Dve ribe a ja hocu obadve odjednom !

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Dr.Nitro

Aktivan član
Poruka
1.951
Imam dve ribe ... one obe znaju jedna za drugu i u poceku je bilo frke ali kasnije sve se sredilo ... e sad ocu da imam sevu sa obema odjednom ali neznam na koju foru da im to saopstim ... nece doci do smaka sveta ako im kazem direktno ali ce mi trebati brdo poklona da sredem sve ... a mozda i nesto pukne ... ko zna sa zenam nikad nisi nacisto ... :lol:

Ajde pomagajte ... neznam jos koliko cu moci da drzim ovaj tempo !!! :-)
 
Mozda sam i ja htela nekad dva decka odjednom ali nisam imala priliku da im iskazem svoje zelje zato sto su oni bili patrijarhalni.Imali su shvatanja da je sve vrlo jednostavno, da ja necu, zato sto sam dobra, uraditi nesto luckasto samo zbog toga da bih jednom od njih dvojice malo pomerila tlo pod nogama, a ja bas to stalno radim.Njima je i sama pomisao da ja budem sa dva decka izgledala senzacionalno i bez ukljucivanja nekih sema i komplikacija sa moje strane.
 
ma nisu meni pokloni problem ... ma ja znam da je sve to OK sa moje strane, ali dali ce i one tako reagovati ? Na koju foru da krenem sa masazom o temi za sex u troje ? imam utisak da su one dosta tanke i na pomisao o tome a kamo li nekim mislima na tu temu.

Sta predlazes ? ti i li bilo ko ...
 
Pa reci mu da je neki tvoj drugar, lupam Pera, Zika, imao seks u troje, pa vidi kako one reaguju na to, pa onda...lagano im saopsti kako bi ti voleo to da probas. Pa ko voli neka izvoli..
Mada iskrena da budem, ne bih volela meni moj dragi tako nesto da predlozi, ma ladno bi se sokirala, ne bih pristala :lol:
 
Nitroglicerin:
pa ja se toga i plasim da ne odreaguju kao ti ! ... inace nemam nijednog druga ni Peru ni Ziku , ni Djoku ... nikoga ko je bilo sta tako pokusao .... sve je bre to zaostalo ... ***** ... ! :)

ima li jos predloga ???
Pa ako odreaguju kao ja, reci im da si se samo salio! I kraj price :lol:
A dobro, nemoras imati drugove, reci da si cuo od nekog lika, a taj od nekog drugog....tralalal
 
Nitroglicerin:
Imam dve ribe ... one obe znaju jedna za drugu i u poceku je bilo frke ali kasnije sve se sredilo ... e sad ocu da imam sevu sa obema odjednom ali neznam na koju foru da im to saopstim ... nece doci do smaka sveta ako im kazem direktno ali ce mi trebati brdo poklona da sredem sve ... a mozda i nesto pukne ... ko zna sa zenam nikad nisi nacisto ... :lol:

Ajde pomagajte ... neznam jos koliko cu moci da drzim ovaj tempo !!! :-)


Kaze se obe....nepismeni....
 
ja mislio da ste vi ovde likovi do jaja ...a ono jedan Lektor ... drugi vidovnjak, treci doktor ... :):)

Sto se tice mene ja sibam obe ... a koga zanima jedna je 18 a druga skoro 18 ... ali problem je pitati ih da budu obe u igri. veceras se vidjam sa jednom pa sta bude neka bude ... reci cu joj direktno ...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top