da li je yebeno mogutje

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

AntunTun

Veoma poznat
Poruka
10.793
da postoje roditelji koji decu uche kako da mrze...koji im pune glavu o razlikama o preprekama...ja razumem da neko mrzi nekoga...mrzhnja je ljubav je tuga je...i umesto da uche decu ljubavi prema pticama prema pesq prema kreativnosti ljudima svemiru...da li mislite da svako ima pravo da odgaja dete?...ja ne mislim da je tako i da je vishe onih koji ne treba da ostave iza sebe nistha sem kamena...da li kreteni odgajaju kretene?...da li je mogutje da dete kome je glava punjena gadostima od kolevke ipak uspe da se otrgne...ne bih rekao...a chini se kao da ljudi gube mogutjnost da odgajaju decu...porodica vishe nije temelj drushtva...prepushtaju se savetima iz chasopisa s blistavim osmesima i vunenim prslucima...rade i rade i dalje i dalje i vishe i vishe a deca?...zashtitimo ih od kriminala od droge od visoke temperature i obezbedili smo im zhivot...qpovina opravdanja nishta drugo...loshe drushtvo kvari ljude...ko je dobro drushtvo e to tju ti ja retji...mozhda sam nezreo...
 
Nista se ti ne brini, sve dolazi na svoje mesto, deca su pametna, deca su jedinke za sebe, i od svega toga zajedno izadje jedna jedinka, dete, napravi se odredjeni karakter od tog roditeljskog uticaja i od uticaja sredine, i od uticaja drugova, i od uticaja skole i knjiga.....
 
Antun - sta te je tako izbacilo iz koloseka, je l se nesto desilo? Nazalost, moguce je - odgovor na sva tvoja pitanja je nazalost da: kreteni prave kretene u kretenskom drustvu. I greota je. Ali da ti kazem: ja mislim da su nam deca jos super ko ih pravi i u kakvom drustvu zive.......A sve ostalo....Tuga.
 
ti si mod na zdravstvu?...tebi treba neshto da te izbaci iz koloseka...shta?...shta je oko svevidetje i shta se nalazi istochno od bezdana?...volim kad ljudi stave tako neshto negde da neko vidi prepozna prgrli...ma ne mi to samo puzimo po zemlji...izgoretjemo u sopstvenom trenju
 
AntunTun:
da postoje roditelji koji decu uche kako da mrze...koji im pune glavu o razlikama o preprekama...ja razumem da neko mrzi nekoga...mrzhnja je ljubav je tuga je...i umesto da uche decu ljubavi prema pticama prema pesq prema kreativnosti ljudima svemiru...da li mislite da svako ima pravo da odgaja dete?...ja ne mislim da je tako i da je vishe onih koji ne treba da ostave iza sebe nistha sem kamena...da li kreteni odgajaju kretene?...da li je mogutje da dete kome je glava punjena gadostima od kolevke ipak uspe da se otrgne...ne bih rekao...a chini se kao da ljudi gube mogutjnost da odgajaju decu...porodica vishe nije temelj drushtva...prepushtaju se savetima iz chasopisa s blistavim osmesima i vunenim prslucima...rade i rade i dalje i dalje i vishe i vishe a deca?...zashtitimo ih od kriminala od droge od visoke temperature i obezbedili smo im zhivot...qpovina opravdanja nishta drugo...loshe drushtvo kvari ljude...ko je dobro drushtvo e to tju ti ja retji...mozhda sam nezreo...
Zanimljiva pitanja...
Jedino me zanima, zasto mora naziv teme da bude takav kakav si napisao? Time dokazujes/pokazujes nesto ili ti je to jednostavno u krvi, pa ne mozes da slozis recenicu bez barem malo vulgarnosti?

