Zastava i grb Vojvodine

Fagypont

Primećen član
Banovan
Poruka
511
Svaka nemačka pokrajina ima svoj grb i zastavu,svaka hrvatska županija takođe,čak i svaki fudbalski klub ima grb i zastavu.. Zašto radikalskim šovinistima smetaju samo naši grb i zastava?

zastava.GIF

grb_vojvodine_velika.jpg
 
Zastavu i grb vojvodine ne treba prihvatiti i vojvodinu kao autonomnu pokrajinu treba ukinuti jer se time krsi ustav Srbije koji kaze da su svi gradjani Srbije ravnpravni.

E pa ja u mojem Raskom Okrugu gde zivim , nemam grb, zastavu i ustav Raskog okruga sto znaci da se time krse moja ljudska prava i da sam obespravljen u odnosu na gradjane okruga u Vojvodini.

To znaci da se ta prava ili trebaju dati svih okruzima u Srbiji ili ukinuti u ovima severno od Dunava.
 
Jerry Ropero:
zato sto to nije srpski grb vec vas madjarsko-ustasko-komunisticko-sorosevski. Gde ti vidis ista srpsko na tom grbu nemate ni 4S a kamoli sta drugo i ako Srbi cine preko 75% stanovnika te Vojvodine.

4 S.......????????? :D :D :D :D :D :D :D

hahahahhaahahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Gde si ti , pacenice, video 4 S na grbu Srbije????? :confused: :confused: :confused: :confused:

hahhahhahahahhahah
kako te , bre nije stamota od naroda koji ovo cita??? :D :D :D

4 S
:D :D :D :D :D
 
Jerry Ropero:
Zastavu i grb vojvodine ne treba prihvatiti i vojvodinu kao autonomnu pokrajinu treba ukinuti jer se time krsi ustav Srbije koji kaze da su svi gradjani Srbije ravnpravni.

E pa ja u mojem Raskom Okrugu gde zivim , nemam grb
, zastavu i ustav Raskog okruga sto znaci da se time krse moja ljudska prava i da sam obespravljen .

Imas,kako nemas grb Sandzka........
80pxgrbsandzakadk2.jpg
 
Jerry Ropero:
Narkomane nisi upucen pogledaj malo bolje ovu zastavu Srbije i videces u sredini grba 4 slova S koja znace Samo Sloga Srbina Spasava:

cs-sr1.gif


Mora da si se mnogo nasmrkao danas pa nemas pojma sta govoris.

Magare, jedno, neskolovano, to su 4 OCILA.........a ne , kako nepismeni mentoli misle, 4S
Ne znas ni sta su ocila, a glupost , da tu pise Samo Sloga Srbina Spasava, je za takve, neskolovane neznalice, kao ti............ :D :D :D :D :D :D :D
 
Nikakav sandzak ne postoji u ustavnom uredjenju republike Srbije.

Nego si ti glup da to shvatis.

U ustavnom uredjenju Srbije drzava je podeljena na okruge . Ja zivim u Raskom Okrugu koji cine opstine Kraljevo, Vrnjacka Banja, Raska, Novi Pazar i Tutin. Mi nemamo grb, ustav, ne donosimo zakone tako da ne treba to ni ostalima i to je cist separatizam i razbijanje Srbije.

No nece to jos dugo, vrlo brzo ce doci radikali na vlast pa ce onda stvari da se postave na mesto. Takvi kao ti ce biti u ludnicama ili u zatvorima, a pravi Srbi i patriote na vlasti, i u vlasti.
 
markovozd:
hhahhahhahahahhahahaa
Da ne poverujes da ovakvi oblici zivota postoje, i jos kuckaju po kompu.........hahhahahhahahhaah

Sram te bilo...........4 S..........hahahahhahahhah


Sine nastavi da smrces . Pametnije bi ti bilo da cutis nego da lajes i ispadas glup kao malopre kad si rekao da nema 4 S na zastavi Srbije. Makar bi izgledao pametniji ako to vec nisi .

Jos jednom da vidis zastavu Srbije i budes malo svesniji dubine sopstvene gluposti i primitivizma:

cs-sr1.gif
 
Handsome Brown:
Stvarno, bre, Džeri, sad si se baš nalupao...Mislim ono 4S i značenje sa svadbi i ispraćaja...

Ljudi ja ne znam kako vas nije sramota da ne znate simbole sopstvene drzave. Evo pravo mesto za edukaciju je recimo ovaj URL:

http://en.wikipedia.org/wiki/Serbia

Kao sto mozes videti na ovom sajtu 4 S se nalaze i na grbu i na zastavi Srbije.

Inace o znacenju grba Srbije i 4 slova S na istom mozes nauciti ako posetis ovaj sajt:

http://en.wikipedia.org/wiki/Coat_of_Arms_of_Serbia


Sramota je da stranci vise znaju o Srbiji i njenoj heraldici od mnogo ljudi iz same Srbije kao sto ste recimo ti i ovaj nasmrkani marko sa Vozdovca.
 

Back
Top