"Ratni zločinac Atif Dudaković - koljač - slobodno šeta BiH..."

~Petar~

Poznat
Poruka
8.643
evo,posto se drago i josh neki zale kako nema teme i niko ne spominje muslimanske zlocince,sto bi valjda trebalo da znachi da neko gotivi atifa dudakovica(?!)(pored toga sto je bilo 10 tema o muslimanima i tome),pretpostavljam da ce imati sigurno podosta stvari da napishe i na ovoj.
so..go on
ali nemoj molim te vishe da potezesh to na drugim temama,kao ni nechije poreklo ni pravo da o bilo chemu pricha,posto je krajnje bezveze
 
Da vidis , za sve Bosnjake je Atif Dudakovic , koji je snimljen pred kamerama da daje naredjenja da se pobije i unisti sve srpsko - heroj. Nema Bosnjaka ili bosnjacke NVO ili stranke koja tvrdi da je Dudakovic zlocinac i ako on to jeste.

E a kod nas u Srbiji odpustaju ljude sa posla zato sto salutiraju posteru Mladica.

Sta ti to govori?

Meni to govori da smo mi Srbi govna, jer ne postujemo nase heroje vec ih pljujemo i satanizujemo. NA taj nacin pljujemo sami sebe.

Kako je docekan Naser Oric u Sarajevu???

Kao osudjeni zlocinac ili kao heroj ? Da cujem?

To je uostalom i dokaz da Bosnjaci kao nacija podrzavaju kompletno sve zlocine pocinjene nad srpskim narodom. Podrzavaju klanje 5.000 Srba u Sarajevu, 3000 Srba u Srebrenici, 2000 Srba u Gorazdu i tako dalje. Zato je za mene Mladic heroj, i zato mislim da je on u pravu . Jer da njega nije bilo svi ti zlocinci i ubice Srba bi se danas setali slobodnu i smejali nasim zrtvama. Ovako smo preko naseg Srbende i junaka Ratka Mladica makar deio te pobijene srpske nejaci osvetili.\


ZIVEO RATKO MLADIC - SRPSKI HEROJ! NEK CRKNU DUSMANI!
 
Sto ovo "koljac" gospoda radikali su na prosloj temi o njegovm kolegi Mladicu rekli da su oni humanisti koji su ubijali metkovima a posto su samo optuzeni a ne osudjeni molim da se vise za goospodu Mladica,Gotovinu,Dudakovica,Haradinaja,Kardzica,Cekua ... ne govori da su zlocinci jer se time vredjaju patriotska osecanja gradjana.Dok je recimo Oric osudjen za ratni zlocinac a Milosevic za organizaciju politickog ubistva pa se oni ne racunaju..
 
Tako je Srbi nisu koljaci , ne koljemo vec ubijamo metkom sve one koje su pocinili zlocine nad nasim narodom i samim time zasluzili smrt. Ili smo trebali da ih castimo sa kafom i ratlukom mozda?

Da li ubica i koljac srpske zene, deteta, starca i vojnika zasluzuje pomilovanje ili smrt?

Ja mislim da zasluzuje smrt . I smrt smo im dali, i dacemo im opet ako naprave istu gresku pa na nas krenu.

Vidis svetolice kakav sam ja Srbin a kakav ti. Sutra negde tebe ne daj Boze da prekolju muslimani ja bi tvoje ubice kazio smrcu, a ti da se to isto desi meni ti bi ih pocastio i pustio da idu dalje.
 
