PEGE

N

Nesrecna

Gost
Od rodjenja imam pege po licu. U pocetku one su bile sitnije i nisu se tako puno primecivale, godinama su se povecavale i sada su pocele da se sire i po telu. Uzasnuta sam!!!
Bila sam kod dermatologa u Zemunu i jedini njen odgovor je bio da mazem kremu i cuvam se Sunca.

Da li neko moze da mi pomogne???
 
Pa nema tu nekog drugog leka.
Nemoj toliko da se uzasavas,pege umeju da budu jako simpaticne,i ja ih imam i meni se moje bas dopadaju.
 
Koristila sam kremu za beljenje koze (ne secam se ko je proizvodi, bilo je to davno), ali posle par dana moja koza je prvo pocela da crveni a onda preko noci su se pojavili mala udubljenja kao kratezi. Bilo je odvratno a ja sam bila ocajna. Hvala bogu, otisla sam pravo god dermatologa i sve se srecno zavrsilo. Sada imam stah da mi se tako nesto ponovo ne dogodi. Ne savetujem nikome da ih koristi.
 
Pege su nasledne i ni jedna krema ne moze promeniti ono sto nosis u sebi kao genetsko nasledje.
Naravno postoje kreme za beljenje ali to ne resava problem trajno.Zato i mislim da takve stvari koje mogu nekome biti vrlo simpaticne ne treba dozivljavati tragicno vec se saziveti sa njima,prihvatiti ih kao deo svoje licnosti.
 
Moja mama ih je imala sve do 18-19 godine pa su onda potpuno nestale(bar tako ona kaze)i ja sam ih najverovatnije nasledio od nje...
Sad me zanima da li postoji neka krema za uklanjanje pega sa lica?
 

Back
Top