Sasvim ozbiljna tema a njen naziv kao recenica sa neke zurke...
 
dobro bre code dokad...ajde bre malo odmori zhivota ti...kapiram ja zabrinutost za vulgarnost al chemu?...nevaspitan sam shta da radim sad jbga...zashto nisi odgovorio na zanimljiva pitanja...ajde postani jednom moderator pa da zavrshimo s tim...
 
ljudima jednostavno nije stalo..jednostavno je

neverovatno je, ali je istina...u nedelju ujutro gledam jednog deckica, ujutro u pola osam..ispred ygrade...sedi na betonu...sam..mladjahna mamica verovatno jos nije ni ustala iz kreveta..inace dete izuzetno agresivno, tuce se, psuje, uzas..stalno vuce neku mocugu..a ima pet godina...ali po ceo bozji dan on je na ulici..mamu sam vidjala sa njim kad ga je ucila da hoda...tuga jedna..i ko njega uci mrznji..pa sam se bre uci..nikom nije zaista stalo do njega..i on to oseca..i tako i vraca svetu ono sto dobija...i ima tih primera koliko hoces..dodje neka tetka, strina, ujna, i krene da mi gnjavi dete..a on se naravno migolji..i onda tuzni refren-on mene ne voli..pa poigraj se malo sa njim, ***** ti materina..sto puta sam htela reci..a nisam nikad..nego kazem-stidljiv je..i nikad ga nisam terala da nekog ljubi..u zivotu...
pre neki dan pitam moje malo dete pa dobro bre sine volis li ti mene?onako u sali..a on kaze vooooliiiimmmm..a ja ga mrtva ozbiljna pitam pa zasto? a on kaze-pa ne ljutis se na mene...
sve su istine veoma jednostavne...
 
AntunTun:
da postoje roditelji koji decu uche kako da mrze...koji im pune glavu o razlikama o preprekama...ja razumem da neko mrzi nekoga...mrzhnja je ljubav je tuga je...i umesto da uche decu ljubavi prema pticama prema pesq prema kreativnosti ljudima svemiru...da li mislite da svako ima pravo da odgaja dete?...ja ne mislim da je tako i da je vishe onih koji ne treba da ostave iza sebe nistha sem kamena...da li kreteni odgajaju kretene?...da li je mogutje da dete kome je glava punjena gadostima od kolevke ipak uspe da se otrgne...ne bih rekao...a chini se kao da ljudi gube mogutjnost da odgajaju decu...porodica vishe nije temelj drushtva...prepushtaju se savetima iz chasopisa s blistavim osmesima i vunenim prslucima...rade i rade i dalje i dalje i vishe i vishe a deca?...zashtitimo ih od kriminala od droge od visoke temperature i obezbedili smo im zhivot...qpovina opravdanja nishta drugo...loshe drushtvo kvari ljude...ko je dobro drushtvo e to tju ti ja retji...mozhda sam nezreo...
A ti sa velikom mrznjom pricas o "kretenima" i to su naravno "kreteni" po tvom subjektivnom misljenju. Mozda neko misli da si ti kreten, ali te ne mrzi... i zasto bi neko trosio vreme na mrzenje kretena... ti si licemer jer MRZIS MRZNJU.
 
SINDI:
.........
pre neki dan pitam moje malo dete pa dobro bre sine volis li ti mene?onako u sali..a on kaze vooooliiiimmmm..a ja ga mrtva ozbiljna pitam pa zasto? a on kaze-pa ne ljutis se na mene...
sve su istine veoma jednostavne...
:)
Da... Inace, ovo je najlepsa istina za koju sam cula u poslednje vreme.
 
AntunTun:
shta josh volish?...ko ne voli kad se deca lepo slazhu?...

e moj tune ,udri tamo udri vamo..i opet si dosao na pocetak pocetaka..samo kao deca mozemo uci u carstvo ovozemaljsko i ono gore
kad se setim tvojih postova od proslog Bozica,uh
ko pogazi nauk svojih starih **** je jeza...:D
bices ti divan otac jednog dana..siguran sam u to..
bacaj ona govna..8)
 
inace na temu
svako ima pravo da odgaja decu..jer oni su so ovoga zivota..e sve zavisi kakvi su temelji udareni,korenje je vrlo vazno..i gde se sadi..mora se to negovati obradjivati..velika je to zrtva..a premnogo hedonista..
Novak je krsten na danasnji dan i on je sa 16 godina postao nastavnik engleskog jezikaima dilomu sa kembridza,i svira bas gitaru,i nosi dugu kosu,i razbija se od teretane i kik boksa..sav dodje modar sa treninga..i ima ribu boli glava,i drzi casove za kintu ,grckog jezika,starijim od sebe:)
i jos svasta..
a Milica..sa 17 godina svira betovena..rahmanjinova,i igra savrseno tenis..i peva najtvis do ludila,pise,pere sudove, i jos svasta
ma temelji su vazni..:) nemoze nista na pesku...korenje je korenje...ko pocupa svoje korenje,ebo je jeza..:)
 
