Da li da joj oprostim ili ne?

luckyluzer

Početnik
Poruka
1
Pisem na ovom forumu zato sto me niko ne zna!Imam problem sa devojkom . Prevarila me je !Kako .Ona je manekenka i otisla je navodno da radi neke revje u inostranstvu.Ja sam je ispratio na aerodrom kao da je sve ok. Bila je pet dana tamo culi smo se i opet kao da je sve ok. Moj problem se stvara tek kada se vratila . Sacekao sam je i dosli smo kuci . Dok se tusirala slucajno sam video aparat u torbi posto sam znao da ga nema ukljicio sam da vidim sta je na njemu. Nasao sam slike nekoga lika . Kasnijom pricom ispostavilo se da ga je ona upoznala na prethodom putovanju . Posto kada je odlazila , uzela je moj fon. u njemu sam nasao neki br na koji je slala poruke . Pozvao sam lika i sa njim popricao o svemu. Lik je inace Francuz. Naravno nije ni on imaoo pojma da ja postojim. Na kraju je rekao da ga ona vise ne interesuje . Ona sada trazi da joj sve oprostim , sto meni strasno tesko pada . Sa njom sam vec 5 godina i mnogo mi znaci . Hocu da skrenem ne znam sta da radim.............................
 
Kazu ako te neko jednom prevari prevarice te opet. Ja ne vjerujem u te price, ali ponekad vrijedi 2 put razmisliti :), sta da ti kazem. Ako ti je zaista stalo do nje (mislim cifra od 5 god nije mala),ali dobro razmisli o svemu. Na kraju ostaje pitanje zasto je to uradila? Cini mi se da iskren odgovor moze rijesiti situaciju
 
Ako si sa njom 5 god , znaci da je dovoljno poznajes sa znas da li se stvarno kaje i da li joj je iskreno zao..ako jeste,oprosti joj... ljudi smo,gresimo...to sto te je prevarila nikako ne mora da znaci da te ne voli..mozda je samo malo bila zbunjena,daleko od tebe...na momenat zeljna neke promene...ali to se desava u tako dugim vezama..mislim da joj je stvarno zao...i ja sam za to da joj oprostis.
 
Neko te pljune, a ti da se obrises i da nastavis kao da nista nije bilo. A pljuvacka?! E, to ce uvek da te tisti.

Sve ima samo jedan pocetak jednu sredinu i jedan kraj. Nista ne moze da se vrati (na zalost) i nista ne moze da bude isto.

Kazu ljudski je prastati ... ja ne posedujem tu vestinu.

Ako se dvoje istinski vole, ali zaista beskrajno iskreno i otvoreno, onda ovakva stvar ne moze da se desi.

Mozda kod tebe to i nije bila ljubav ... by the way ...
 
Devojko mala
čeliČni pogled dal' si ti
I laka nervoza u tebi

Nagradna igra
Tri dana bez vode u pustinji
I popust za decu do šesnaest godina

Kaži koliko godina imaš
Kaži mi da l' je belo u boji
Kaži mi da li opšte postoji

Šta ce ti pesnik
Mračnih ideja i širokog srca
Kada te to ne zabavlja

Kad prođe bakljada
I navijači odu s tribina
Ti ostaješ sama

Znam da su tvoji krivi
Nisu ti dali da izlaziš
I onda je puklo u tebi odjednom

Čemu se nadaš sutra ti
Kad imaš još ćetiri zuba i
Tri mića u džepu

Ima vas mnogo, svi ste vi
Potrošna roba, svi ste vi
Melem za državni budžet

Samo se smejes, lepo je
Nije te briga, lepo je
Pa koliko traje, lepo je

U tvojoj glavi šareni svet
Koliko je samo lepše tu
Nego kad udeš u tramvaj

Prastara priča
O čoveku i konju na njemu, i njemu
Svi to znaju na kraju
Ne pobeđuje dobro

Dobro bi bilo
Da odmoriš mozak i otvoriš oci
i kreneš u život ko žena

Ja ne želim da odeš ...
 
luckyluzer:
Pisem na ovom forumu zato sto me niko ne zna!Imam problem sa devojkom . Prevarila me je !Kako .Ona je manekenka i otisla je navodno da radi neke revje u inostranstvu.Ja sam je ispratio na aerodrom kao da je sve ok. Bila je pet dana tamo culi smo se i opet kao da je sve ok. Moj problem se stvara tek kada se vratila . Sacekao sam je i dosli smo kuci . Dok se tusirala slucajno sam video aparat u torbi posto sam znao da ga nema ukljicio sam da vidim sta je na njemu. Nasao sam slike nekoga lika . Kasnijom pricom ispostavilo se da ga je ona upoznala na prethodom putovanju . Posto kada je odlazila , uzela je moj fon. u njemu sam nasao neki br na koji je slala poruke . Pozvao sam lika i sa njim popricao o svemu. Lik je inace Francuz. Naravno nije ni on imaoo pojma da ja postojim. Na kraju je rekao da ga ona vise ne interesuje . Ona sada trazi da joj sve oprostim , sto meni strasno tesko pada . Sa njom sam vec 5 godina i mnogo mi znaci . Hocu da skrenem ne znam sta da radim.............................
Niko ti nemoze reci sta da radis
Pogledaj u svoje srce vidi sta osecas i odluci, sam si u ovome, niko ti nemoze dati dobar savet po ovom pitanju
 
