B92 ponos Srbije

Tereskova

Zainteresovan član
Poruka
288
-Медијска кућа Б92 крши Закон о јавном информисању на тај начин што еклатантно гази члан 1 Закона о јавном информисању ускраћивањем српском народу права на слободу изражавања и мишљења, док, с друге стране, једнострано Шиптарима, Мађарима, Хрватима, муџахединима и другима, омогућава лансирање забрањених идеја које санкционише исти Закон о јавном информисању у члану 37 у којем је изричито: ЗАБРАЊЕН ГОВОР МРЖЊЕ, а уређивачка концепција медијске куће Б92 је препознатљива по бољшевичким и фашиситичким методама ускраћивања права српском народу на слободу изражавања и мишљења, чак и права на елементарну самоодбрану виталних народних интереса. Имајући ово у виду, захтевамо да се стриктно поштује Закон о јавном информисању и да се медијској кући B-92, по Закону о јавном информисању, онемогући даљи велеиздајнички рад који је на штету целокупног српског народа!

-Медијска кућа Б92 изазива и шири националну мржњу и нетрпељивост према српском народу на тај нацин што, еклатантно кршећи све чланове Закона о јавном информисању, директно лансира и пропагира мржњу других народа према српском народу, што је изричито забрањено Повељом УН, Конвенцијом о људским правима, па имајући ово у виду захтевамо да се поштују сви међународни уговори и конвенције, а то значи безусловно реаговање јавног тужилаштва и целог правног система у држави на заштити цивилизацијских тековина, јер прикривање изазивања и ширења националне мржње према српском народу од стране медијске куће Б92 представља најгоре саучесниство које подлеже санкционисању.

-Медијска кућа Б92 распирује верску мржњу према српском народу на тај начин што, кршећи Закон о јавном информисању, Повељу УН, Конвенцију о људским правима, Конвенцију о верским слободама, јавно заговара геноцидну политику против српског народа Православне вероисповести, што је у директној супротности са свим важећим међународним уговорима и конвенцијама и што, у санкционом погледу, подразумева безусловну забрану рада медијске куће Б92 како не би и даље распиривала забрањену верску мржњу према српском народу.

-Медијска кућа Б92 јавно заговара забрањену расистичку политику према српском народу и на тај начин еклатантно крши све позитивне Законе у држави и флагрантно крши све међународне уговоре, конвенције и споразуме који изричито забрањују заговарање расистичке политике!

-Медијска кућа Б2 постала је терористичка база која пружа отворену логистичку подршку свим сепаратистичким и терористичким организацијама и покретима на Балкану којима је циљ насилно рушење уставног поретка и разбијања територијалног интегритета српског народа. Саучесништво медијске куће Б92 у подривању уставног поретка државе је евидентно и захтевамо од надлежних у држави да поступају строго по Закону и Уставу, а то значи забрану даљег рада медијској кући Б92 како се не би наставила њена подривачка делатност на плану рушења уставног устројства државе!

-Медијска кућа Б92 јавно заговара линчовање целог српског народа у духу средњовековне инквизиције на тај начин што се острашћено односи према свим вредностима српског народа из историје, окривљујући сва достигнућа у српској историји и залажући се за протеривање српског идентитета са јавне сцене, што нарочито до изражаја долази током перманентних напада на Српску православну цркву, најсветију институцију српског народа у целокупној историји.

-Медијска кућа Б92 пружа отворену подршку ширењу шиптарских, усташких, мађарских и фашистичких идеја на простору српских земаља и у том циљу отворено лобира за све сепаратистичке терористе о којима се преко медијске куће Б92 афирмативно говори.
Из свих ових разлога захтевамо забрану рада медијској кући Б92.
Равногорски покрет Брчко:
Живко Секулић

Српска народна одбрана (СНО) у Аустрији:
Петар Милатовић

http://forum.krstarica.com/threads/116602&page=2

Eraserhead:
Ovo je inače Duh Sekire i dr hirurg, čovek koji je na PM pretio ljudima klanjem dece.