AntunTun:
dobro bre code dokad...ajde bre malo odmori zhivota ti...kapiram ja zabrinutost za vulgarnost al chemu?...nevaspitan sam shta da radim sad jbga...zashto nisi odgovorio na zanimljiva pitanja...ajde postani jednom moderator pa da zavrshimo s tim...
Da ti recem..
Ne smeta meni kako i sta ti pises. To sto pises do sada sam primetio jedino po dozi vulgarnosti u tvojim postovima, pa vise i ne citam sta pises. Osim kad se radi o ozbiljnijim temama ili koje me zanimaju.
Kad sam video naziv teme, odmah sam pomislio "sta drugo Antun moze i da smisli kao naziv teme.." ali sam ipak otvorio jer je na podforumu koji pratim.

Prijatno sam se iznenadio temom koju si postavio, pa me stoga toliko vise cudi zasto mora i takva tema da bude zacinjena manje-vise vulgarnim recima. Mogao je naziv teme da bude barem ovog puta drugaciji.

Ako si toliko nevaspitan, da ti se ne da ni da jednom napises recenicu bez nepotrebnih vulgarnih dodataka - kako mislis onda da odgajas decu? Da budu isto toliko nevaspitani kao ti sada? Zapamti Antune, vulgarnost i pravilan odgoj dece, nikako ne idu zajedno. Isto tako, ne mozes pravilno odgajati decu ako ih ucis vulgarnim recnikom.
Zamisli samo da dete izvedes u park pa mu kazes:
"... vidis sine pticice su male i nezasticene, pevaju ti i zato je park lepsi - i zato ih nemoj gadjati kamenjem ***** TI MATERINA!...."
Samo zato sto sto si ti eto - nevaspitan, pa sta da se radi?
Nadam se da si sad razumeo razlog mog prethodnog posta? Ne moram biti zbog toga moderator valjda?

A time sto sam na nacin tvog pisanja reagovao, ne vidis da sam zapravo dao jedan odgvor na ono sto si se zapitao?
 
e jurovidi koje je korenje imo tesla?...il ne znam kafka il tako neki ludaci...da se razumemo mozhe neko predavati pet jezika trenirati tri sporta i imati harem riba to nije merodavno...taj neko i dalje mozhe biti chlan kkk klana il nechega...pa i gebelsova deca su vezhbala balet klavir i slichno...tako da nije sve ni do korena...deca iz sirotishta npr imaju dobre shanse da zavrshe kao ulichari ali ne verujem da je tako u vetjini sluchajeva...
eto tako ja nisam rekao da mrzim kretene niti osetjam mrzhnju prema njima...tipa ne bih nikoga ubio...al slaba je vajda da sa tobom chovek mozhe govoriti na ovu temu jerbo si olichenje zlobe pakosti etc...
e code ma yebesh jezichko vaspitanje pre ili kasnije tje da nauchi da se napizdara matere i slichno...ja znam osobu chija pokvarenost i zloba ne poznaju granice a roditeljima npr persira...dakle to kako se neko izrazhava nije nikakav kriterijum tj meni...mozhda nekom jeste al ne vrednujem ljude prema tome kako se izrazhavaju...isrkreno zabole me tuki za izrazhavanje...yebanje **** ***** sranje nisu ruzhne rechi...neko ti kazhe charobno divno prelepo i shta?...morash razumeti shta su rechi i kako funkcionishu...da zapisane reche projektuju slike ali ne slike same rechi...ako se razumemo...tako da svaka rech je neki pojam a to koliko tjesh puta retji yebanje to je nevazhno...ja nisam nikoga opsovao na temi nikoga uvredio...yebeno mogutje je odraz zabrinutosti...kao znak uzvichnika...kao wake up u idiots...mogao sam napisati "zatechen sam saznanjem"...ali nisam...jeeeer...me zabole penis...muzika - tush...
 
