Like a virgin

Е стварно више немам појма шта бих рекла на ту тему.
Ал, каква је то невиност ако она као није ни са ким спавала, а овамо га испушава фрајерима по колима и где стигне...Немам ништа против тога, али онда каква невиност, онда је та невиност пука формалност...
Ја лично, кад сам спавала са првим дечком била сам стварно заљубљена ко лептир, али дуго нисам могла ништа на тему оралног секса. По мени за то мораш бити много опуштенији.
А ако му већ шипу, онда може и да му да...
 
tweet-tweet:
Е стварно више немам појма шта бих рекла на ту тему.
Ал, каква је то невиност ако она као није ни са ким спавала, а овамо га испушава фрајерима по колима и где стигне...Немам ништа против тога, али онда каква невиност, онда је та невиност пука формалност...
Ја лично, кад сам спавала са првим дечком била сам стварно заљубљена ко лептир, али дуго нисам могла ништа на тему оралног секса. По мени за то мораш бити много опуштенији.
А ако му већ шипу, онда може и да му да...


Delimo isto misljenje
 
tweet-tweet:
Е стварно више немам појма шта бих рекла на ту тему.
Ал, каква је то невиност ако она као није ни са ким спавала, а овамо га испушава фрајерима по колима и где стигне...Немам ништа против тога, али онда каква невиност, онда је та невиност пука формалност...
Ја лично, кад сам спавала са првим дечком била сам стварно заљубљена ко лептир, али дуго нисам могла ништа на тему оралног секса. По мени за то мораш бити много опуштенији.
А ако му већ шипу, онда може и да му да...

slazem se...
 
E kada god vidim ovo Like A Virgin setim se filma Reservoir dogs... :lol:

...Let me tell you what 'Like a Virgin' is about. It's all about a girl who digs a guy with a big ****. The entire song. It's a metaphor for big dicks... :-D
 

Back
Top