~Petar~:
evo,posto se drago i josh neki zale kako nema teme i niko ne spominje muslimanske zlocince,sto bi valjda trebalo da znachi da neko gotivi atifa dudakovica(?!)(pored toga sto je bilo 10 tema o muslimanima i tome),pretpostavljam da ce imati sigurno podosta stvari da napishe i na ovoj.
so..go on
ali nemoj molim te vishe da potezesh to na drugim temama,kao ni nechije poreklo ni pravo da o bilo chemu pricha,posto je krajnje bezveze


auuuuuuuuuuu ti bash imas, sto se ono kaze onu stvar :!:

ps. samo pazi da ti ova balijka od moderantkinje ne obrishe post
 
Jerry Ropero:
Sta ti to govori?Meni to govori da smo mi Srbi govna
govori mi da nismo mi idioti i shljam, vec oni..ako tako podrzavaju

Jerry Ropero:
Bosnjaci kao nacija podrzavaju kompletno sve zlocine pocinjene nad srpskim narodom.
isto
Jerry Ropero:
ZIVEO RATKO MLADIC - SRPSKI HEROJ! NEK CRKNU DUSMANI!
gledaj,potpuno me mrzi da se sad nadyebavam sa tobom.jednog dana cesh shvatiti da je svaki zlochin sranye.
glupo je chak i sto ta rechenica pochinje da deluje kao fraza. ali to jeste aksiom,i treba to da bude.
radikale kapiram zasto prichaju tako kako prichaju.oni su ljudi posebni na svoj nachin
ne kapiram normalnije ljude koji ce prakticno istu stvar da ospore i relativiziju,samo zbog toga sto ta pricha izlazi i iz usta likova koje oni mrze-kao kandicka,biserko..
 
~Petar~:
evo,posto se drago i josh neki zale kako nema teme i niko ne spominje muslimanske zlocince,sto bi valjda trebalo da znachi da neko gotivi atifa dudakovica(?!)(pored toga sto je bilo 10 tema o muslimanima i tome),pretpostavljam da ce imati sigurno podosta stvari da napishe i na ovoj.
so..go on
ali nemoj molim te vishe da potezesh to na drugim temama,kao ni nechije poreklo ni pravo da o bilo chemu pricha,posto je krajnje bezveze

Lepo od tebe što si se potrudio. Sada će ispasti kako DraGo progoni Muslimane po forumu. Hvala, nisi trebao.
Pogotovo mi se ne sviđa ovo "izvlačenje iz konteksta" po kome ispade kako sam ja "potezao" to pitanje po drugim temama koje kao nisu imale veze sa tim.
Naravno, ne bi bilo loše da si se malo potrudio, pročitao moje i Elvinove postove od početka do kraja, pa onda izvukao zakljuačak...
Ali šta je, tu je.
Na tvoju žalost, ja se neću uključivati u ovu diskusiju, a siguran sam da neće i Elvin, tako da će se i ova tema verovatno pretvoriti u nešto drugo, pogotovo ako se uključi (a vidim da već i jeste) ex Kohen.
Još jednom, hvala na trudu, ali nisi trebao. Više bi mi značilo da si bio konstruktivniji, a ne da si se priklonio Elvinu po deafult-u... :)
 
DraGo70:
Lepo od tebe što si se potrudio. Sada će ispasti kako DraGo progoni Muslimane po forumu. Hvala, nisi trebao.
Pogotovo mi se ne sviđa ovo "izvlačenje iz konteksta" po kome ispade kako sam ja "potezao" to pitanje po drugim temama koje kao nisu imale veze sa tim.
Naravno, ne bi bilo loše da si se malo potrudio, pročitao moje i Elvinove postove od početka do kraja, pa onda izvukao zakljuačak...
Ali šta je, tu je.
Na tvoju žalost, ja se neću uključivati u ovu diskusiju, a siguran sam da neće i Elvin, tako da će se i ova tema verovatno pretvoriti u nešto drugo, pogotovo ako se uključi (a vidim da već i jeste) ex Kohen.
Još jednom, hvala na trudu, ali nisi trebao. Više bi mi značilo da si bio konstruktivniji, a ne da si se priklonio Elvinu po deafult-u... :)
chekaj,ti si taj 'konstruktivni' na forumu?!prochitao sam sta ste pisali,i naravno da mislim isto. e sad sto dss likovi imaju taj trip da su realni-umereni-u sredini-neutralni..yebiga,sta da vam radim...
ni ja se necu vishe ukljuchivati u ovu temu,ochekivao sam samo da nesto extra vazno postujesh na njoj,kad je vec toliko trazish...
vishe bi mi znachilo da si i ti konstruktivniji,al sta da radim...znash kako,jedino je gdja paola imala te tripove kako nekome hebe kevu i kako je mnogo dobra u diskusiji,sve diveci se svojoj razboritosti...
a to je,priznacesh malo smesno....vidim da si upao u neki super trip
 