AntunTun:
eto tako ja nisam rekao da mrzim kretene niti osetjam mrzhnju prema njima...tipa ne bih nikoga ubio...al slaba je vajda da sa tobom chovek mozhe govoriti na ovu temu jerbo si olichenje zlobe pakosti etc...
pa tvoja prljava usta ne moze zatvoriti lepa rec, samo drskost
ali ja nemam energije za to
nego da ti kazem, da je normalno da se ne mozes svima dopasti... i bilo bi jako lose ako bih se ja svima svidjala... a ako vec mora neko da me ne voli, bolje da to budes ti, nego neko ko me dobro poznaje
 
AntunTun:
eto tako ja nisam rekao da mrzim kretene niti osetjam mrzhnju prema njima...tipa ne bih nikoga ubio...al slaba je vajda da sa tobom chovek mozhe govoriti na ovu temu jerbo si olichenje zlobe pakosti etc...
Koji si ti bolid.... (da se posluzim tvojim vokabularom pa da me mozes optuziti da sam isti kao ti)
Ako se covek ne moze sloziti sa tvojim "sirokim shvatanjima o svemu" onda je olicenje zlobe? Stvarno si preterao.
Nisam nigde ni rekao da ces ti nekoga ubiti ili mrzis.

Veruj mi da sam morao nekoliko puta da procitam sta si u prvom postu napisao, da bih uopste shvatio sta pricas. Nekako sam jedva dokucio da se pitas o nacinu funkcionisanja porodice i odnosu roditelj - deca sto se tice osnovnih vrednosti drustva.
Ali ako su ti misli tako zbrkane kao stil pisanja, ti treba da pazis da te ne udari neki autobus na raskrsnici ili da se ne strmeknes niz stepenice, jer si suvise konfuzan!
Malo vise truda oko izlaganjamisli ti ne bi skodilo.
Ili ti mislis da ima svako da se potrudi da razume tvoje zbrckane male misli? Ko ne ume ili gane daj boze mrzi nije ni zasluzio da prica sa tobom i onda je oicenje zla?
Nije to nacin da skrenes paznju na sebe druze, ima efikasnijih nacina, siguran sam.

Ipak ja sam uveren da tako pises da bi na sebe neprekidno skretao paznju jer drugacije se i ne mozes eksponirati, vec da se frljas "slobodnim i sta ima veze" recima, pa posle druge optuzujes da su zlobni i pakosni kad im smeta tvoj recnik, pogotovo u jednoj ozbiljnoj temi.
Sta ces, svako ima svoj nacin nametanja kao sagovornika. Neki ti kao ti, se unose u lice, hvataju te za ruku, prskaju te pljuvackom, deru se da nadglasaju - a neko pokusa da objasni sta hoce da kaze a pre svega zasto tako misli. Dzaba tebi pricati, nemas ti vaspitanja dovoljno.
Ti da si kojim slucajem u situaciji da drzis nekakav govor, verovatno bi da ispadnes "sirokih shvatanja" zapoceo govor sa "... e ajd' yebiga da i ja malo serem ovde, posle tolikih pre mene... ako vam dopizzdi a vi slobodno odsetajte odavde...." sto bi se sasvim uklopilo u tvoj nacin razmisljanja i govora.

Nadam se da u skoro vreme, TI neces nikoga vaspitavati... jer ni na tebi posao nije zavrsen jos...

Uostalom, nemam nameru da sirim diskusiju sa tobom jer ne verujem da ista mozes doprineti vokabularom koji koristis. A i ja nisam toliko slobodouman, pa te necu moci razumeti. Nastavi i dalje da pokusavas da budes zanimljiv sirem auditorijumu nacinom pisanja i izborom reci.
Zao mi je samo sto sam uopste razmeni recenice sa tobom, nisam ja tvoja klasa "slobodoumnog" coveka, imam preca posla.
 
@Coder
Antuntunova opaska o zlobi nije bila namenjena tebi nego jednoj drugoj osobi.


