NEC 4550a - prestao da cita 40% diskova !

Ne znam za tebe Saka1 ali cuh da NEC ima dobre modele.Ovo je prvi koji se zali na ovakav problem.Nazalost korisnik sam Pioneer 109 serije koja je kako svi kazu krs - sto je i kod mene slucaj.Ne cita neke diskove a kod rezanja je par puta zeznuo diskove.Svi su mi savetovali da u seriji jeftinijih rezaca nec je marka koja spada medju bolje.Citao sam na par sajtova i imas i na Svetu kompjutera testiranje i ocenu nekih Nec-ovih rezaca ... i mislim da kroz tekst moze da se zakljuci da su zadovoljili potrebe korisnika.Ispravi me ako gresim ali mislim da je NEC bolje resenje od Pioneer-a ili nekog drugog proizvodjaca.Naravno pitanje je i serije ... tako da sa srecom pri kupovini :) (P.s.Plextor ne pominjem jer spada u "malo" :) skuplje uredjaje).Poz
 
Bilo nekad...Ja sam se lično uverio u to kakav je NEC i ostali uredjaji na našem tržištu. Nemam samo ja taj problem. Znam dva čoveka koji i dan danas imaju taj isti problem. Meni je recimo normalno radio par meseci i onda prestao da čita DVD-. Na svim testovima pokazuje da je sve u redu, ali ne čita. Šta više reći. Pričam ti priču. Dok ne uzmeš i probaš, nema ništa...Uzaludno je svo ovo kucanje.
Sve ovo što stiže na našem tržištu je krš (druga, treća klasa).
Plextor. Stiže mi u ponedeljak. Videćemo iz iskustva.
 

Back
Top