~Petar~:
govori mi da nismo mi idioti i shljam, vec oni..ako tako podrzavaju

И шта онда Петре?
"Ми" смо као бољи? По којим критеријумима???
А они су добили рат.
Шта имају Индијанци што су били бољи од каубоја?!?

Мислиш да су им у Загребу израсли репови што се не "суочавају" са геноцидом у Јасеновцу? Или да апстрахујемо све овде - у Турској је ЗАКОНОМ ЗАБРАЊЕНО да се помиње геноцид над Јерменима, а мислим и злочини над Курдима. Ја био у Истамбулу па нисам видео да су Турци због тога мање људи.

Најзад питање за ТЕБЕ: Да ли си ти неки нацош кад тврдиш да су Хрвати и Бошњаци шљам? Можда мислиш да су Срби генетски супериорнији кад се "суочавају"?
 
~Petar~:
chekaj,ti si taj 'konstruktivni' na forumu?!prochitao sam sta ste pisali,i naravno da mislim isto. e sad sto dss likovi imaju taj trip da su realni-umereni-u sredini-neutralni..yebiga,sta da vam radim...
Ја, за разлику од тебе јесам конструктиван. Не упадам у постове ако не знам о чему се ради...
И немој да лажеш да си прочитао о чему се ради, јер да јеси, онда би знао да ја нисам никакав ДСС лик. Хајде, буди добар, као што покушаваш да будеш паметан и нађи ми да сам игде рекао да сам ДСС или да сам заговарао њихову политику...
Јбт-е ти мислиш ако си ти навучен на политику и пропагираш ЛДП да су сви овде симпатизери политичких партија.
Ето видиш колико се проваљујеш...
~Petar~:
ni ja se necu vishe ukljuchivati u ovu temu,ochekivao sam samo da nesto extra vazno postujesh na njoj,kad je vec toliko trazish...
Још један доказ твоје површности, ја нисам тражио да се ово постави, јер бих иначе поставио сам, а не чекао да ти то урадиш. Него сам питао Елвина, зашто није поставио он овакву тему уместо Младића о коме има већ хиљаду постова...
~Petar~:
vishe bi mi znachilo da si i ti konstruktivniji,al sta da radim...znash kako,jedino je gdja paola imala te tripove kako nekome hebe kevu i kako je mnogo dobra u diskusiji,sve diveci se svojoj razboritosti...
a to je,priznacesh malo smesno....vidim da si upao u neki super trip
Мени се баш чини да си ти упао у супер трип. Јер, ја сам овде доживео да ме прозивају и радикали и ЛДП-овци, а на другој страни да ме хвале многи да сам умерен и објективан.
Колико видим, тебе само хвале ЛДП-овци, њих пар, а с обзиром на манију клонирања никова, питање је колико је то људи??? 8)
 
Tereskova:
И шта онда Петре?
"Ми" смо као бољи? По којим критеријумима???
А они су добили рат.
Шта имају Индијанци што су били бољи од каубоја?!?

Мислиш да су им у Загребу израсли репови што се не "суочавају" са геноцидом у Јасеновцу? Или да апстрахујемо све овде - у Турској је ЗАКОНОМ ЗАБРАЊЕНО да се помиње геноцид над Јерменима, а мислим и злочини над Курдима. Ја био у Истамбулу па нисам видео да су Турци због тога мање људи.

