Zemunska gimnazija

kome predaje sonja mali savet:nikad ne sedajte u prvu klupu(da vas ne ispoliva pljuvačkom,da ne bi gledali kako čačka uši i mrvi kuvani djevrek)...ako oćete dobru ocenu čepite se,obavezno ne zaboravite 8 mart...onog koga izabere da ga šalje po đevrek ima 5 ili 4 sigurno:-)..
 
ako vam matu predaje profesorka marina onda ste uboli premiju,engleski srđana-šta reći osim nećete imati pojma engleski ali ćete barem lepo blejati na njenim časovima,srpski -valentina(fuxa;ima da se ubijate na njenim časovima,kao da ćete svi biti jebeni pisci i lektori a na kraju za taj trud dobićete jebenu trojku u najboljem slučaju;na pismenom za jednu pravopisnu grešku daje keca;dobar je profesor al je luda žena)...muzičko-lovrenka-ona je extra,informatika valentina(plavušica koja izgleda ko izgubljena u svemiru...prsla s mozgom);informatika kragnica-OK ;hemija ceca-nije loša dosta traži;fizika-rađenovićka-saučešće;fizika slavica-nije tolko stroga ali ništa vam neće biti jasno....e sad mrzi me cwžeo kolektiv da vam opisujem.ma sve freak do freak-a
 
sonji..xexe mi smo joj se u isto vreme i čepili i podjebavali..znaš ono ceo caš je gledaš i keziš joj se(osmeh od uva do uva)i praviš se da je pomno slušaš,klimaš glavom i kad završi i pita "ima li pitanja? pitaj je nešto ali pazi da to nije rekla(jer ako je rekla a ti je budeš pitao ima da ti *****...i nauči lepo kulturnu istoriju na to uvek možeš dva da izvučeš..ono ređaš petaka iz tih sranja...a za gramatiku....tu sam sve kečeve imala ne znam ni jednu deklinaciju,ma ništa..imala sam 2 na kraju...e a najjača je kad krene sa epitetima"mila,dečače,devojko,dečko"...luda je...pa počne da koluta onim njenim buljavim očima...a celu godinu smo je fotkali na času...znači žena je građena!!!!užas...mora da se i vi siti smejete kad se okrene pa vidite njenu glomaznu pozadinu..mora da je to od tih đevreka:-)
 
rađenovićka?ne znam kažu da je fuxa teška,i moja sesrtra kojoj je predavala pre sto godina isto kaže...a i pogledaj grafit na školi i sve će ti biti jasno...ne sviću često takvi grafiti a znaš kolko profana ima u tom kolektivu,a ima ih dosta i zajebanih,i mnogi obaraju ali baš retko osviću takvi grafiti..kolko ja znam...možda često kreče školu:-)tanja..nju ne znam ne predaje mi ona..meni predaje ljiljana...a koja ti hemičarka predaje?meni je u prvoj ceca predavala i imala sam 2...mnogo teško pita ,moraš mnogo da znaš za 2..mada hemija je i ovako u prvoj god teška..sad u drugoj mi je baš laka..mada više mi ni ne predaje ceca već neka mlada plavušica
 