Ирејсрхеде Ђ. Ковјенићу много си глуп. Увек си био глуп. Ти си онтолошки глуп. Глуп си и то је све :lol: :lol: :lol:
Нисам ја био/ла* Seven of Nine+ ко год да је био добро ми је дошао ;-)
А ти се само и даље пецај и параноиши :roll: :lol:

*да, занимљиво је то, другови моји. Две астронауткиње. И како је на нету све могуће сазнаћемо у следећем броју Загора те-неја.

Што се тиче назива теме, слабо диваним по руски, али рече Рус да реч "понос" има на том језику неко друго значење :wink:
 
To što moderatori puštaju da jedna mentalno poremećena osoba bez života kojoj je jedina zanimacija u toku dana da sa više nickova:

Seven of nine, Duh Sekire, dr hirurg, tereskova

maltretira ostatak foruma bilo da se radi o pristalicama DS, SRS, DSS ili LDPa ide njima na čast.
To što je u pitanju čovek koji je u stanju da nekome preti klanjem dece najviše govori o njemu i njegovom stanju svesti. To više nema veze ni sa politikom ni sa debatama to je već pitanje za psihijatre,
 
MarijA`:
B 92.... pa zar oni još uvek postoje????
Hmmm....

Ма ја бре, зар не гледаш Великог брата.
Ето Ирејсрхед рече да има наде за Србију јер су у првом кругу избацили Србу Четника зато што је хомофобан.
Видиш, то ти је веома битан индикатор модернизације Србије ;)
 
Eraserhead:
To što moderatori puštaju da jedna mentalno poremećena osoba bez života kojoj je jedina zanimacija u toku dana da sa više nickova:

Seven of nine, Duh Sekire, dr hirurg, tereskova

maltretira ostatak foruma bilo da se radi o pristalicama DS, SRS, DSS ili LDPa ide njima na čast.
To što je u pitanju čovek koji je u stanju da nekome preti klanjem dece najviše govori o njemu i njegovom stanju svesti. To više nema veze ni sa politikom ni sa debatama to je već pitanje za psihijatre,

Па признај лепо да сам те зајебао.
А оно што је Терешкова писала знаш и сам да није измишљено него ти и твоји причате свуда. Уосталом, сам си подржао оно пљување по СПЦ. Доста рећи "пуковник Амфилохије" па неки да се приме :lol: :lol: :lol:
 
Pa jedino ti vidiš ove priče po internetu kao mesto gde se ti obračunavaš sa nekim, to dovoljno govori o tvoim mentalnom zdravlju. A nije ti lako. Došao si prvo na B92 forum i popio ban iz prve. Onda si otišao na DO forum gde su fleksibilniji i tamo si iz dana u dan bio napušavan nenormalno. Do te mere da je vremenom moglo da se posmatra kako polako pucaš sa mozgom da bi na kraju otišao uz salve uvreda i pretnji. Nakon toga si se ovde posebno aktivirao i posle nedelju dana pretio klanjem dece. Sve to vreme si se po drugim forumima hvalio svojim "uspesima".

Daj bre, 32 ti je godine idi jebi nešto već jednom. Krajnje ti je vreme.
 
Tereskova:
Елвинушо, видим да су те одбановали. Мора да си лизала на правим местима.

ne znam čemu takva opaska, ostavio sam najnormalniji komentar. ili misliš da sno i petar miletić ostroški ( :lol: ) nisu čuli za čudo tehnike, daljinski upravljač...?
 
Eraserhead:
Pa jedino ti vidiš ove priče po internetu kao mesto gde se ti obračunavaš sa nekim.
А ке ли?
А коме је сваки пост посвећен обрачуну са радикалима, ДСС-ом и осталим "злом" односно "шљамом" како велиш?!?

Ај ноу вот ју тинкин панк! Ју тинк ит фајер сикс шатс ор онли фајв. Тел ја д трут ај форгет мајселф ин ол дис ексајтмент. Бат дис из а магнум форти-фајв д мост паверфулч хендган ин да врлд енд гона блоу јур хед клир оф. Ју гат аск јурселф уан квешчн. Ду ај фил лаки!?
ДО ЈУ ПАНК!!?
 