Најзад питање за ТЕБЕ: Да ли си ти неки нацош кад тврдиш да су Хрвати и Бошњаци шљам? Можда мислиш да су Срби генетски супериорнији кад се "суочавају"?

Па Петар је у фазону ЛДП+НВО (оне србофобичне, наравно не све)...
Спонзори са запада рекли како се Срби морају суочити са својим злочинима, Чеда рекао исто, Кораћ рекао исто, Кандићка и Ковачевићка исто и ту више нема дилеме. Они су рекли и то је тако...
Зашто се мучити и користити властити мозак, ако су они на западу већ дали свој суд о томе... :)
 
@drago
posto mi krajnje dosadno da se prepucavam ko neka zena sa tobom na forumu o tome koga "vishe hvale i ko je konstruktivan",recicu ti da na forum ne dolazim da bi me neko hvalio..ovo nije zamena za stvarni svet..ni takmicenje u umerenosti. vidish,posto vec mozesh najopushtenije da zalepish etiketu ldp-ovca i srbofobicnog,sto uvek dovoljno govori o povrsnosti&intelektu(a nisi glup chovek,znachi da ipak jesi upao u super trip,a kontam i zbog chega i chijih par postova...malo je smesno)...istom logikom si ti najobicniji dss-ovac...
ovaj poslednji post ti je vec ono..krajnje truo
 
DraGo70:
Још један доказ твоје површности, ја нисам тражио да се ово постави, јер бих иначе поставио сам, а не чекао да ти то урадиш. Него сам питао Елвина, зашто није поставио он овакву тему уместо Младића о коме има већ хиљаду постова...

nemoj da si skroman, o mladiću imam nekoliko desetina hiljada postova.

a boli kad neko dira omiljenog optuženika za ratne zločine, a?

bilo bi zanimljivo da se sada pojavi neki drago izbosne, nadasve objektivan i nepristrasan diskutant, koji će serijom suštinski istih pitanja da ubeđuje ~petra~ do iznemoglosti da duduković nije koljač, jer nije nikoga zaklao, odnosno, nema dokaza za tako nešto.
 
Jerry Ropero:
Da vidis , za sve Bosnjake je Atif Dudakovic , koji je snimljen pred kamerama da daje naredjenja da se pobije i unisti sve srpsko - heroj. Nema Bosnjaka ili bosnjacke NVO ili stranke koja tvrdi da je Dudakovic zlocinac i ako on to jeste.

E a kod nas u Srbiji odpustaju ljude sa posla zato sto salutiraju posteru Mladica.

Sta ti to govori?

Meni to govori da smo mi Srbi govna, jer ne postujemo nase heroje vec ih pljujemo i satanizujemo. NA taj nacin pljujemo sami sebe.

Kako je docekan Naser Oric u Sarajevu???

Kao osudjeni zlocinac ili kao heroj ? Da cujem?

To je uostalom i dokaz da Bosnjaci kao nacija podrzavaju kompletno sve zlocine pocinjene nad srpskim narodom. Podrzavaju klanje 5.000 Srba u Sarajevu, 3000 Srba u Srebrenici, 2000 Srba u Gorazdu i tako dalje. Zato je za mene Mladic heroj, i zato mislim da je on u pravu . Jer da njega nije bilo svi ti zlocinci i ubice Srba bi se danas setali slobodnu i smejali nasim zrtvama. Ovako smo preko naseg Srbende i junaka Ratka Mladica makar deio te pobijene srpske nejaci osvetili.\


ZIVEO RATKO MLADIC - SRPSKI HEROJ! NEK CRKNU DUSMANI!

posle ovolike kolicine gluposti ovde ispisane ja se zaista upitam kako si ti uopste bio sposoban da se ovde ulogujes.

upravo si rekao da su zlocinci (ili ajde optizeni za zlocine) heroji i kako treba da ih slavimo jer bosanci slave svoje zlocince :shock: pa ti si lud.ili primenjujes dvostruke standarde.

