Da niste to što jeste, šta biste bili?

Betty

Elita
Poruka
21.481
evo jednog dobrog pitanja - šta biste radili kada ne biste radili SVOJ posao?

Koji su vam IZBORI - može do 3, eto.


:)


ja bih...
1. francuska sobarica
2. pisac
3. konsultant

:lol:

a da je sve MNOooGOO drugačije možda bih bila strip ili spot--mejker, kostimograf ili vizantolog....

a da se rodim za 200 godina, bila bih domaćica :mrgreen:
 
....hoću da kažem da bih, da sam drugačije nekako rasla (sad je, naravno, kasno :lol: ) verovatno otišla ka vizuelnom, a u doba kada očekujem da zaista sve bude na klik miša - mislim da će biti passe išta raditi. Samo bih - kliktala ondaK :)


OVOG momenta bila bih - prevodilac. To je baš divan posao, oduvek sam se nadala da će mi to biti baš posao (a ispalo je da to radim - onako usput).
 
Citam sta ste napisali i setim se da sam kao mala gledala koncert u podne i silno zelela da postanem operska pevacica. Isla sam naokolo, drala se iz sveg glasa, i nervirala okolinu.
A onda su se promenili afiniteti. Sada isprobavam i trazim sta mi najvise prija od onoga sto znam i mogu.
A lista (izmastanih)prioriteta: producent, web dizajner i pisac.
 
Betty:
evo jednog dobrog pitanja - šta biste radili kada ne biste radili SVOJ posao?

Koji su vam IZBORI - može do 3, eto.
Pitenje je nerealno, i cista je filozofija, ali evo, prilazem moja tri odgovora koja odgovaraju opisu mog posla :

1. Ono sto sam bio.
2. Ono sto jesam.
3.Ono sto cu biti.

Zanimanje se zove DJ, neprofitna firma mi se zove LoveScience of Destiny LLC
osnovana u Cleveland, Ohio, 05.05.05.
Moj rad se moze cuti i besplatno skinutiOvde
much love 8-)
 
Betty:
evo jednog dobrog pitanja - šta biste radili kada ne biste radili SVOJ posao?

Koji su vam IZBORI - može do 3, eto.


:)


ja bih...
1. francuska sobarica
2. pisac
3. konsultant
Pokusao sam da objasnim da si pogresno formulisala pitanje, naravno da shvatam sta si
zelela da pitas.
Ovo je pravilno formulisano " sta biste VOLELI da radite, ako vam se sadasnji posao
nesvidja ? "
Ako hoces da radis kao francuska sobarica, to bi se desilo samo ako nekog neinteresuju
tvoje kvalifikacije. A ako bi to volele, nemora da znaci da bi to radila, ali ti se dopada.

Ja bih u NS-u mogao da ti nadjem posao francuske sobarice, ali bi prvo morao da te testiram, a testirao bih te, samo ako smatram da si kvalifikovana za taj prefinjeni zanat.

If U know what eye mean ? :wink:
 

Back
Top