Nije ona prevarila tebe već sebe.Ljubav je u davanju a ne u primanju.Ti nju voliš,oprostićeš joj,ali postavlja se pitanje da li ona tebe voli?
Ne slušaj reči već gledaj dela.Ko zna koliko je puta prevarila sebe do sada?
Ljubav je slepa,ako si je proveravao,znači da si sumnjao,ako si sumnjao,da li je voliš?
To moraš sam sa sobom da rsčistiš.Mislim da je stvar u sujeti.
 
luckyluzer:
Pisem na ovom forumu zato sto me niko ne zna!Imam problem sa devojkom . Prevarila me je !Kako .Ona je manekenka i otisla je navodno da radi neke revje u inostranstvu.Ja sam je ispratio na aerodrom kao da je sve ok. Bila je pet dana tamo culi smo se i opet kao da je sve ok. Moj problem se stvara tek kada se vratila . Sacekao sam je i dosli smo kuci . Dok se tusirala slucajno sam video aparat u torbi posto sam znao da ga nema ukljicio sam da vidim sta je na njemu. Nasao sam slike nekoga lika . Kasnijom pricom ispostavilo se da ga je ona upoznala na prethodom putovanju . Posto kada je odlazila , uzela je moj fon. u njemu sam nasao neki br na koji je slala poruke . Pozvao sam lika i sa njim popricao o svemu. Lik je inace Francuz. Naravno nije ni on imaoo pojma da ja postojim. Na kraju je rekao da ga ona vise ne interesuje . Ona sada trazi da joj sve oprostim , sto meni strasno tesko pada . Sa njom sam vec 5 godina i mnogo mi znaci . Hocu da skrenem ne znam sta da radim.............................



Zapitaj se koji je razlog zasto je to uradila...mada...samim tim da nije bila iskrena prema tebi i da nije prekinula sa tobom jer zeli drugog....ti verujem vec nesto govori....
 
Ja sam opraštala ali čim oprostiš jednom oprostićeš i drugi put i treći i četvrti.
Da je njoj stalo do tebe nebi te lagala..rekla bi ti. Poverenje je najvažnije.
Ja nekako oprostim kad mi kažu sami istinu...ali opet ko sam ja da ti dajem savet,kad i sama opraštam :D
 
Negooo... ne rece Ti nama ...
A , Ti ? Da li si Ti TO NJOJ nekada uradio , pa Ti se , znas ono : "placa - vraca " ?

Pazi samo da Ti se ona ne izjasni , nekada , u stilu kao sto je " jedna - jednom rakla " :

"Reci cu ti da te varam , kad` odlucim da te ostavim ! "
 
...prvo, nisi ti povredjen, povredjena je tvoja mushka sujeta, koja je samo malo bolja od zzenske...
...drugo, cura je manekenka, to mora da ti imponuje?
...trece, prevarila te je..... zayeb.
...chetvrto, ti si vec sam odluchio shta ces da uradish.... pa zashto nas onda pitash?
 
To sto te prevarila nema veze, vazno je kako ce vam veza izgledati posle toga. Ako se i ona kaje zbog toga, znaci da nece to opet uraditi. Nemoj da gubis nesto sto volis zbog takvih gluposti. Iz licnog iskustva znam da se u dugoj vezi prevare desavaju uglavnom zbog (trenutne) zelje za promenom.
 
Neki cinik je jednom rekao: " ... da postoje dve vrste zena . Jedne su za zabavu , a druge su za - brak ... :lol: " .
Ako je tebi "zapala " ta prva , onda - uzivaj .
Ukoliko ti je to sto vam se desilo , bas , toliki problem , ondaaa...Pusti druge da uzivaju .
 
Ja licno nikad toj osobi ne bih ponovo verovala! Bar ne isto kao pre! A koliko je to dugo trajalo! Ta njena avantura!? Sve zvuci kao da sad kad nema izlaza jer si reko ovom drugom tipu ona moli za oprostaj! Pitanje je sta bi rekla da nisi!! Da li bi se tako ponasala da ima beckup plan! :) Da se tako izrazim! Ljudi su cudo! Verovatno ti je uzasno tesko posle toliko vremena da je ostavis! Ali sto neko rece sto je ne ozeni pre 3 godine???:) :) Izvini sto se salim ali etoo!
 
Neiskrena je prema tebi i po mom misljenju, to je ono sto je najgore u celoj prici. Takodje, sve mi to deluje ne kao avantura nego kao romansa. Mozda ti se vratila jer je taj Francuz sutnuo?
Morate dobro da porazgovarate i da se dobro preispitate i to oboje. Odluka koju doneses ce ti oblikovati buduci zivot.
Srecno!
 

Back
Top