razmisljas na nivou petogodisnjeg deteta.ne znam da li je to zbog toga sto nisi sposoban da razmisljas slozenije od toga ili zato sto si zadrt.u svako slucaju bi trebalo da stanes,stavis prsst na celo i zapitas se sta to pises,da li to imas smisla i da li je to makar i malo objektivno.

i za kraj,zlocinci (i optuzeni ako se dokaze da su krivi ) treba da odgovaraju za to ma koje nacionalnosti i veroispovesti bili i ma koji nacin ubijanja praktikovali.ja razliku medju takvim ljudima ne pravim.
 
~Petar~:
@drago
posto mi krajnje dosadno da se prepucavam ko neka zena sa tobom na forumu o tome koga "vishe hvale i ko je konstruktivan",recicu ti da na forum ne dolazim da bi me neko hvalio..ovo nije zamena za stvarni svet..ni takmicenje u umerenosti. vidish,posto vec mozesh najopushtenije da zalepish etiketu ldp-ovca i srbofobicnog,sto uvek dovoljno govori o povrsnosti&intelektu(a nisi glup chovek,znachi da ipak jesi upao u super trip,a kontam i zbog chega i chijih par postova...malo je smesno)...istom logikom si ti najobicniji dss-ovac...
ovaj poslednji post ti je vec ono..krajnje truo

Pa jbg-a prvi si počeo sa površnošću i etiketiranjem, a ja sam ti samo pokušao pokazati kako to šupljo izgleda.
Naravno, da si se ti malo potrudio da saznaš više o meni i ja bih uradio to isto.
Pretpostavljam da si "ukapirao" da se ozbiljna rasprava ne vodi na ovakav način.
I meni je dosadno da se prepucavamo kao ženetine, pa ću nakon ovog teksta prestati da ti se obraćam, ako vidim da to ne vodi nikuda.
Ja ovde dođem da malo prekratim vreme, da nešto saznam, da sa nekim malo polemišem...
Ti si mi se učinio O.K. lik pa mi je bilo trulo kako si upao na "ambasadu" i minirao je. Video sam da ti moj prigovor nisi shvatio kao prijateljski i dobronameran, pa je sve krenulo naopako.
Iskreno rečeno, ja nisam ovde kao neki (ima i takvih) koji dođu na forum puni frustracija i onda "napušavaju" koga stignu...
To mi nije cilj....
 
Elvin:
nemoj da si skroman, o mladiću imam nekoliko desetina hiljada postova.
a boli kad neko dira omiljenog optuženika za ratne zločine, a?
bilo bi zanimljivo da se sada pojavi neki drago izbosne, nadasve objektivan i nepristrasan diskutant, koji će serijom suštinski istih pitanja da ubeđuje ~petra~ do iznemoglosti da duduković nije koljač, jer nije nikoga zaklao, odnosno, nema dokaza za tako nešto.


Pa Elvine evo ti prilike da dokažeš da nisi zlonameran, da nisi lažov i zajedljivac.
Nađi mi jedan jedini post gde sam rekao da mi je Mladić omiljen lik, gde sam rekao da nije optužen za ratne zločine i sl.
Dakle, nađi moj post u kome sam ga veličao ili branio.
To što sam insistirao da mi odgovoriš zašto ga nazivaš "koljač" ne spada u ovo i mislim da je svima jasno o čemu se radi.
Dakle, bio bi red ili da me demaskiraš i dokažeš da me: "boli kad neko dira omiljenog optuženika za ratne zločine, a?" ili da se izvineš...
Inače, u suprotnom više nema razloga da se "dopisujemo" !!!
P.S. Ja ne verujem niti da je Dudaković KOLJAČ tj. da je bilo koga zaklao, mada je u odgovoru onom vojniku pred akciju rekao: "Dozvoljeno vam je da radite šta god hoćete, niko neće biti kažnjen"!
 

Back
Top