ЛДП дипломатија

Tereskova

Zainteresovan član
Poruka
288
Ово је исечак са стране Б92 из транскипта емисије пешчаник. Ради се о коментару потпредседника ЛДП-а о изјави Путина да би Русија могла ставити вето на независност Косова:

Ako je Putin zaista rekao to što je rekao pre neki dan, ja u to nisam proveravao i baš me briga, on će to da povuče, neko mu je rekao da je lupio, on je jedan KGB-ovski doušnik neobrazovani, koji lupeta s vremena na vreme. Ja ne bih preterivao u isticanju neke njegove uloge i njegovih sposobnosti, mislim da ih on nema i mislim da nije prvi put da se on na taj način izražava o nekom od spoljnih poslova ili o nekom od spoljnih političkih interesa Rusije, a da posle sam sebe demantuje ili da se to nekako zataška. Mislim da je to već zataškano, Kosovo uostalom i nije spoljnopolitički prioritet Rusije.


Ова изјава је још интересантнија ако се узме да је др Никола Самарџић постао директор академије за дипломатију, која је основана уз сарадњу са британском амбасадом. Може се само предпоставити какве ће то дипломате бити које он буде образовао......

Тј. вероватно је та академија а дипломатију и безбедност, тренинг центар за обуку нових кадрова који ће радити и даље на унутрашњем разарању наше земље!

А ово је ЛДП смисао за реалност
pigSflymed.gif
 
Nisi u prawu ... nikako .... videcemo sta ce biti sa tim vetom i ako ga uopste i uloze...
meni se cini da je to swe propaganda pro istocnih orjentacija... ja tebi da kazem... Francuska i Amerika ako priznaju nezawisno kosowo ... tu je kraj... kosowo postaje nezawisno... nemao mi tu sta da trazimo nazalost... swe se zawrsilo 1999 god...
http://www.ldpzemun.org/ldp/index.php?option=com_content&task=view&id=49&Itemid=1
 
Da se ja pitam ista LDP bi davno bio zabranjen jer otvoreno poziva na rusenje ustavnog poretka ove drzave(tj zalaganjem za otcepljenje Kosmeta) - a tako nesto je kaznjivo po ustavu i krivicnom zakonu Srbije.

Cedu narkomana treba strpati sto pre u CZ da izigrava Legijinu devojcicu.
 
Ako je Putin zaista rekao to što je rekao pre neki dan, ja u to nisam proveravao i baš me briga, on će to da povuče, neko mu je rekao da je lupio, on je jedan KGB-ovski doušnik neobrazovani, koji lupeta s vremena na vreme. Ja ne bih preterivao u isticanju neke njegove uloge i njegovih sposobnosti, mislim da ih on nema i mislim da nije prvi put da se on na taj način izražava o nekom od spoljnih poslova ili o nekom od spoljnih političkih interesa Rusije, a da posle sam sebe demantuje ili da se to nekako zataška. Mislim da je to već zataškano, Kosovo uostalom i nije spoljnopolitički prioritet Rusije.

Sta ovde, konkretno nije tacno??? :confused:
 
Jerry Ropero:
Da se ja pitam ista LDP bi davno bio zabranjen jer otvoreno poziva na rusenje ustavnog poretka ove drzave(tj zalaganjem za otcepljenje Kosmeta) - a tako nesto je kaznjivo po ustavu i krivicnom zakonu Srbije.

Cedu narkomana treba strpati sto pre u CZ da izigrava Legijinu devojcicu.

Da se takvi bilo sta pitaju, a ne samo o politici, covecanstvo bi jos bilo u kamenom dobu...
Neandertalci bi vladali planetom :D

A o ovim homoseksualnim fantazijama, zaludno je trositi reci.......homoseksualac neandertalac :-D :-D :-D
 
LDP-ovci nikada Srbija nece biti ono sto vi hocete. Kad radikali dodju na vlast konacno ce poceti da se primenjuje ustav Srbije sto znaci da cete biti zabranjeni zbog otvorenog pozivanja na rusenje ustavnog poretka zemlje i ugrozavanja teritorijalnog integriteta Srbije.
 
Jerry Ropero:
LDP-ovci nikada Srbija nece biti ono sto vi hocete. Kad radikali dodju na vlast konacno ce poceti da se primenjuje ustav Srbije sto znaci da cete biti zabranjeni zbog otvorenog pozivanja na rusenje ustavnog poretka zemlje i ugrozavanja teritorijalnog integriteta Srbije.

hahahhahahahahaahahaaaaaaaaaa

Pa ovaj forum je nepresusni izvor dileja :D :D :D :D :D
Svakih par minuta, istrci po jos neki :D :D :D :D :D
 

Back
Top