Generale mi te pozdravljamo ?!??!??!??!!

JEL PRAVILNO POSTUPIO :

  • DA

  • NE


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

whitenicky

Buduća legenda
Poruka
39.520
Po vama jel pravilno postupio staresina VOJSKE SRBIJE vodnik1klase Z.S. .....?!??!?!??!
scantx7-1.jpg
 
Evo prvi cu da dam moje misljenje , nije pravilno postupio jel nije smeo svoja privatna osecanja i emocije da ispolji javno . Taman se u narod vratilo poverenje u vojsku barem donekle i sve je palo u vodu zbog jednog ne promisljenog ispada .... ja se ponosim na tog generala i na sve one koji su se suprostavili neprijateljima srpskog naroda , ali to cuvam za sebe i to nikoga ne interesuje .
 
ovaj ovde predstavlja mladica kao heroja.pa dobro,njegovo misljenje,ali zasto taj isti mladic konacno ne izadje iz pecine,jer u sadasnjem stanju stvari on je begunac koji ne sme da se pojavi i skine nam karlu sa vrata.a i ja ne bih da mi se desi kada budem otisoao u vojsku slucaj ubistva i samoubistva.samoubistvo,naravno sa 2 metka u glavu.u potiljak.samo zbog te dvojice momaka mu treba suditi ovde kod nas...
 
Rade012:
Zajebancija nekad skupo kosta...

Pazi to je bio momenat , to se moglo svakome od nas dogoditi da iz zezancije pozdravis poster ...ne razmisljajuci da neki manijak fotoreporter ceka takav trenutak .... iskreno meni da se to dogodilo , da sam ostao bez posla zbog novinara koji je tim svojih poslovnim uspehom da dodje slika na prednju stranu svih novina ...brate nasao bih ga i mislim da bi ga pozdravljali preko citulje ...jel zbog tog kretena v1kl. je izgubio drzavni posao ... mada sam je kriv sto je sebi dozvolio da nasedne na provokaciju .Slika je naravno obisla i svet , a sta sada svet misli o nama ..naravno KRETENI koji ne zele napred u Evropu nego samo nazad ... :roll:
 
Covek je , za razliku od nekih , bar , iskreno uradio ono sto je u tom trenutku smatrao da treba da uradi .Po koju cenu? :idea: On ce to tek da sazna , a neki ce da se slade u mehani kraj velegrada ...dok budu donosili "necijem drugom sekretaru " interesantne ...hmmm... 8-) 8-) :lol: Pa, recimo...recimo..." Tragove u pesku" ! :idea:
Znate , vec , onu pesmu staru: " Putuj Europooo...".Pa ono "levo -jedan , desno dva il` tri.."(` hem li ga, koliko vec). :)
 
whitenicky:
nisam ni pomislio da se nalazimo u Africi...... toliko o geografiji , ali odnosilo se na EU .....zatim ulazak u NATO i ostale nebuloze zbog kojih narod mora da ispasta .

Pa narod ispasta zbog domacih krimosa i srpskih izroda. Inace, yebe mi se za strance ... Ovde zivim, al' ponasam se da kao da sam bolji od njih po svakom pitanju (sto i jesam u velikoj meri). I ne da me volu ... 8-)

Znate , vec , onu pesmu staru: " Putuj Europooo...".

Ne znam ja tu pesmu. Al znam onu "racunajte na nas" i "odyebi jna" os istog autora ... Covek koji uvopste ne zna sta je obraz i sramota ... Steta za tako talentovanog autora ..
 

Back
Top