menjaju se samo pojedini profesori..mada..sve zavisi kakve ste sreće...možda vam se promeni većina,možda dvoje troje a možda samo jedan profa..sve zavisi od rasporeda..inače ide se u u pozorište i na koncerte i na opere kolko oćeš!s koje si ti planete??mi u prvoj smo išli na gomilu tih sranja...evo sad 14og se ide na kolarac nastupa ansambl renesans(klasična muzika)..znam,ne zvuči nešto zabavno,ali većina njih ide zbog ocene(3plusa 5 u dnevnik-tako je kod lovrenke,profanke muzičkog)...ide se i u pozorište...skoro se išlo baš...onda...što se tiče exkurzije ićićete tek u maju,i to u srbiju ,nažalost i mi drugaci ne idemo nigde van...a da i imaš gomilu proslava kad učestvuje hor...dan škole,sveti sava...to su ti razne priredbe...a inače stalno se dele i neke letke za raznorazne žurke gde je ulaz po 150,200 din u nekim diskotekama ,tu se skuplja najviše ljudi iz naše škole i još nekih..mislim da su sranje..mada nisam bila ni na jednoj...a i imaš razne rok žurke gde čak se neke održavaju u našoj školi,gde sviraju bendovi iz naše škole(na to definitivno ne idem!!!)..inače škola ne da je raspad već!inače ona velika sala...brate jedna daska se odvalila kaže meni ortakinja ima ovo da nam padne na glavu...a najjača su mi ona vrata na zidu gore iznad koša(ne znam čemu služe i kako se ulazi na njih!!zaista im ne vidim poentu!možda je to dekoracija?!:-))a klonje su prva klasa...brate pre ću nositi pampers pelenu nego da uđem u wc...naša škola još nije ušla u eru klozetskih šolji...koje si ti odeljenje?ja sam isto prorodni smer...ono mrzim istoriju i jezike pa sam zato upisala prirodni smer mada mi fizika i hemija žešće škripe!al dobro...inače što se tiče štrajkova,biće ih ne brini se...samo znaš kako to ide?kod nas pojedini profesori štrajkuju pojedini ne(zavisi u kom su odboru),al nema veze iako naša škola ne štrajkuje kad i druge ,što se tiče izostajanja sa časova ne kaskamo za drugim školama...tzv. tihi štrajk..ono puštaju nas sa časova,a ništa ne odrađujemo(a navodno nije štrajk)..tako da nadam se da će tako biti i ove god...sećam se prošle pred kraj,malo pa malo ja dolazim kući ranije keva počela da se 3puje da bežim a nas puštaju...a najjače kad kažu da je zemunska kao izgubila nivo..de izgubila ?!znači teža je od 9 hiljadu posto..deveta je izvikana bre mnogo...e i nemoj da se komiraš ako budeš imao do 3 keca na tromesečju a nekog čak i na polugodištu...to je normalno u prvoj godini....da te pripremim:-)ja sam inače čula za tu sanju da je totalno opušteno kod nje..
 
89...Prvi blok.Ishla sam u prvoj god u 10u,ali sam imala frq sa vladanjem i presla,a 10a je stvarno teshka do yaya,ali je drushtvo nevidjeno!!!Laka je 14a,neneshto preterano,ali mozz da budesh odlichan,a da se ne cimash mnogo...
 
I JA IDEM U ZEMUNSKU.TESKA JESTE,ALI JE DRUSTVO SUPER. . . NARAVNO POSTO SAM DRUSTVENI SMER U RAZREDU IMAM SAMO 6 DECAKA, A OD TOGA VEC NEKE ZNAM IZ OSNOVNE SKOLE.PROFESORI KOJI SU MENI ZAPALI NISU TAKO LOSI, A OD OVIH KOJE STE VI SPOMINJALI ZAPALA MI JE SAMO LATINKA.SVE U SVEMU JE OK. I KOLIKO SAM MOGLA DA PRIMETIM IMA BAS SLATKIH TRECAKA,A MOZE DA PRODJE I PONEKI PRVAK. . . . :p
 
PA,IPAK I MENI PREDAJE TANJA. :-( ZEZNUTA JESTE, ALI JA ZA SADA IMAM 5 KOD NJE. . . :-D PRE BIH IZDRZALA LATINSKI I SLEDECE GOD,NEGO U TRECOJ GODINI DA IMAM PET PUTA NEDELJNO FIZIKU. . .IZ ZEMUNA SAM. :p MISLIM DA SE NE ZNAMO,JER SA PRVE GODINE NE POZNAJEM NIJEDNOG UROSA. . . .
 
hmmm.....posto ja zivim u Americi sada trenutno...ja sma isla u 5 beogradksu ali je skola za morone i glupa je starsno...pa sma i sla u privatnu skolu i tu se smorila i evo me sada ovde...ali ja imam neke poznanike iz osnovne skole koji idu u zemunsku....a svi su skroro sa novog beograda.... ;-)
 

Back
Top