Eraserhead:
Ti si definitivno skrenuo.
Ovo više nema veze sa moderatorima već sa psihijatrima.

Ирејсрхед, сам си рекао како форуми служе за забаву. И ја се лудо забављам.

BIGESTCLUB-1.gif


Осим тога, рђаш човече. За оног Севн оф Најна си се мало захебао, а ни Терешкову ниси провалио. Како ћеш открити мојих десетак преосталих налога овде?

panik.gif


Уосталом, лепо рече Чанак... Уосталом...
 
CHO iz Australije :lol: :lol: :lol: :lol:
najbolje se Srbi bore
kad prde iz dijaspore :mrgreen:
Nemojte biti surovi sa Duhom aka Tereskovom aka ... njemu je verovatno ovo krstarenje po netu deo terapije ubacili mu komp u sobu da se covek isprazni da ne bi napadao druge pacijente :cry:
 
Терескова, па зар ти их ни за тренутак није било жао да их возаш овако глупаве? Види како су се сад јадни узјогунили... :D
 
B92.............bazen ili jama........... sa tecnoscu u kojoj ono sto bi trebalo da pliva, pada na dno i to u startu.....interesantno je gledati to padanje do dna uz licni hvalospev, kako eto ne zna da pliva ali zna da tone i kako je to u interesu prevaspitavanja i budjenja potonulih...............tecnost je i dalje bistra bar za one koji gledaju ka dnu onih koji ka njemu padaju..........radi bolje vidljivosti..............bemga mozda nije tako.............
 
untouchable:
Терескова, па зар ти их ни за тренутак није било жао да их возаш овако глупаве? Види како су се сад јадни узјогунили... :D

"Било би претерано рећи како ми баш никада није било жао Дијаболе. Али то мора да је био само један кратак тренутак." :roll: :roll: :roll:

Eraserhead:
Pa jedino ti vidiš ove priče po internetu kao mesto gde se ti obračunavaš sa nekim, to dovoljno govori o tvoim mentalnom zdravlju. A nije ti lako. Došao si prvo na B92 forum i popio ban iz prve. Onda si otišao na DO forum gde su fleksibilniji i tamo si iz dana u dan bio napušavan nenormalno. Do te mere da je vremenom moglo da se posmatra kako polako pucaš sa mozgom da bi na kraju otišao uz salve uvreda i pretnji. Nakon toga si se ovde posebno aktivirao i posle nedelju dana pretio klanjem dece. Sve to vreme si se po drugim forumima hvalio svojim "uspesima".

Прошло би ово непримећено, али пошто волим да некима развејавам илузије.
Прво, јасно је како неко не гледа себе. Да лично себе. Онај ко мисли да је духовит зато што је на десет страница једне теме копирао слике са сахране Милошевића, па стављао коментаре типа "Напалм". Вероватно је мислио да је духовит и кад је за патријарха рекао да је тотални кретен. Био је низ таквих "духовитости"... :roll:

На Б92 ме нису бановали из прве, него после месец дана без образложења. У међувремену сам им објаснио када ћу се стидети Сребренице :lol:
Бановали су ме касније кад сам рекао шта мислим о уређивачкој политици која пушта ликове као што је Кењри Свињарски да пљују по свему што је српско.

Што се тиче ДО форума, нека буде јасно да нисам хтео ићи на труле компромисе. Тамо су ми мењали потпис па сам их зато напушио. И то је било срачунато јер сам проценио да бих даље на том форуму губио време.

Онај инцидент са претњама се догодио два месеца пре свих ових догађаја, па је јасно да Ирејсрхед прича о стварима о којима нема појма. Као и иначе...
Уосталом... делује шашаво али Којена више нема :lol:
 
untouchable:
Терескова, па зар ти их ни за тренутак није било жао да их возаш овако глупаве? Види како су се сад јадни узјогунили... :D
Ih, nemoj tako, i mene je "provozala", sva sreca sto se nisam mnogo eksponirala, dva posta:(
More, dobro nam dosao nazad, Dushe:)
 

Back
Top