Tolika privrzenost formi umesto sagledavanja sushtine, kao kod tebe, zaslepi choveka. Troshish energiju na zgrazavanje vokabularom i znachenje ti onda promiche... umesto da odgovorish na temu, ti se upushtash u nekakvo puritansko popovanje. Po tebi, onaj ko ne razdvaja svoje izlaganje u uvodrazraduizakljuchak i pasuse, govori "one" rechi... taj ima "zbrchkane male misli" i ne zasluzuje ni da mu se iko obraca, ni da vaspitava decu...
 
Whatever....
Ako je vama sve razumljivo i forma ok, nemam nista da kazem. Nastavite diskusiju na tom i takvom nivou, za mene tu onda nema mesta.

Ja ne mogu da diskutujuem sa covekom koji ne ume da smisleno slozi recenicu, takav sam sta mogu. Ako vama recenica tipa i smisla (samo primera radi):
.. ne razumem, sta sad... pa majku mu, nisam .... dobro, ne treba zuriti....
nesto znaci , ok, meni smeta i ne mogu da razumem.
Pri cemu je jos dopunjena
.. ne razumem, ****** sta sad... pa majku mu, serem mu se na formu, nisam .... dobro, penis je tu, ne treba zuriti....
E sad ako je to nivo koji prihvatate, opet dobro, znaci ja se ne uklapam, Antun Veliki je taj koji vam diktira stil.

I kao sto rekoh - Whatever ...
 
LePiaf:
@Coder
Antuntunova opaska o zlobi nije bila namenjena tebi nego jednoj drugoj osobi.


Tolika privrzenost formi umesto sagledavanja sushtine, kao kod tebe, zaslepi choveka. Troshish energiju na zgrazavanje vokabularom i znachenje ti onda promiche... umesto da odgovorish na temu, ti se upushtash u nekakvo puritansko popovanje. Po tebi, onaj ko ne razdvaja svoje izlaganje u uvodrazraduizakljuchak i pasuse, govori "one" rechi... taj ima "zbrchkane male misli" i ne zasluzuje ni da mu se iko obraca, ni da vaspitava decu...
Ako nije namenjena opaska meni, otkud u sred recenice namenjene meni?

Ne radi se o puritanizmu i ti to znas. I ne zgrazavam se vokabularom, nego mislim da nekada treba ipak govoriti drugacije, kao na primer na ovoj temi u vezi koje je zapoceta.
Nemoj izvrtati moje reci. Potpuno je jasno sta sam mislio da kazem
Nista od toga sto si napisao/la nije tacno niti odgovoara cinjenicama.
Nemoj mi stavljati u "usta" konstrukcije koje nisam "konstruisao", nema potrebe. Umem i sam da se savim precizno izrazavam.
 
codemaker:
Ako nije namenjena opaska meni, otkud u sred recenice namenjene meni?

Ne radi se o puritanizmu i ti to znas. I ne zgrazavam se vokabularom, nego mislim da nekada treba ipak govoriti drugacije, kao na primer na ovoj temi u vezi koje je zapoceta.
Nemoj izvrtati moje reci. Potpuno je jasno sta sam mislio da kazem
Nista od toga sto si napisao/la nije tacno niti odgovoara cinjenicama.
Nemoj mi stavljati u "usta" konstrukcije koje nisam "konstruisao", nema potrebe. Umem i sam da se savim precizno izrazavam.
AntunTun:
eto tako ja nisam rekao da mrzim kretene niti osetjam mrzhnju prema njima...tipa ne bih nikoga ubio...al slaba je vajda da sa tobom chovek mozhe govoriti na ovu temu jerbo si olichenje zlobe pakosti etc...
e code ma yebesh jezichko vaspitanje pre ili kasnije tje da nauchi da se napizdara matere i slichno...

Programer... vidi se. Sintaksa vazda mora biti besprekorna inache nece da fercera... :lol:
Ali ljudi nisu kompjuteri.

Tvoj post je bio sasvim jasan, a ako ti nisi TO hteo da kazesh - onda ti imash problem sa uoblichavanjem misli, a ne Antntn.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top