KAD TE ZENA PREVARI SA PRIJATELJEM I KAD KAZU DA JE TO LJUBAV,STA ONDA?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
gentlemen:
moj prijatelj se zaljubio u moju zenu :evil: posle par pokusaja ona je pristala :oops:
krili su to 2 meseca,sad kazu da je to ljubav???
Ja sam im pozeleo srecu!
Previse mi je to nizko bilo,tako da sam odlucio da se povucem i da pustim SMRADOVE da se vole,kako oni kazu!Nije to moja liga!

Ovaj post je pisan kao da nemas nikakve emocije,kao da te ostavila drugarica sa kojom si se igrao na igralistu jer neki deckic ima vecu loptu.
Ako si bio ovako ravnodusan i prema svojoj zeni,onda mozda i nije cudo sto ti se to desilo.
U ostalom prevare se i najcesce desavaju u krugovima poznatih(prijatelji i na zalost rodbina)jer se vidjaju cesto,opusteni su i imaju priliku da se dobro upoznaju.
Puno srece u svakom slucaju...
 
Cruella:
ides dalje..
lagano.

Eто одговора! Ништа ти друго не преостаје него да се окренеш и одеш и да даш себи времена да се опоравиш од свега тога, а они шта ће даље да раде, то тебе не треба да интересује.
 
gentlemen:
Velike emocije su svakako u pitanju,ali ja gledam objektivo.
Netreba mi veci cirkus od ovoga!

Pa i jesu smradovi, da znas...Ides dalje, i bez zene i bez prijatelja - zenu ces naci drugu, a prijatelj ti i nije bio neki....
Postoje neke stvari koje se jednostavno NE RADE, i koje su podlozne LICNOJ odluci: t*cati zenu najboljeg rijatelja, brata, itd.....To mu dodje ko....incest, Boze me prosti.... Mislim - ne razumem. Ljubav, a?:shock: Bas!
 
Ne zelim da moralisem, ali to mi je, jednostavno, gadno. Znam da se desava. I medju ljudima i u zooloskom vrtu kod Dzerija Springera...
Posebno mi je interesantno pitanje zasto se sve objasnjava ljubavlju. Zasto bi ljubav bila univerzalni alibi za nitkovluk? Kao, on mi se svidja, evo za 3 meseca cu da ga zavolim, bas nam je lepo, nema veze sto je to muz moje prijateljice... i, sve je opravdano!
Nije opravdano. Ali je ljudski ( jer smo mali, nesavrseni, nagonski...) I gadno.
 
gentlemen:
Da pojasnim malo,sa mojom BIVSOM zenom sam bio 5god. u braku!
Imali smo uspona i padova,normalno.Bila je to nekad prava obostrana ljubav,
mnogo uspomena imamo zejednickih.Ne ja ne zalim za njom ali je razocarenje veliko!
Morali su da mi zapale kucu da bi se najeli kajgane.Naravno takav nemoralan cin nisam
ocekivao.Zatecen sam!

POSLE SVEGA JA SE OKRECEM SEBI,NISAM RAZOCARAN U ZIVOT VEC U NEKE LJUDE!
IDEM UZDIGNUTE GLAVE DALJE I VERUJEM U LEPSU BUDUCNOST!

Brate, sta ces, ako je stvarno ljubav u pitanju, a ne zanos ili strast, onda postuj. Ja ljubav cenim. Srce je to... Ne mozes sam protiv vetrenjaca. Moze samo da ti bude krivo sto ne oseca vise ljubav prema tebi, ali sam si za to kriv... Nije ona veruj mi. Desilo se. Bolje tako, vise je fer prema svima sto su rekli, nego da su krili i kidali i sebe i vas...

Evo ja moju Zenu s greskom toliko volim, da kad bi mi sad rekla da voli nekog drugog, ranio bi se iz taka :)
 
Eh,sve je to zivot!Definitivno nisi ni prvi ni poslednji kome se to desilo....inace,vrlo ceste su te prevare zene od strane muza,sa njenom najboljom prijateljicom i obrnuto!Cak je i logicno!
Ali slazem se sa svima da je potpuno ljigavo.Znam jos jedan takav primer,samo u obrnutom kontekstu,znaci drugarica drugarici ''skinula'' muza.S tim sto su njih dvoje imali dete,pa je on sa tom drugom dobio jos dvoje dece...,prva se do dana danasnjeg nije oporavila od svega.
ZATO TI TO NE DOPUSTI,NEGO GLAVU GORE,A PO PRAVILU,ZIVOT CE TE NAGRADITI SIGURNO U NEKOM TRENUTKU.
Pozz.
 
_poison_:
Tuzno..izdale su te dve,prakticno najbitnije osobe u tvom zivotu-najbolji prijatelj i zena! Nista,sta sad mozes,da nastavis dalje zivot bez njih,verovatno je dobro sto ti se to desilo,sad bar znas kakvi su...Steta...Nista,jeste klise,ali nacices nekog novog.. Srecno


divim JOJ/JE....pogledu na zivot ....i ranijim postovima.......... :roll:
 
gentlemen:
moj prijatelj se zaljubio u moju zenu :evil: posle par pokusaja ona je pristala :oops:
krili su to 2 meseca,sad kazu da je to ljubav???
Ja sam im pozeleo srecu!
Previse mi je to nizko bilo,tako da sam odlucio da se povucem i da pustim SMRADOVE da se vole,kako oni kazu!Nije to moja liga!

Nije tvoja liga, ti si na klupi, a oni se....igraju na terenu.
 
gentlemen:
nisu oni nikom rekli nista,Njegova zena je nasla poruke!
LJUBAV JE NJIHOV ALIBI;KRIJU SE IZA TOGA


Zalim sluchaj...... :? :lol: :arrow: :roll:

TYDJE je SLaDJE,,/// kako to da je nisi mogao kontrolisati?!? ....ochigledno da si je izgubio iz vida i da je zena uradila svoje,>>>nepromisljeno<<</.>>>a TIPOS je kao yebach to iskoristio...krio od svoje,pa dolijao....mozda mu je oprostila :twisted: ......ako je vest!
.....A ti si po meni dobro postypio.... :arrow: :| = :cry: :cry: :cry:

:razz:
 
Daj bre Aco...ne lupaj...Prvo ribu nadji...a kad se zaljubis pitacu te gde ti je pamet...Ljubav ne pita pamet , tj srce ne pita mozak...samo te spici. Dok se okrenes - gotovo. A mozes sa nekim godinama ziveti i ne znati ga zapravo. Ljudi smo, sve se moze desiti.

Ovaj slucaj na zalost nije usamljen, stalno se desva. Ja bi moju najbolju drugaricu golim rukama zadavila za to. Pa cak i za bivse. Ona to zna pa se ni ne usudjuje. Po meni tu je covek pogresio...Nije im na vreme rekao da ce da ih rokne... Sad je kasno...i slazem se sa njim..nek idu dodjavola...

Ako su tako krenuli, tako ce i da zavrse...Ima neka nebeska pravda na srecu.Mozes misliti koje poverenje ce tu da vlada kad znaju na sta je sve onaj drugi spreman... Lepota bozija...
 
AcaBg82:
Ne zelim da glumim psihloga ili psihijatra, ali u braku gde neko nekog prevari tu nikad nije ni bilo ljubavi ni poverenja i sve je od pocetka bila sarena laz. Zato cu ja kad se budem zenio prvo sa verenicom kod srinkija da mi srinki kaze "Ako sinko ovo ili ili ovo ne ide..."

...рече човек искусан и изверзиран у тим стварима.....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top