolaze,zene sa epitetom KUCKE ili fine i neiskvarene devojke?
Ne postoji definicija kakav bi trebao da budes da bi u zivotu bolje prosao.
Ustvari postoji, prihvati sebe kakva jesi, i ne dozvoli da iko utice na to..najbitnije je mirno spavati.

I kad smo vec kod toga i "kucke" imaju dusu i placu iste suze kao i ostale. A za ove fine i neiskvarene obicno se ispostavi da uopste nisu tako fine i neiskvarene. Treba naci neku ravnotezu koja ce tebi odgovarati.
 
latica:

I kad smo vec kod toga i "kucke" imaju dusu i placu iste suze kao i ostale. A za ove fine i neiskvarene obicno se ispostavi da uopste nisu tako fine i neiskvarene. Treba naci neku ravnotezu koja ce tebi odgovarati.
Maybe,
Just maybe,
naughty girls
need love too...
 

Back
Top