Zemunska gimnazija

pako si mislio na nesto drugo pitaj?/?a ne znam sta te konkretno zanima? :D pitaj opustenoa ja cu ti reci...ako mislis na profesore tanjica mi nije predavala,ali sam cula da jako voli decake i jos ako si smekercic nalozices je 100%.... :lol: nije bas zena normalna!A latinka je posebna prica,mislim zena mi je predavala tu jednu godinu i kad sam prezivela dobro je..i dan danas kad je vidim u skoli slosi mi se i pocepam se od smehaaa..ona je totalni kreten!!!!!!ako si mislio na nesto drugo pitaj????e nisam odmah regisrovala ali evo sad sa,m primetila i imas najlepse ime na svetu:))))))
 
ja sam prirodni smer!nick..ma nemam pojma,bzvz nisam znala sta da stavim a na tvu bila ona pesma od xenie-svidja mi se on i svi sto na njega lice ,ja stvarno ne znam sta mi je...ako si cuo?i tako odlucim da stavim to,jel fali nesto mom nicku?
 
draga matora63 gresis sto branis zemunsku i tvrdis da smo lenji mislim da to nije istina i da se u zemunskoj puno insistira na nepotrebnim stvarima.bilo bi mnogo lakse da profesori nisu bezosecajni i strogi.svaki profa misli da je njegov predmet najvazniji na svetu a i on sa njim. :-D
 
A da se vas dvoje lepo upoznate?
Nije bre ova skola tako teska!!!!!!!
I extra je sve od drustva do zezanja na casu!!!!
Prva godina je najzajebanija i ako to prodjes prolazis i ostale tri!!!!!!!
Jel znate nekog od trecaka?
 

Back
Top